reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

Judysiu - z żyrardowa to był tylko kurier przekaźnik:-D:-D To całe BB od morza po tatry:tak: zdrowia dla Zosi i oby tam żadna grypa u was nie panowała . a sory nawet dalej niż od morza do tatr , bo poza granicami kraju tyż

Ja nadal katar ale szymek ma się lepiej . Olka tylko na nim wisi cały czas
 
reklama
Witamy i spadamy bo u nas dzisiaj super pogoda, ciepło i na spacer wyjdziemy niedługo bo muszę parę spraw pozałatwiać :)

Judysiu głowa do góry, zgadzam się z zieloną pogorszenie zapowiadające polepszenie. Zosiu duuuuuuuuuuuuużo zdrówka z okazji 9 miesięcy!!!
 
wpadłam, poczytałam i idę kawe sobie zrobić, taaak mi się spać chce. Nadal źle się czuję, na szczęście Igorowi przechodzi.
Alicja jak na razie chyba nic od nas nie przejęła. Oby tak dalej.

Judysiu to peniwe taki chwilowy kryzys. Ślemy pozytywne mysli.
Wszystkiego dobrego, przede wszystkim zdrówka dla Zosiaczka na 9 miesięcy.
 
Witam:-)

Judysiu - wierzę, że będzie dobrze!!Musi być. Ja również bardzo często o Was myślę i się modlę. Ucałuj Zosieńkę z okazji 9 miesięcy od nas! Jest dzielna, przetrwa wszystko!!

U nas znów pobudka o 6.00:no: Chyba muszę szybciej się kłaść spać, bo padam.
O 6.30 włączyłam pralkę, a dopiero po chwili uświadomiłam sobie, że mieszkamy w bloku, będą mnie sąsiedzi przeklinać:zawstydzona/y:
Teraz młoda lulka, a ja planuję wysyłkę ogarnąć. No i w planach mamy jej pokoik upiększać. Jak już zrobię tak, jak planuję to zamieszczę foty;-)
 
i ja sie witam
zapomnialam co chcialam napisac...
zielona no nareszcie w polszy!
judysia glowa do gory, tak to jest z chorobami ze raz tak raz siak, ale bedzie dobrze!!
reszte pozdrawiam i lacze sie w bolu z mamami co nie spia po nocach...
 
witam sie .
mały mi spi juz godz szok. bo nocka znow kiepska.
ja juz po przeprawach w kuchni a o tym na innym watku.

judysia- zycze Zosience poprawy stanu zdrowia, by wszystko sie unormowalo i by szybciutko z tego wyszla. głowa do góry i buziaczki dla Zosienki na 9 mies.

uciekam bo jednak maly sie przebudzil i juz slysze jak sie bawi w łuzeczku.
 
Judysiu - będzie dobrze. Zosienka to silna kobietka. My tu wszystkie za Was się modlimy więc źle być nie może!!!
sandrahaha - tylko się nie dołuj. Potrzebujesz to koniecznie się wygadaj, będzie lżej na duszy
gosiek - całuski dla Ami

Mamusie zdrówka, bo dzieciaczki Waszej energii potrzebują
 
Witam witam i o zdrowie pytam
gardło mnie boli, spać się chce i ogólnie blee....
Judysiu- zdrowia dla Zosiaka - zuchz niej dziewczyna

Sandraha- do pionu chłopa do pionu
Elvie- dobrze ze ci na mysl ubijac kotletów o 6 nie przyszło :))
Annaoj, Aga, aniam- zdrofffia ....
a ja moje drogie Panie zaczynam układać swoje sprawy o czym jeszcze napisze - mayby w poniedzialek żeby nie zapeszac ooo :)
 
reklama
kamisia - kotletów nie tłukę nigdy, bo ich nie jadam;-) Trzymam kciuki, aby Ci się poukładało tak, jak chcesz!

Moja młoda zasnęła. Dzień nam się dzisiaj tak rozwalił z przyczyn od nas niezależnych, że prawie nic nie zrobiłam, a teraz to już nie mam ochoty, bo szaro, buro i śnieg pada. Coś słodkiego za mną chodzi, ale nic nie mamy, bo celowo nie kupiłam..
 
Do góry