reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

reklama
Witam,
my dzisiaj w rozjazdach. Pobudka o 6.00, masakra. Dobrze, że mała sama z siebie wstała i nie musiałam jej budzić, bo nie miałabym serca..
M. był na sprawie w sądzie i poszło świetnie. Przesłuchano 2 świadków (2 mecenasów) i wszystko baaaaaaardzo na korzyść M. więc mega szczęśliwy wrócił. Kolejna sprawa 24.02.
Lenka była za mną u mojej mamy, później byłyśmy u teściów, a tam M. po nas przyjechał. Teść i teściowa szczęśliwi, że mogli się młodą nacieszyć. Dodatkowo teściowa wróciła do normy:szok::baffled: i była milusia tak, że aż mnie momentami na wymioty brało. Oczywiście wrócił M. i dziecko jej dyskretnie z rąk zabrał, bo się z córą przecież przywitać musi;-)
Wracając do Wrocka wpadliśmy do ikei i tym samym mała stała się bogatsza o pluszowe klocki, piłkę i pudełko jeżdżące na zabawki, a my o wycieraczkę i lampę.
Po powrocie kąpanie, karmienie i Lenka lula.
M. właśnie szykuje martini:happy2:

Katik - rozwaliłaś mnie:-D

Ella - mam nadzieję, że będzie nam dane zmianę popodziwiać:tak:

aniam - niech ten katar Ci już minie. Podobno leczony czy nie - trwa 7 dni. Mój M. i Lena też pociągający się zrobili:-(
 
czesc laski
mało mnie tu ostatnio ale to z braku czasu , małego wogole nie sposzczam ze wzroku a za nim nadazyc to wieczorem juz padam. przez ten katar noce znow sa ciezkie bo sie budzi poplakujac bo mu katar do gardelka splywa i sie podksztusza. a juz tak pieknie spal.

zielona- uper ze podróz udana. no to rodzinka ucieszona na maxa z powodu Waszej wizyty. załatwiaj sprawy pomyslnie i rozrywki troche trzeba zażyc .
gosiek- hmmm co ja robie w kuchni ...... a wiec napaczatku sprzatalam szafki a teraz z K planujemy wybrac sie w wtorek do leroy merlin na zakupy:farby,fototapety,tapety, akcesoria , dodatki, i bedziemy brac sie za remont kuchni.chce miec taka bardziej nowoczesna, pozdzierac stare kafle ,cos zrobic ze stara błazeria, powykleiac jakiesc wstawki pokombinowac z pólkami . juz sprzet powymienialam na nowy w srebrnej oprawie.bo my mieszkamy w domu rodzinnym K i od poczatku malzenstwa ciagle remntujemy, bo wiesz jak to z starym znaczy nie zadbanym mieszk. wiec ciagle cos sie robi.a to panele sie kladzie a to maluje, a to elewacja, no i nawiosne poddasze na pokoje dla dzieci. wiec roboty jest duzo wiec tak powoli kleimy by wygladalo to bardziej nowoczesnie.
katik- Polka fajowe ma zabawki takie proedukacyjne :-D
elvie- gratki za udany dzien

dzieciaczkom duzo zdrowka.
mamom wyspanym i tym mniej pozdrowienia

znow mi sie mały przebudzil z ogromnym katarewm a nanoc go bardziej bierze, chyba jutro skacze z nim do lekarza bo pulmex, wit c, woda morska nic nie daje. noska odessac taz mi nie da bo sie drze w niwboglosy. ale nie wiem czy warto bo katar leczony czy nie to i tak 7 dni trwa, a juz ma 3
 
Ostatnia edycja:
Katik - hehe moja lubi szmatki i lapki te do garów wsadzać do tobry takiej co mąż na delegacje zabiera .

Daga szacun ja przez to chorowanie mam taki bajzel w domu że szok ale poprostu ja nie mam siły jeździć na szmacie . odkurzone tylko i na tym koniec
 
hej dziewczyny, wpadlam na chwilę, nie mam teraz czasu na nic! mały galimatias odkąd poszłam do pracy:) a jeszcze 22.02 mam obronę na podyplomówce, więc musze pisac prace!!!
moje dziecko już spi po tym jak zwymiotowało! mam nadzieje, ze zadna wirusówka sie nie przypląta!
Zielona witaj w Polsce!!
Katik prezerwatywy dziecku?! ile sie nie robi dla chwili spokoju!
iza tez szukalam tego posta!
pozdrawiam wszystkie mamuski
 
kurcze rano pochwalilam Ole a mowia nie chwal dnia przed zachodem slonca...no i sie sprawdzilo....tesciowie po mnie przyjechali, wsadzam mala do fotelika a ta sie tak porzygala ze cala do przebrania, fotelik w ekspresowym tempie musialam wyczysic, kurtke znalezc no i Olke przebrac od stop do glow tak pieknie chlusnela...:( w drodze na cwiczenia, na cwiczeniach i w drodze powrotnej masakra, jakby cos w nia wstapilo, ryczala, wiercila sie, lapki do oczka, do noska no i do rurki, chcialo jej sie spac na maksa a jak tylko dawalam smoczka i zaczynalam glaskac po glowie to w szal wpadala, smokiem plula na odleglosc...normalnie nie wiem co jej sie stalo..dzieki Bogu temperatury nie ma, ale zauwazylam jakies krostki na czole...

do tego na cwiczeniach mocno sie slinila, brala piesc do buzi...no ale czy moze jej isc trzeci zab w ciagu 3tygodni? ma dwie dolne jedynki, jakichs wiekszych zmian na dziaslach juz nie widze, ale Ona ciagle bierze lapki do buzi wiec juz sama nie wiem co myslec...
chyba kupie zapobiegawczo tantum verde i przed cwiczeniami bde jej znieczulac bo nie da sie jej wogole pocwiczyc...
tak mi mala dala popalic w ciagu dnia ze jestem ledwo zywa...
ide poszukac wibratora (;-)) logopedycznego i zaczniemy z grubej rury pracowac nad buzia Oli, trzeba ja jak najszybciej odwrazliwic....
 
marta- no to mialas dzien. niech juz zle przypadki omijaja Olunie z daleka.
co do zobkow u nas teraz sypia sie na maxa jeden po drugim naszczescie mjej bolesnie jak te pierwsze 1.

dobra spadam spac.....na inne watki zajrze innym razem napewno sie duzo wydarzyło.

dobrej nocy:tak:;-)
 
Witam
Skończyłam z praniem :-) Jupi Teraz sterta prasowania mnie czeka :baffled::dry:
Jutro dzień zakupowy, nowy ciucholand chcę odwiedzić.
Poza tym cisza i spokój.
Katik powaliła mnie zabawka Poli :-) Kreatywna mama wie jak zająć dziecko ;-)
 
Mi ciągle doby brakuje....
Maja w nocy budzi się co chwilę i do pracy niewyspana chodzę...


Doczytałam,ale oczy mam na zapałkach... więc szybko i na temat bo usne przed kompem:-p

Elvie super,że sprawa poszła po waszej myśli!
Katik padłam z Polinkowej zabawki!
Gosia powodzenia z pracą i na obronie!
Ella jak nowy fryz? Humor poprawiony?
Gosiek jak Ami? Lepiej? Całuski dla was!
Marta oby jutro Oleńka w lepszym humorze była. Wiem co czujesz z chlustającym ulewaniem, przerabiałam to. Spokojnej nocki dziś :):tak:

Chorym maluszkom i mamusiom zdrówka!
Wszystkie mamcie pozdrawiam!
 
reklama
Hejka :)

Na początek- Katik- padłam i nie wstanę :D Ty to masz pomysły!- musze pozyczyć patent bo dziś nie wiedziałam już co z małą robić ;]

Marta- przykro mi że dzień taki koszmarny u Ciebie...oby już było lepiej jutro

A ja...dalej mam się średnio bo dzień bardzo ciężki ale Julik u fryzjera grzecnzie siedziła na zmiane u mnie i u Taty jak nas strzygli ;) Moja fryzura to poki co etap przejściowy do czegoś co chce uzyskać po zapuszczeniu troche włosół, więc poki co naprawd enie ma czego pokazywać ;) ot skrócony tył i grzywka zebym na oczy widziała ;)
A teraz mała zasypia a i ja spać ide bo jeszcze głowa mnie coś boli..ehhh..ciężki dzień, ciężki...

Dobranoc mamusie! :)
 
Do góry