reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

reklama
Dzień dobry wpadłam powiedziec pomiędzy nadrabianem wczorajszego dnia lenia :p

Dzis już chyba lepiej...mała ok- dokazuje jak się da ;)

Judysiu-wieści cudowne! Oby tak dalej! i ząbka gratulujemy :)

Elvie-czy Ty masz dziś imieniny?...własnie pisałam do kuzynki więc na wszelki wypadej i Tobie- wszystkiego najlepszego- najwyżej na wyrost :p

Agnieszka- udanego kuligu! :)

Lece do kuchni ;)
 
Judysiu super! ciesze sie razem z Wami!
ulanka-lekarz Oli...hmmm to bardzo trudny przypadek, tzn z lekarza...do niej ide tylko jak naprawde czegos potrzebuje, z Ola bylam tylko raz po wyjsciu ze spzitala, pozniej jak nie przybierała na wadze i osttanio z ropiejacym oczkiem. Raz mi powiedziala ze dla mnie lepiej by bylo jakby u malej zdiagnozowali MPD to bym dostala stala rente i mialabym pieniadze :wściekła/y: i ze jak chce to moze mi jeszcze raz dokumenty na komisje wyslac..:szok:tak wiec same rozumiecie czemu do niej mnie nie ciagnie...

co do drugiej rehabilitantki to dzieki Kittek mam juz na ta panią namiar, jestesmy po wstepnej rozmowie, w poniedzialek umowimy sie na cos konkretniejszego:)

kurcze dziewczyny jak mnie boli kregoslup...szok...mam problemy z zalozeniem butow, z wyprostowaniem sie, podnoszeniem malej...kurcze nie mam zbytnio czasu na lekarzy i chorowanie, wazniejsze rzeczy na glowie mam...
 
HURAAAAAAA!!!!!!
Dostaliśmy właśnie przepustkę do soboty bo wyniki są bardzo dobre!!! :-) :-):-)



Hura hura huraaaa!!!


Ale sie ucieszylam, normalnie jak dziecko. Ty, Judysiu, pewnie skaczesz pod sam sufit.

Brawo wielkie dla Zosiaczka, ze tak dzielnie walczy z chorobskiem :-). Ty, Zosiaczku, dupsko nowotworowi skopiesz:tak:.

Mala musi swietnie z ta dwojka wygladac.
 
aniam do najblizszego basenu mam ok 30km, jestem niemobilna bo bez prawka hehe:) a malej i tak nie mialabym z kim zostawic...
poki co leze plackiem (Ola sie zlitowala i poszla spac)staram sie nie ruszac to nie boli...jak tylko wstane to zaczyna sie bol...
 
reklama
Do góry