reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniówki 2010!!!

Witam popołudniowo.

Kittek – takich fajnych powiedzonek naszych dzieci , że się uśmiejemy do łez:-D będzie coraz więcej bo gadać będą coraz to nowe słówka. A najlepiej te najfajniejsze to sobie zapisać w jakimś pamiętniku dziecka bo niektóre są tak oryginalne a pamięć niestety ulotna. Ja tego nie zrobiłam i teraz żałuję bo pamiętam tylko niektóre, czasem teściowa wspomni co powiedziała ta czy tamta moja córka i jakie było to śmieszne, albo jak śmiesznie po swojemu coś nazywały.
A zebranie w szkole wyjątkowo krótkie bo tylko 45 minut (zwykle 1,5 h), bo podsumowanie półrocza przed feriami, które na Śląsku zaczynają się w poniedziałek i jak zawsze śnieg topnieje. A córcia oceny super na półrocze – ale jestem z niej dumna – tym bardziej, że ona ma takie lajtowe podejście do nauki i to w 3 klasie! (chyba po tatusiu, też się nigdy nie uczył a wszystko wiedział co trzeba), a tu takie fajne oceny.

Isabela – zdrówka dla Tosi.

annoj – dzięki. Zosia faktycznie dziś kończy 9 miesięcy. Ale jestem w niej zakochana po uszy – jak pewnie każda z nas – cieszy mnie każda nowa umiejętność.
Powodzenia u laryngologa co by diagnoza była po Waszej myśli i nie trzeba było drenów robić.

Elvie – możesz marudzić dowoli, bo my wszystkie doskonale Cię tu rozumiemy.:-(

Ja tylko raz prawie kupiłam indyk gerbera w słoiczku ale zauważyłam co to za „mięsko” bo czytam wszystkie składniki bo Zosia alergik, a kiedyś był program o takim mięsie, ale wtedy to mnie tu na forum jeszcze nie było.

Teraz muszę sprawdzić repertuar kinowy bo się wybieram z przyjaciółką wieczorem na „coś” tylko jeszcze film nie wybrany. Pa.
 
reklama
Dobra zajęło mi to tylko parę godzin przy moim dziecku ale nadrobiłam:-D

Witajcie kochane!
Przyłączam się do średnoi wyspanych i chorych na maxa-katar i kaszel mnie dobijają...jka zaraze mała to sie powieszę:wściekła/y: i nie mam pojecie gdzie ja to złapałam?!:eek:
Poza tym Julik średnio grzeczna i bardzo angarzująca...pewnei przez te zeby ciągle...:eek:
Noce do bani i w ogóle jakaś podłamana jestem- to chyab przrz niewyspanie i przeziębienie bo ogólenie jest w mierę...

Bea- gratulacje z okazji 10 miesiaca Ness!!

Isabela-zdrowia dla Antoniny :)

Kici- ja tez o wakacjach moge rczej zapomnieć...(a jka kocham podróże wszelkiego rodzaju!)zwłaszcza że może w drugiej połowie roku jak małą da żyć na drugie się zdecydujemy...a wtedy to juz na wakacje kasy napewno nie bedzie :dry:

AgnieszkaSz-a u nasz dzisiej wiosna ;-)

Kamisia-to obrodziło u Was tymi zebami-gratulacje! i wszystkiego najlepszego z okazji 10 rocznicy 18 urodzin! Ja też ją będę w tym roku obchodzić!:-D

Ewka-zdrowia dla rodzinki!

annaoj kce- oj ja tez juz mam dosć zimy, ale nie dla tego że zima tylko te choroby! co chwile ktoś cos łapie a potem mała i tak w kółko- już mam dosyć!

kotkot-u nas pierwszy zabek tez byl dokładnie w 9 miesięcy :) gartulacje! no i zdrowia dla dziewczynek

Kurde- wszyscy chorzy!:szok: co za czas! zdrwoia mamuśki i dzieciaczki!:sorry2:

Anim- połozna w 9 miesiącu:szok: szok!:szok: no i gratulacje dla kolejnej stojącej!:-)

Gosia, Kittek-dla odmiany- dla Was tez zdrowia!

Filonka- ja też już sie choinku pozbyc musiałam bo to był cel małej żeby w gałęziach i lampkach buszować..

Gosiek-przeslij troche tego lata od Was;-) i gratuluje nowej umiejetnośći

Elvie- to widze ze u was ciut podobnie jak u nas-jak mała zaśnie to sie zastanawiamy tylko czy sie obudzi po godz czy juz nie ;-) wczoraj sie obudzila i koncert zrobiła:dry:
Współczuje nocy- ja tej wstałam "jedyne" 5x:baffled:
kwiatuszek-moja corka tez mowi do mnie ba-ba ta-ta a tylko czasem ma-ma:sorry2:

Najpierw mnie zelektryzował artukuł o gerberze, ale skoro to dotyczy samego miesa to luzik, bo moja mała akurt tylko gerbera obiadki preferuje..:sorry2:

Dobra lece do marudy!;-)

ps-Są jakies wieści od Judysi??
 
Ostatnia edycja:
kot-kot -jak ja dawno w kinie nie byłam.. udanego wypadu życze i obyście coś fajnego wybrały. U mnie zwykle jak M. wybierze to jest super, a jakoś kiepsko trafiam:/

Ugotowałam obiad, nakarmiłam domowników, wyprawiłam Lenkę na spacer z chrzestną i zadzwoniłam po M. alby wracał szybko do domu, bo mamy chatę wolną:-D Przyniósł mi dzisiaj trzy piękne róże bez okazji i się śmieje teraz do słuchawki, że musi częściej kupować:-D
 
Witam.U nas ciag dalszy ciepelka.Jak ja kocham taka pogode.Dzis wyszlam w kurtce ale po paru minutach trzeba bylo sciagac,bo za goraco bylo_Oby juz nie wrocily wiatrzyska i nocne mrozy,czego i wam w Pl zycze.
kamisia wszystkiego naj naj.
isabelai Agnieszka zdrowka dla dzieciaczkow.
annaoj powodzenia jutro z Igorkiem.Ale ty masz jutro spraw do zalatwienia:szok:
elvie u nas podobna nocka.Juz nie liczylam pobudek bo nie ma sensu.Chyba co pol godziny wstawala moja dama.Krzyczala albo chciala jesc.
kot kot gratulujemy ocen u cory.Oby tak dalej.
ella bidulko wracaj do zdrowia.Lacze sie w bolu niewyspania.Oby te dzieci daly nam kiedys odetchnac i w koncu sie porzadnie wyspac.

A u nas jesli chodzi o odwiedzanie przez polozne to oczywiscie czegos takiego nie ma.Jak wyjdzie sie ze szpitala na tym sie konczy.I opieka lekarska jest beznadziejna.
Opowiem wam jak kiedys siostra m poszla do lekarza bo ja strasznie glowa boli i przestac nie moze.Ten ja zbadal nic nie stwierdzil no bo co moze stwierdzic badajac jak na grype.Skierowania oczywiscie do specjalisty tez nie dal bo nie widzi takowej potrzeby.W koncu zmienil temat i chcial cytologie robic.Lekarz rodzinny.:szok::szok::szok:
Ona go opierdzielila ze nie przyszla tu robic cytologii i ze nie pozwoli mu jej zrobic bo od tego jest ginekolog a on jej mowi ze on robi i do gina tez jej nie da skierowania jak bedzie potrzebowala.Tutaj nie mozna isc normalnie do specjalisty tylko musi byc najpierw skierowanie,ktore oczywiscie lekarze bardzo niechetnie pisza.
 
Ej mamuśki gdzie Was wywiało?:szok:;-)

Zajrzałam przed snem a tu cisza...M wykapał nakarmił i uspił dzicięcie a ja sobie siedze i dżumię..koszmarny mam ten katar i kaszel...nad jkimś lekarzme nawet myslę:dry: a tak niepozornie sie zaczeło...poki co dzis przeszłam na dietę czochową:eek: znowu będę smierdzieć jak siedem nieszczęść, ale może pomoże ten czosnek:sorry:

Dobra ide si epolozyc- dobrej i wyspanej nocki zyczę Wam:tak: (i sobie nieukrywam też:-D)
 
Ella - Tobie również spokojnej nocki!

Ja jestem, ale 180m2 wymyłam na kolanach i padam, a masa pracy mnie czeka.
M. w tym czasie wygrał z Leną i młoda od godziny śpi:-)

Wczoraj zgrzeszyłam i nie wsiadłam na orbitrek. Dzisiaj za karę planuję dłużej popedałować, więc zliczając wszystko położę się spać po 1.00:-(
 
reklama
Do góry