reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

Witamy dzisiaj i my :)

Basen super się udał nie chciała mi Antonina z wody wyjść :) Dzień ogónie zalatany dzisiaj jadę w poszukiwaniu łóżeczka turystycznego bo chcemy jechac odwiedzic mame w sanatorium w ciechocinku i tam zostac na noc, a nasza cócia nie umie soac w łóżku ona ma tyko swoj łózeczko a po za tym poźniej na wakacje się przyda :)
 
reklama
i ja sie witam!

weekend jakos zlecial, dzis znowu olsztyn i cwiczenia Olutki. Z nockami u nas sprawa wyglada tak ze jak jedna jest super to kolejna do bani. zabki ida dalej bo caly czas paluchyw buzce mala trzyma, wszystko (poza jedzeniem oczywiscie) pcha do pyszczka i jeczy...
a dzis rano znowu byla akcja z pojedynczym rzutem wymiotow, mam nadzieje ze sie nie powtorzy wiecej bo juz sie troche martwie...

mam nadzieje ze Zielona z Kostka w samolocie bez wiekszych przebojow sobie radza...

uciekam mala ubierac i pomykamy na Olsztyn:) do wieczorka kochane:)
 
Dzieeeeeeeeeń dooooooooobryyyyyyyyy :-)

ehhh fajnie że był weekend ale dobrze że juz poniedzialek ;-) za chwilę ide ogarnąć domek po weekendowym pobycie J. i męża w domu bo taki tajfun mi zrobili że nawet nie ma jak się ruszyć :-D ale się chlopaki wybawiły za wszystkie czasy :tak:
Moje dziecię chce jechać na przedszkolną wycieczkę ;-) ale stwierdził ze chce ze mną jechać :-D na szczęście nie jest to żaden problem... więc 10 lutego jedziemy na kulig :tak: przyda mi się chwila takiego oddechu i relaksu :-p

zmykam na razie
 
i ja sie witam
u nas kazda jedna nocka do bani... nie wiem co jest grane ale czuje ze juz niedlugo padne na pysk, najgorzej jak sie nie ma zupelnie zadnej pomocy, zeby chociaz tak ci ktos dziecko wzial raz na spacer w niedziele... a tu nie, tesciowa obok - ochoty nie ma, matka chrzesna tez mieszka obok i tez ma dosc...22 lata i wykonczona juz zyciem...szkoda gadac
nie nadrobie
zielona juz w drodze??
 
Dzieci sie chyba zmowily. U nas Natalka nie spala w nocy przez jakies 2h. Lezala sobie w lozeczku spokojnie, ale ktos musial przy niej siedziec i glaskac. Jak tylko probowalam odejsc od lozeczka to placz. Nie wiem co jej bylo, ale dzisiaj, ani dziecko, ani mama, ani tata nie wyspani :dry:
 
Kwiatus- meza do sanatroium do Mamusi wyslac prosze. Kto to widzial bys jeszcze Ty wokol niego skakala. U mnie w domu ojciec tak jak Twoj Malz chorowal,i czestotliwosc tez ta sama.... i matka skakala wokol... dobrze, ze moj nie choruje, a jak juz mu sie zdarzy, choc bywa to nieczesto, ale wtedy podobny schemat.


Justa-
Zielona chyba nad Oceanem aktualnie... Do Ciebie doleci w granicach popoludnia.
I lacze sie w bolu tych, co to z dzieckiem 24/dobe. Tez nie mam komu Mlodej opylic.
 
reklama
i ja sie witam
u nas kazda jedna nocka do bani... nie wiem co jest grane ale czuje ze juz niedlugo padne na pysk, najgorzej jak sie nie ma zupelnie zadnej pomocy, zeby chociaz tak ci ktos dziecko wzial raz na spacer w niedziele... a tu nie, tesciowa obok - ochoty nie ma, matka chrzesna tez mieszka obok i tez ma dosc...22 lata i wykonczona juz zyciem...szkoda gadac
nie nadrobie
zielona juz w drodze??
to przybij piątke kochana
u mnie identycznie
łaćznie z nieprzydatna chrzestna obok :)
 
Do góry