reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniówki 2010!!!

Witam się jeszcze przed pracą :)

Zosieńko kochana gratulujemy pierszego ząbka :) Jesteś przekochaną i dzielną dziewczynką!

Aga oj teściowie się zdziwią! Życzę Ci abyś sobie poradziła z chłopcami i udanej zabawy!

Mamusia mocna kawa a nawet dwie i dasz radę! U nas też dziś napięty grafik :)

Jutro mąż zarezerwował stolik we włoskiej na kolację, był pewien,że Maję będziemy mogli do rodziców zawieźć, a rodzice sobie na wycieczkę jadą ;) No to będzie kolacja walentynkowa we trójkę, hehe :)
 
reklama
judysiu gratuluję ząbasa, super ze Zosiaczek taka dzielna!

marta powodzenia w szukaniu namiaru na tą rehabilitantkę

agnieszka nono, wióry lecą widzę:-) ale masz rację, nie mozna dać sobie wlezć na głowę... udanego kuligu życzę!

mamusiu oj aktywny dzień:-) mam nadzieję ze wszystko się udało

ella takie odchudzanie popieram:-)

miłego dnia!
 
Witam:-)
zasnęłam o 3.00 z potwornym bólem głowy, nie wiem co mi się działo (chyba za mało snu), bo tak mnie jeszcze głowa w życiu nie bolała:-( W apteczce mieliśmy tylko gripex, ale pisze na nim, że na bóle głowy też jest i sobie poradził. Pobudka o 6.00, ale wzięłam Lenkę do naszego łóżka i do 7.30 jakoś dotrwała. Teraz już mnie głowa nie boli, uff.. ale po takiej nocy nie chce mi się do Rio jechać i przekładamy wyjazd na jutro. Dzisiaj pędzimy załatwiać net stacjonarny, odwiedzimy krawcową (znalazłam jedną bardzo polecaną na necie) i ten polecony przez aniez salon sukien wieczorowych.

Agnieszka - najbardziej zadowolony z przebiegu sytuacji będzie zapewne Mareczek:-D Bawcie się dobrze!!

Kończę, bo mi mały potworek więcej pisać nie pozwoli..



;;;;;;;;;;;;;;;;mmmmmmsa - cześć ciotki, to pisałam do Was ja - Lenka:-)
 
Judysiu buziaki dla Zosi. Dzielna z niej panienka. Super, że się uśmiecha i bawi, no i gratuluję pierwszego zęba. Dobrze, że ma apetyt. Oby tak dalej i ciągle trzymamy kciuki za dobre wyniki!
Agnieszka, to życzę, żeby M się na kuligu spodobało, a i Ty postaraj się bawić dobrze. Coś coraz częściej ci kwietniówkowi teściowie ostatnio rozrabiają
Mamusiu, to jak propozycja funduszu inwestycyjnego będzie ciekawa to podziel się wiedzą, bo mój M już ze 2 lata wybiera i nic nie wybrał ;-)
Marta, wierzę, że dziś będzie dobry dzień, dzwoń prędko do tej drugiej koleżanki. A lekarz Oli nie ma namiarów na żadnego rehabilitanta?


Mieliśmy wieczorem gości, jak przyszli to Aniela się obudziła i o poszła spać jak poszli. Gościnne dziecię, nie ma co. Starsza nawet oka nie otworzyła.
Młodsza wyzdrowiała, za oknem słońce, więc wreszcie na spacer też skoczymy, jak odbiorę Manię ze żłobka, zwłaszcza, że ponoć od jutra znów zima.
Dobrego dnia!
 
reklama
Witamy i my :)
My wróciliśmy do domku, bo wczoraj nocowalismy u teściów bo W przy samochodzie grzebał i zrobilo sie tak poźno, że Antonina zasnęła i nie miałam serca jej budzic,a dzisiaj od rana sprzątanie, pranie i prasowanie. Młoda śpi więc wykorzystuje czas :)

Agnieszkaudanego kuligu, ahh Ci teściowie-dziadkowie ... :-)
Judysiu świetne wieści i oby pozostało tak już zawsze no i gratulacje ząbka dla Zosi:)
Ellatoż to my na tych samych dietach, a mnie po tym zatruciu to też ponad 2 kilo ubyło więc mi trochę pomogło :-) Jak to się mówi nie ma tego złego coby na dobre nie wyszło. Ja z W zaczynam biegać jak się ciepło zrobi :-) Chociaż dla niego to najlepiej jakby tak zostało :p I za to go kocham :-)
 
Do góry