reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniówki 2010!!!

No i sie doczekalam-
moje dziecko mówi do mnie:..... baba :sorry::sorry2:

już?? nie za wcześnie?? myslałam że poczekamy na tę chwilę jeszcze kilkanaście lat;-)

Aniam
przegięcie z tą położną... se baba o Oli przypomniała:-) ciekawe czy na 18 też wpadnie

Ello !

Mamy juz paszport i bilet tez mamy :-) Yupppi!! W polandzie bedziemy juz 31ego stycznia.

gratuluję! super ze jedziecie no i tempo fenomenalne, ja wyrabiałam młodym dowody osobiste żeby jeżdzić po unii i trwało to miesiąc

Kamisiu straszne z tym gerberem, dobrze że napisałaś

Kittek zdrówka! a nie masz do wypożyczenia takiej babci co by i mnie na pampki zarabiała??

i to by było na tyle bo moje rozrabiaki już wstały... przepraszam że znów tak krótko:-(

miłego dzionka
 
reklama
Witamy dzisiaj i my. Noi dzieć zaraził matke i jestesmy chore oby dwie, ale małej już przeszło ona taki jednodniowiec ale antybiotyk jeszcze musimy 2 dni brac.

Zielona no to oczekujemy twojego przybycia z niecierpliwością :)
Aniam położna teraz, supperrr ...
 
Ewka - na 18 mogę ją zaprosić bo to moja sąsiadka jakby inna baba przyszła , to bym zwyczajnie nie wpuściła he he
Potenm vy mi pewnie opieke na leb zwalili że nie wpuściłam to pewnie z dzieckiem coś nie tak
 
Jezu laski oddychać nie moge :/ mam tak zatkany noc ze padam...mała juz kaszle :/ sic!
ledwie żyje! Jeszcze w nocy dała popis jakiego w zyciu nie było- od 1-3 plakała az padła- nie wiem o co kaman? nie moglam jej ukolyslac uspokoic, nic! juz nie wiedzialam co robić...?! moze zeby? moze gardlo? a moze juz nie wiem co :( wiem ze ja sie niedługo przewroce..albo wstaje 10x w nocy alebo akcja 2 godzinna z rykiem...Boze nie mam sily do tych nocy! a w dzień jak widziałyście- uroczy aniołek...jest tak słodka że bym ją tylko całowała...tylko jak funkcjonowac od miesiąc aoprawie bez snu? :(
to tyle..ide sie polozyc...
 
ella kochana trzymaj sie.Ja tez juz ledwo funkcjonuje po tych nockach.Tez wstajemy po 10 razy.Wiem jak to potrafi umeczyc czlowieka.
Dzis darla mi sie strasznie bo usnac nie mogla a bylo juz po 12 w nocy i taka mnie nerwa wziela ze gdybym ja miala z kim zostawic to bym zostawila i sama poszlabym w pizdu na spacer bo juz wymiekalam.

justa co dobrego robisz?
bea83 Ty to masz ful wypas.Ale Ci dobrze tyle spac.Ja juz nie pamietam kiedy tak spalam.


Zdrowka dla wszystkich zyczymy i lecimy na polko bo sloneczko pieknie swieci.
Aha ja tez juz szukam biletow lecimy w maju na dwa miechy.
 
Aniam, tak jak ulanka pisala, stacjonujemy w radomsku. Ja od czasu do czasu bede musiala do wawki jezdzic - odzyskac ksiazki i zdjecia od eksa, pozalatwiac apostillas i tlumaczenia dokumentow i takie tam.

Jak juz dotre do Polski i upewnie sie jaki jest nr tel do moich staruszkow, to sie podziele i bedziemy sie umawiac :D

Kwiatek, cholerka, Szczecin to mi wybitnie nie po drodze, ale prawdopodobnie w kwietniu wybiore sie do Miedzyzdrojow, to bedziesz miala okazje mnie odwiedzic :D
 
Gosiek -jak będziesz w Pl a masz po drodze katowice to może dam ci namiar na dobrą (subiektywna opinia ale i widzę że zawsze pełno ludzi u niej) lekarkę alergolog i pediatrę. tylko na NFZ czeka się bardzo długo na pierwszą wizytę a prywatnie ok. miesiąca. (nie wiem jak w miesiącach wiosenno letnich bo to czas urlopów). Może by pomogła coś małej na to uporczywe AZS.

A tak wogóle to się witam.
Niewyspanym a szczegolnie niewyspanym i chorym (Ella) szybkiego powrotu do zdrowia i oby dzieci były łaskawe i spały cudnie w nocy tak jak marzą o tym ich rodzice.
ja to się sama wkopałam z tym spaniem bo jak malutka była chora i miała zatkany nos i budziła sie w wrzaskiem jak zakaszlała to wzięłam ja do siebie do łóżka żeby ją obracać na brzuszek co by wydzielina spływała a nie zalewała gardła i teraz mała bestyjka się trochę przyzwyczaiła. W łóżeczku swoim wcale nie zaśnie a ja nie mogłabym słuchać jak godzinę płacze więc zasypia ze mną i jak tylko odkładam do łóżeczka to od razu się budzi. I też tak z 10 razy latam. No ale uparcie się przestawiamy. Jakoś tak bardzo się nie przejmuję, prędzej czy później (o ile nie dopanie jej znowu jakaś choroba) i tak wróci do swojego łóżeczka i oby mnie nie dopadło jakieś choróbsko bo wtedy będzie musiało być ekspresowo.
Oo właśnie wstała - muszę iść.
 
Witam,
Nocka spoko, tylko teraz walczymy z infekcją dróg moczowych :angry: mam nadzieję, że szybko lekarstwa pomogą, bo mi szkoda tego malucha strasznie.
Zdrowka dla Nelci!

ella kochana trzymaj sie.Ja tez juz ledwo funkcjonuje po tych nockach.Tez wstajemy po 10 razy.Wiem jak to potrafi umeczyc czlowieka.
Dzis darla mi sie strasznie bo usnac nie mogla a bylo juz po 12 w nocy i taka mnie nerwa wziela ze gdybym ja miala z kim zostawic to bym zostawila i sama poszlabym w pizdu na spacer bo juz wymiekalam.
Moja Polka tez dzis oszalala w nocy. Obudzilo mnie jej poplakiwanie, poszlam zaladowac smoka, ale sie nie dalo, wybudzila sie i plakala. Nie moglam jej uspokoic, wiec wzielam do nas do lozka-co zawsze ja usypialo od razu - a dzis nie... lakala i plakala.
Po mleku dostala sil witalnych i zaczela raczkowac jak szalona, turlac sie, siadac, raczkowac, turlac, siadac....
1.5 godziny sie meczylismy, wreszcie dala sie przytulic i ululac...

Aniam, tak jak ulanka pisala, stacjonujemy w radomsku. Ja od czasu do czasu bede musiala do wawki jezdzic - odzyskac ksiazki i zdjecia od eksa, pozalatwiac apostillas i tlumaczenia dokumentow i takie tam.

Jak juz dotre do Polski i upewnie sie jaki jest nr tel do moich staruszkow, to sie podziele i bedziemy sie umawiac :D

Kwiatek, cholerka, Szczecin to mi wybitnie nie po drodze, ale prawdopodobnie w kwietniu wybiore sie do Miedzyzdrojow, to bedziesz miala okazje mnie odwiedzic :D
Zielona, skoro tak wszyscy sie umawiaja, to i ja dorzucam:
a nie wracasz czasem British Airways z przesiadka u nas? :-D




Polineczka spi, ja nadrabiam. W ciagu dnia jakos czas miedzy palcami mi zmyka.
Kombinuje jakby tu dorobic sie jakiejs kasy siedzac w domu skoro do pracy nie wrocilam. Trzeba obrac jakis dobry plan, bo przy takim zyciu z jednej wyplaty to niczego sie nie dorobimy.
 
reklama
witam się po krótkiej nieobecności, niestety nie miałam nawet jak komputera otworzyć. Po pierwsze moje dziecko od poniedziałku,od 18 ma gorączkę i tylko zbijam i pojawia się na nowo.Byliśmy u lekarza i osłuchowo jest ok, pani dr stwierdziła, że to zęby idą, ale ani widu ani słychu, tylko ta gorączka. Wieczorami już ma taką wysoką, że drgawek dostaje. Biedne moje maleństwo.
Wczoraj poszedł spac o 23.30, myslała, ze padne, a on (akurat goraczka odpusciła) agi agi. Pogasiłam swiatła i usnął. W nocy budzi sie z płaczem po 10 razy, ja nie wiem kiedy sie wyspie
Po drugie akurat teraz dostałam prace, ciesze sie straszenie, ale po nocnych ekscesach mojego dziecka nie wiem jak to przezyje, zaczynam w poniedziałek!!

wszystkim chorującym dzieciaczkom życzę powrotu do zdrowia
Kamisia dzieki za gerbera, juz go skreslam z listy na zakupach.
Ella kuruj się kobieto! zdrówka życzę, maleńkiej snu nocnego życzę
Elvie, Gosiek cierpliwości w nocnej udręce, mnie już czasami jej brakuje
Kwiatek Mateusz też za mna baba woła! moja teściowa ukąśliwie mówi, ze ona wiecznie babcię woła!
Kittek uśmiałam się z Waszej Majeczki, babcia pewnie szczęśliwa, że wnuczka tak myśli!!
Zielona gratuluję biletu!! pewnie już się doczekać nie możesz. Pakuj tego swojego męza w torbę i przyjezdzajcie na stałe! może CI rodzina przy Kostce pomoże, zawsze raźniej
Wszystkich, który pominęlam przepraszam i buziaki przesyłam
 
Do góry