reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

Witam...
no i na dzień dobry szoku doznałam po przeczytaniu postu Kamisi .... %&*$*&*(^& bo nic innego nei napisze . Cholera! A takie zdrowe to jedzenie miało być! To już wole dawać dziecku tylko "moje" jedzenie przeblednerowane niż takie świństwo.

wyprawa do przedszkola z przygodami znowu. J. nie chce ostatnio mi zostawać w przedszkolu ale jak już mu przejdzie i się czymś zainteresuje to jest ok.
Dzisiaj dylam z M. do pediatry bo jeszcze kaszle i ma katar. Już mniejszy ale ciągle. J. juz zdrowy ... hura!
Zdrowia dla chorowitków!
Kamisia życzenia spóźnione ale z głębi serca!
 
reklama
Witamy i my dzisiaj. Chorowitkowo, ale juz cała noc przespana i gorączka opanowana i co drugi raz angina w ciągu 2 miesięcy i antybiotyk grrrr, udusze siostre jak nic .... :wściekła/y: Ah jeszcze byly perypetie z dojechaniem do lekarza W nie chcieli z pracy wypuscic a zabral samochod, dziadki w pracy i musial W wyjsc z tej roboty po czym musialam go odwieźć i dopiero do lekarza.
My też jak jemy to tylko hipp, czarami deserki bobovity.

Kamisia najlepszego :) spóźnione wiem wiem, ale szczere :)
 
Tez sie zbulwersowalam na ta wiadomosc o gerberze. Poszukalam tego artykulu i wnioskuje z niego, ze tu chodzi tylko o te sloiczki z samym miesem. Co wiecej informacja o tym wypelniaczu jest napisana w skladzie na sloiczku. Wydaje mi sie wiec, ze zupki sa ok.
 
Tez sie zbulwersowalam na ta wiadomosc o gerberze. Poszukalam tego artykulu i wnioskuje z niego, ze tu chodzi tylko o te sloiczki z samym miesem. Co wiecej informacja o tym wypelniaczu jest napisana w skladzie na sloiczku. Wydaje mi sie wiec, ze zupki sa ok.

taj , w artykule jest napisane tylko o indyku i kurczaku . w innych słoiczkach gerbera ani innych firm nie ma.
ale sam fakt- takie świnstwo w podobno PEŁNOWARTOŚCIOWYCH posiłkach dla niemowlat ????
 
taj , w artykule jest napisane tylko o indyku i kurczaku . w innych słoiczkach gerbera ani innych firm nie ma.
ale sam fakt- takie świnstwo w podobno PEŁNOWARTOŚCIOWYCH posiłkach dla niemowlat ????

Zgadzam sie, ze przegieli. Plus jest taki, ze sami sie do tego przyznaja i podaja w skladzie tego MOMa. Tak czy inaczej artykul ciekawy i potrzebny, bo akurat kupowalam od czasu do czasu samo miesko, zeby do swojskiej zupki dodac. A teraz ten sloiczek co zostal to sobie chyba na kanapke zamiast pasztetu wykorzystam :-D
 
cześć wszytskim

mega nie wyspana jestem. Jutro mam urlop, ale taki roboczy, rano z Alicją do lekarza rehabilitanta, zobaczymy czy dalej na ćwiczenia będziemy chodzić. Potem musze w NFZ załatwić sobie nową kartę, a dzieciakom zmainę adresu i mam skierowanie co by tanie za zatyczki do uszu dla Igora zapłacić, a potem laryngolog z Igorem. Nastawiam się powoli psuychicznie na ten zabieg, mam tylko nadzieje, że na upuszczeniu płynu się skończy, a dreny nie będą potrzebne.
A potem padne w domu i będę odpoczywać.

Kot kot wszystkiego dobrego dla Zosi z okazji 9 miesięcy.
Wczoraj Ness już 10 miesięcy, Zosia 9 , a moja Alicja czy Lenka od Elvie jeszcze 2 tygodnie.
Co do starszej córeczki ona po prostu pamięta o rzeczach istotnych;-)

Kittek ale się uśmiałam, no babcia na pampki musi pracować:-). Zfrówka życzę.

gerber na czarną listę wpisuję!!:szok:

Kamisia najlepszego!!

znikam
 
Czesc:-)
Dołączam do niewyspanych:-( Moja pipka zasnęła automatycznie po kąpieli, ale za to od północy budziła sie już regularnie i chyba z 8 razy do Niej wstawałam, a od 6.30 już w ogóle spać przestała. Po kaszce o 9.30 również nie zasnęła, wszyscy domownicy ją próbowali usypiać, ostatecznie padła po 11.00 i teraz słodko lula, a ja się niestety położyć nie mogę, bo na telefonie wiszę i masę pracy do wykonania mam.
No nic.. pomarudziłam sobie trochę to spadam dalej pracowac.

Dobrze, że tych jednoskładnikowych mięsnych słoiczków gerbera nie kupowałam. Pojechali po bandzie..:wściekła/y:
 
reklama
Do góry