reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

reklama
hej dziewczynki
zielona sorry nie pomogę bo nawet nie wiem o co pytasz :rofl2:

chwalę się : moje dziecko wysłuchało próśb i przespało całą noc !!:-):-):-):-):-)
ale za to pana tate o 3 nad ranem rozbolało ucho i miałam drugie dziecko do opieki bo nie mógł zasnąć :baffled::baffled::baffled: jak nie urok to ... same wiecie co
 
Witam

nadal chora się czuję, jak mi nie przejdzie to idę w poniedziałek do lekarza i na L4. Igorowi w końcu dałam antybiotyk, bo znowu dostał gorączki. No i Alicja też wczoraj katar miała i stan podgorączkowy. Nie wiem czy to zęby, bo wściekle wszystko do buzi pcha czy jednak infekcja. Mam nadzieje, że to jednak zęby.
Przestałam Młodą karmić na wieczór. Dostaje butlę i jak na razie mam jedna pobudkę w nocy i drugą nad ranem. Więc teraz karmimy się 3 razy dziennie; rano około 16 i raz w nocy.

Aniez, Marta zdrówka życzę.

Filonka brzmi strasznie, ale może faktycznie być skuteczne.

Elvie mnie też ciągnie do piekarni, mam dobrą pod nosem, ale ostatnio sobie postanowiłam nie ulegać, bo chciałabym jakiś 1-2 kg zrzucić, przed zakupami wyjazdowymi.

Maonka to Ci się fajnie zakupy udały. Ja się od jakiegoś czasu wybieram, ale jakoś dotrzeć nie mogę.

Zielona fajnie, że sobie możesz dychnąć. a dziadki przeszczęśliwe, córcia i wnuczka w domku.

spadam popracować.
 
Moja faworyta Polinka zainteresowała się możlwiością posiadania rodzeństwa i postanowiła zacząć od psucia gumek :-D Zdolna Malutka
hahhahaha
a mnie sie wydawalo, ze ona mowila:
Mamusiu, Tatusiu tylko nie zapomnijcie nigdy o tym
hehe

Elvie mnie też ciągnie do piekarni, mam dobrą pod nosem, ale ostatnio sobie postanowiłam nie ulegać, bo chciałabym jakiś 1-2 kg zrzucić, przed zakupami wyjazdowymi.
oj a dobre tam maja wypieki, dobre :-)
Zdrowka dla Twoich Maluszkow!



Polina dzis przespala cala noc, co prawda dwa razy poplakiwala w nocy, ale nie sie nie wybudzila. Dzieki temu pospalam jak dawno juz mi dane nie bylo. No i dzien do bani dzis mamy, szaro i buro a od wczoraj tak wieje, ze zagladam na tuje w ogrodku coby mi do salonu nie wpadly... A mialysmy sie dzis wybrac na wazenie, ale sama nie wiem czy na to wietrzysko chce mi sie wychodzic.


Zdrowka dla chorowitkow i Mamusiek.
 
jestem :-D
posprzątałam sobie i jutro mam dzień dla rodzinki tylko :-D
albo dzisiaj albo jutro jedziemy poprzymierzać chłopakom foteliki... kupować bedę i tak przez net bo taniej wychodzi czasami nawet o prawie 200 zł a to jest różnica spora :tak:
dobra teraz spadam z M. się pobawić i zrobić mu deser bo juz wstał
 
Witam:-)

Lenka też dziś przespała całą noc!!:happy: Zasnęła o 20.00, dokarmiłam ją i przewinęłam na śpiocha o północy i bez pobudki spała do 6.45:happy: Później M. ją przytargał do naszego wyrka, prawie godzinę wstawała i łaziła po nas (głównie po mnie:baffled:) i wreszcie padła. Pospaliśmy tym sposobem do 9.15, więc dołączam dziś do mam wyspanych:-)

Teraz znów mi dziecię lula, a ja pranie ogarniam, bo już wyschło. I mieszkanie upiększać zaczynam:-)

Miłego dnia!!
 
witam sie i ja
nocka u nas w miare, z tym ze piekny sen zakonczyl sie ok 5 i juz ani minuty snu ani mojego ani Oli do tej pory...nie wiem czy to przez to czy przez ta okropna pogode jakis taki niespecjalny humor mam...do tego Bartka mi do Hiszpanii wyslali, wiec nie ma szans na to zeby na weekend byl w domu. takim wiec sposobem spedzimy go same w domu, bo przez ta wichure i padajacy snieg wyjsc sie nawet nie da. Do tego nie dziala mi cyfrowy polsat od rana, Ola nauczyla sie warczec i robi to bez przerwy a mi glowa peka. ciagle pcha tez rece do buzi, potrafi sie przy tym ugryzc tymi swoimi dwoma zebami i wtedy ryk nie z tej ziemi...no i jakis kryzys przechodzi bo juz nawet w domu na pilce nie chce mi sie dac pocwiczyc, dobrze ze chociaz masaz da sobie zrobic to powalcze troche z nadwrazliwoscia dotykowo-dzwiekowa...no i do tego wystawil mnie moj gin, nie mam wiec recepty na kolejne opakowania tabletek anty wiec musze sobie zrobic nieplanowana przerwe...
jakos tak wszystko przeciwko mnie...

no to sie wygadalam:)
 
reklama
marta - a nie możesz do apteki isć i o tabletki poprosić i powiedzieć, że receptę doniesiesz jak gina nawiedzisz? Ja tak prawie cały czas robiłam, a później donosiłam receptę zbiorczą na 3 opakowania:-D Nigdy mi babki w aptece nie robiły problemu.
 
Do góry