reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

Witam się i ja!

Jesteśmy po wizycie u lekarza, Maja śpi a ja odpoczywam.

O chrzestnych było. Chrzestna Mai ma 22 lata, to siostra mojego T. i mieszka 400km od nas, chrzestny ma 20 i jest synem mojej siostry, studiuje w Poznaniu więc za wiele okazji do zajmowania się Mają nie mają. Choć raz się udało, jak chrzestna przyjechała a ja miałam wykłady w weekend, mój T pracę, to ona z Mają została na 5 godzin. Generalnie raczej w odwiedziny przyjeżdzać będą i rzadko.

Marta jeśli cię to martwi to powiedz otwarcie lekarzowi,że ma ci dać to skierowanie bo to jest w jego interesie. Oluni zdrówka.
Suuuuuuuuuuuuuuuper,że takie postpy robi!

Ella powodzenia w trzymaniu się diety!!! Ja mam tak,że jak sobie powiem,że zaczynam dietę, to jeszcze bardziej mi się chce jeść. Ja stawiam na dużo warzyw i owoców i codzienie rano owsianka :) Ale gubią mnie słodycze....

Zielona witamy w PL! Napisz koniecznie jak Wam minął lot i jak Kostusia sie czuje w Polszy!

Wronia popieram jeśli chodzi o chorego męża!

Salamandra nie przejmuj się siwymi włosami, ja też mam wiele :) Masz okazję aby się do fryzjera wybrać i zrelaksować :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
U nas dzien przelecial tak sobie.Mala ucina sobie drzemke.Szkoda tylko ze tak pozno.
Przez ta chorobe jeszcze pozniej chodzi spac bo ja kaszel morduje wieczorami i efektem sa poprzestawiane drzemki.
U nas zimno jak nie wiem sie zrobilo.Pomyslec ze raz mozesz latac w dresiku a na drugi dzien w kurtce i czapce zimno.Ech ta pogoda.Ale i tak mam lepiej bo u was jeszcze gorzej.Mrozy itp.

kittek dobrze ze u was juz lepiej.

Marta tez sie zdziwilam ze nie dostalas skierowania?Ten lekarz to napewno jest normalny?To tak jak tutaj na nic nie chca dawac.

ella obys wytrzymala w postanowieniu dietowym.Ja tez kiedys bylam na diecie kopenhaskiej i byl to pierwszy i ostatni raz.Fakt troszke schudlam ale pozniej wrocilo szybko i bylam tak glodna ze jak widzialam chleb to myslalam ze mi galy wyjda.:no:Nigdy wiecej takiego katowania sie.
Mi tez by sie przydala dieta bo klusek sie robie ale ta moja silna wola pozostawia wiele do
zyczenia.

Dziewczynki wy juz macie siwe wlosy?Musze te zerknac dokladniej,bo i moze u mnie juz jakis jest.Ale jesli jest to zwalam na stresa i na myslenie caly czas o Polsce.Tak mi jej brakuje.:-:)-:)-(

annaoj no to Cie zalatwili w pracy.Zdrowka dla Igorka.

A ja martwie sie strasznie bo mam bardzo chora babcie i boje sie ze juz nie zdaze sie z nia zobaczyc.Ma 85 lat i do tej pory byla na chodzie i dobrze sie czula.Jeszcze teraz jak bylam w Pl to bylo ok.Tak sie cieszyla Amelcia a jak odjezdzalam to plakala mowiac ze juz sie nie zobaczymy i ze nie zobaczy wiecej Ami.
Mama mowi ze jest ciezko i meczy sie strasznie.Juz nawet nie wstaje.:-:)-:)-(
 
mi skierowanie nic nie da...:( moglabym oddac material na badanie w laboratorium prywatnym bez skierowania tylko mi powiedzieli ze najlepiej zeby lekarz ten material pobral bo oko to delikatny narzad... no a w przychodni kaza do okulisty...najblizej okulista w olsztynie to akurat tez nie problem tylko na wizyte czeka sie okolo 2mies...a mi tylko wymaz potrzebny....wizyte u okulisty mam na maja umowiona...

pojde jutro do sasiadki ktora jest pielegniarka w naszej przychodni moze cos wskura...

ide polozyc mojego malego zebolca bo juz sie jej znudzila zabawa grajacym slimakiem i jeszcze tu wpadne:)

Kittek co tam u lekarza? juz wszystko dobrze?
 
Marta u nas na wymaz nie trzeba się zapisywać na wizytę, wymazy są robione z samego rana przed godzinami urzędowania lekarza, robiliśmy Zosi przed zabiegiem udrożniania kanalika, żeby wykluczyć gronkowca
 
mi skierowanie nic nie da...:( moglabym oddac material na badanie w laboratorium prywatnym bez skierowania tylko mi powiedzieli ze najlepiej zeby lekarz ten material pobral bo oko to delikatny narzad... no a w przychodni kaza do okulisty...najblizej okulista w olsztynie to akurat tez nie problem tylko na wizyte czeka sie okolo 2mies...a mi tylko wymaz potrzebny....wizyte u okulisty mam na maja umowiona...

pojde jutro do sasiadki ktora jest pielegniarka w naszej przychodni moze cos wskura...

ide polozyc mojego malego zebolca bo juz sie jej znudzila zabawa grajacym slimakiem i jeszcze tu wpadne:)

Kittek co tam u lekarza? juz wszystko dobrze?

Marta, a moze to zatkany kanalik lzowy? Natalce oczko ropialo od urodzenia. Po kropelkach z antybiotykiem sie poprawialo, a pozniej znowu wracala ropka. Jak miala 5 miesiecy udroznili jej kanalik i od tamtego czasu zapomnielismy co to ropiejace oczko.
 
ja tez mysle o tym zatkanym kanaliku, ale na ostatniej wizycie u okulisty pani dr w sumie mi nic nie odpowiedziala...Olka byla zarazona gronkowcem po urodzeniu a tego paskudztwa niby nie da sie wyleczyc tylko uspic, wiec u mnie jest jeszcze podejrzenie w tym kierunku.
Ja dzwonilam do naszej lekarki to powiedziala mi tak jak pisalam, fakt ze ona taka srednio rozgarnieta jest. zapytam jutro sasiadki pielegniarki z tej przychodni, moze cos zadziala
 
Cześć Dziewczyny!
Lena nam dzisiaj w dzień tak w kość dała, że słów brak:-( Padam na cyce:-( M. to się nawet głośno modlił, aby zasnęła po kąpieli, bo nie wyrabialiśmy:szok: Maruda z Niej była nieziemska, cały czas chciała być ze mną i najlepiej na rączkach, a tak się oczywiście nie da. Tylko położyłam ją na podłogę lub do kojca lub oddałam M. a ta ryk i ciągle za mną łazik łazi i się mnie podtrzymuje, wstaje i ręce wyciąga a jak jej nie wezmę to płacz taki, że chyba cały blok ją słyszał:zawstydzona/y: Normalnie myślałam, że oszaleję. Poza tym ślini się tak, że ją dzisiaj 5 razy przebierałam, bo śliniaki nawet nie dają rady. Po kąpieli zapodałam jej czopek viburcol, bo obstawiamy, że to zęby i póki co nie zapeszając ładnie śpi:-) Uff.. Udało mi się foty z wczoraj zgrać to zaraz wrzucę i się szogunem 9-miesięcznym pochwalę;-)

Kwiatuszku - i jak tam Twoje trzecie dziecko? Oddane?:-D

Zielona - jak Kostka zniosła lot?

ella - trzymam kciuki za Ciebie i dietowanie się;-)

Salamandra - dzisiaj na poczcie widziałam laskę ok.30-stki zafarbowana całkowicie na siwo, ale taki zajefajny ten siwy miała. Pierwszy raz taki widziałam i aż mnie korciło, aby zapytać co to za kolor..

gosiek - zdrówka dla Babci! Ja też z moją bardzo blisko jestem i też przeżywam, że teraz nas 100km dzieli..

marta - trzymam kciuki, by sąsiadce udało się coś załatwić..
 
reklama
Elvie
trzymam kciuki za Lenke oby sie szybko z zębolkami uporala
moje trzecie dziecko dopiero jutro idzie do lekarza wiec poki co dzis byl w pracy to nie odczulam :)
 
Do góry