reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

reklama
cześć dziewczyny!!
Przepraszam, ze mnie tutaj nie ma :-(

wiem, że na FB mnie widzicie, ale wpadam tam dosłownie na 5min ogarnąć wiadomości i tylko zerknąć co u kogo się dzieje... mam sesję, do tego moja firma miała przeprowadzkę, więc nie mam na nic czasu... :-(

Przepraszam, że nie nadrobię, ale nie jestem w stanie przeczytać tylko na tym wątku ponad 40 stron :-( Przepraszam was najmocniej.
 
no, podziwiać. mało komu by to przyszło do głowy. Oddana sprawie
Nieskromnie powiem, ze my tez w tym roku przez internet wplacilismy pieniazki.
Od kilku lat bolalo mnie, ze nie moge wrzucic, bo poki mieszkalismy w Polsce zawsze cos ladowalo w puszcze.
Sama widzialam kiedys oddzial do ratowania zycia noworodkom, i bylo tam naklejek orkiestry od zatrzesienia.

Dużo to śpią moje dzieci:
Barteq od 19 do 8:00, potem od 9:00 do 11:00 i od 14:00 do 16:00 co daje 17 h snu na dobę... :szok:
Kuba od 20:00 do 7:00, potem od 14:00 do 16:00 co daje 13 h snu na dobę... jak na 3 i pół latka to sporo :-)

A spróbujcie ich nie położyć, matko ale są afery!
Szczesciara :-D:-D




U nas wporzadku, tatus poszedl pierwszy raz do pracy w tym roku. A my przyzwyczajone ostatnimi 2 tygodniami do jego obecnosci - tesknimy bardzo :-:)-(;-)

Piore, sprzatam, biegam za Polinka. Mloda uskutecznia swoje przemieszzzanie sie, juz jej dosyc sprawnie to idzie - tyle ze stale do tylu. No i siadanie opanowala do perfecji.

Dzis zostawilam ja u niej w pokoju, i poszlam obok do sypialni wieszac pranie. Po chwili wracam do Poli - a jej nie ma w pokoju...
Serce do gardla mi podeszlo, lece obok do lazienki- nie ma jej...na szczescie bramka przed schodami zamknieta. Wracam do niej, a ta lezy pod lozkiem i do stelaza sie dobiera.
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny macie do polecenia w Zakopanym lub w pobliżu, albo gdzieś w górach jakis pensjonat przyjazny dla dzieci, czyt. łóżko małżeńskie, lub możliwośc wypożyczenia łóżeczka (bo nie widzi mi się kupienie na ten jeden raz) a Antonina nie chce znami spac nauczona jest sama, a po za tym na jakis pojedynkacvh to nie widze spania z nią. Noi zeby byl taki ludzki dla dziecka ?? Wiem, że wypaliłam z tym zakopanym a wy Bługarie rozważałyście ale my to tak w ludzkich pieniążkach :-) a sportowo :)
 
Hej dziewczyny!

Ledwo doczłapałam się do kompa. Od wczoraj mam na zmianę gorączkę 38 i 39, a nawet 40. Nie mam kompletnie siły i tak jak Ella jestem zdania,że mamy nie powinny chorować bo aż serce ściska,że własnym dzieckiem się nie ma siły zająć. Dobrze, że mój małż jest w domu bo nie wyobrażam sobie jak bym sama z Mają miała być w domu. Co chwile mam dreszcze, na zmianę z uderzeniami gorąca, boli wszystko.....
Maja jest dzielna,jak T pojechał sprawy załatwiać to spała od momentu jego wyjścia do przyjazdu, czyli ponad 2 godz.

Wogóle to w Zachodniopomorskim epidemia grypy, coś w radiu mówili.
Aniez dużo zdrówka zdrówka dla Kuby!
Ella dla ciebie również.
Pozostałe dziewczyny pozdrawiam i również zdrówka życzę.
ps. słyszałyście o najnowszych badaniach potwierdzających,że chlor zawarty w wodzie na basenie, a nawet w wodzie z kranu może powodować astmę?
 
Aniam J. rok temu dostal pod choinkę zestaw taki drewniany i teraz dokupił sobie taki KOLEJKA DREWNIANA 40 elementów (1395136534) - Aukcje internetowe Allegro pasuja idealnie. Widziałam podobne tory w tesco i wiem że w ikea są też... no i też pociąg na magnesy łączony
Ella współczuje...

Z tego co widze to takie same łaczenia jak w kolejkach z ikea więc pewnie by pasowały . wiec jakbyś potrzebowała do tego tunele czy inne cacka to możesz walic do ikea, albo same pociagi ( kosztuje chyba z 10 zł taki cztero członowy czy coś koło tego )

Dziewczyny macie do polecenia w Zakopanym lub w pobliżu, albo gdzieś w górach jakis pensjonat przyjazny dla dzieci, czyt. łóżko małżeńskie, lub możliwośc wypożyczenia łóżeczka (bo nie widzi mi się kupienie na ten jeden raz) a Antonina nie chce znami spac nauczona jest sama, a po za tym na jakis pojedynkacvh to nie widze spania z nią. Noi zeby byl taki ludzki dla dziecka ?? Wiem, że wypaliłam z tym zakopanym a wy Bługarie rozważałyście ale my to tak w ludzkich pieniążkach :-) a sportowo :)

Ja to bym poszukała ( jeśli wy zmotoryzowani ) coś w bukownie np . zawsze było taniej niż w zakopcu , a o wyrka wiadomo trzeba pytać . ja byłam ze dwa razy alenazwy za cholere nie pamiętam , moze znajdę gdzieś wizytówkę . W bukowinie macie tez termy .

Aniam, jeszcze nie mam biletu, bo czekam na spotkanie w sprawie paszportu - to we srode. Dadza paszport i kupuje bilet. Mam nadzieje, ze na sam poczatek lutego bedziemy juz w Polsce.

To dawaj tu cynka , i nie dietuj się za bardzo bo do grycana na lody musimy iść koniecznie .
 
Aniam no właśnie szukamy w Bukowinie bo rok w rok jeździmy, zmotoryzowani oczywiscie jestesmy bez samochodu przy dziecku ani rusz. Mamy w Bukowinie swój ulubiony pensjonat ale tam nie maja podwójnych łóżek i to jest ten ból tylko tapczany jednoosobowe. Znaleźliśmy coś takiego Willa Park - pensjonat, pokoje, noclegi w Bukowinie Tatrzańskiej i myślimy, ale jakbys znalazła daj znac :)

Katik my to już po niedzieli tęsknimy :-D, tym bardziej że tata od pn-pt od 9-18 i sb do 14 czasami :-(
 
reklama
Do góry