reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniówki 2010!!!

hej kobitki!

u nas tez ciag dalszy marudzenia u Olki ale juz prawie prawie wybila sie druga jedynka...oby wtedy yroche te zabkowanie zastopowalo bo padne z wykonczenia...

Olka coraz czesciej na swoje imie reaguje, potrafi 4 na 5 razy sie odwrocic chyba ze sie w tv zapatrzy albo sie na czyms skupi to nic jej nie ruszy. ale i z takich malutkich sukcesow sie ciesze:) do tego wzmocnila sobie plecki na tyle ze jak ja wkladam do lozeczka i ma troche bardziej pionowe plecy albo siedzi w lezaczku to sie odrywa od niego non stop i probuje przyjac pozycje do siadu:) tak samo robi jak ja do wanienki wkladam:) jeszcze troche sie garbi ale pani rehab. powiedziala ze to dobry znak bo widac ze psychicznie jest ok, mala chce ale poprostu miesnie jej jeszcze nie pozwalaja. mam nadzieje ze po tych cwiczeniach ruszy z miejsca.

dzis na koledzie jeszcze ksiadz mnie rozbawil mowiac ze ma stare babcie od rozanca ktore tylko siedza narzekaja albo gotuja jakies obiady to powie im ze maja rozaniec za moja Olutke odmawiac to chociaz z nich pozytek bedzie:)

uciekam spac bo jutro kolejna wyciecka do olsztyna tylko pozniej wrocimy do domku...dobrej nocki wszystkim i kolorowych dluuuuuuuuuuuugich snow :)
 
reklama
Opowiem wam jak kiedys siostra m poszla do lekarza bo ja strasznie glowa boli i przestac nie moze.Ten ja zbadal nic nie stwierdzil no bo co moze stwierdzic badajac jak na grype.Skierowania oczywiscie do specjalisty tez nie dal bo nie widzi takowej potrzeby.W koncu zmienil temat i chcial cytologie robic.Lekarz rodzinny.:szok::szok::szok:
Ona go opierdzielila ze nie przyszla tu robic cytologii i ze nie pozwoli mu jej zrobic bo od tego jest ginekolog a on jej mowi ze on robi i do gina tez jej nie da skierowania jak bedzie potrzebowala.Tutaj nie mozna isc normalnie do specjalisty tylko musi byc najpierw skierowanie,ktore oczywiscie lekarze bardzo niechetnie pisza.
U nas jest to samo
Malo tego - po porodzie gdy poszlam do lekarza w kwestii antykoncepcji sie rozeznac - zaproponowal mi wkladke, i skory byl ja od razu wkladac... bo tym on rowniez sie zajmuje. Do tego szczepi dzieci, pobiera krew, usuwa znamiona... i inne takie
full wypas



U nas bez zmian. Wiele i leje, siedzimy w domu i sie nudzimy. Polka kazdego dnia rozminia cos nowego. Dzis z totalnym przejeciem ogladala jak tatus sie golil, i wzroku oderwac od niego nie potrafila.


Co do gerbera - SHIT.
Polka uwielbia ich potrawke z krolika, to jedyny gerber jaki u nas bywa (kiedys jeszcze sliwka byla parenascie razy)...
 
hej dziewczynki
zielona super wiadomość musimy jakiś komitet powitalny zorganizować :-)

marta niezły ten ksiądz u nas kolęda 20 stycznia, gratuluję Oli postępów dzielna z niej dziewczynka

Judysiu daj znać co z wami?!

gosiek jak ja ci zazdroszczę tego ciepła
 
Witam,
Nocka spoko, tylko teraz walczymy z infekcją dróg moczowych :angry: mam nadzieję, że szybko lekarstwa pomogą, bo mi szkoda tego malucha strasznie.

Aniam Zielona pisała, że rodzina w Radomsku i tam będzie stacjonować :-)
Kittek, Ella zdrówka!
Mamusia, Kici trzymam kciuki żeby się udało połączyć pracę z sesją
 
reklama
Witam!
Zielona super że chociaż to u was załatwia się w takim tempie ;-)
Sama bym na jakieś spotkanie w realu z wami się wybrała...
no i może pojade z małżem i dzieciakami do Gdańska na weekend bo ktoś tam chce prywatne szkolenie mieć w któryś weekend.
Zdrowia kobiety!
J. dzisiaj nawet chętnie został w przedszkolu
M. szaleja
a Kolporter Express dostał zje*bke bo przesyłki dalej nei mam a czekam juz 3 dzień... he hehe dostali ostrzeżenie ze sprawa do sądu trafi bo to nie pierwszy raz takie jaja mam z nimi...
 
Do góry