reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

Ja też się witam. Wróciłyśmy ze starszymi córkami ze spaceru (do kościoła i spowrotem) ale pogoda paskudna i wszędzi brud. Dzieci uradowane, że pieniążki wrzuciły i serduszka dostały. Tak więc wspomogliśmy WOŚP pamiętając szczególnie o Judysi i małej Zosi choć w tym roku inny cel niż onkologiczny ale liczy się, że dla dobra dzieci.
No to se popisałam - mała się obudziła a i obiad trzeba jakiś ugotować. Zajrzę więc później, pewnie wieczorem.
 
reklama
a my już po spacerku, obiadku, teraz się byczymy. Pogoda straszna, umęczyłam się na tym spacerze strasznie.
Mamuśka wino pije po obiadku!!! Lampeczka na dobre trawienie.
Zajrzę wieczorem
 
Cześć dziewczynki urwałam chwilkę dla was ;-)
U nas dzisiaj rodzinnie, WOŚP wspomożone ;-) dzieciaki wesołe i broją, a ja zasypiam po "ciekawej" nocy...
Nic mi się nie chce... Więc trzymajcie sie :-)
 
Dziewczyny nie wiem w którym wątku, ale któraś z Was pisała o tym jak domowymi metodami zrobić kalendarz np dla dziadków - mam pytanie skąd ściągnęłaś kalendarz do którego wstawiłaś zdjęcia maleństwa
 
witam
my po wizycie u tesciowej, zaserwowala kawke tak mocna ze jesc mi sie odechcialo, bo tak sie kawka zapchalam:eek:
na spacerku tez bylismy, pogoda cudowna, +14 stopni i slonko - wczoraj tez tak bylo, ale juz sie zimno znowu robi...
 
czesc Dziewczyny, ja sie witam i zaraz znikam bo jakos nie mam nastroju na nic. mam nadz ze u Was wszytsko ok. buziaki

Nata, to na zakupowym zdaje sie bylo. Elvie i Kfiatek podawany "przepis" na kalendarz.
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczyny!
witam się z łóżka, wczoraj przyszłam z pracy po ciężkim pt i sobocie zajęć i choróbsko mnie złapało. Boli mnie wszystko, nawet skóra i włosy! Grypa pewnie.
Tatuś właśnie z marudką poszedł do kościółka. Maja po szczepionce też mega maruda, do tego górne zębole idą... Ja mleczko tracę, muszę chyba mm próbować.
A co gorsza nasza mała protestuje ostatnio z jedzeniem prawie wszystkiego, a szczególnie zupek. Ręce mi opadają jak ją mam karmić. Dziś np od 10tej do 16tej nic jeść nie chciała...
Dobra nie narzekam wam więcej.

Brakuje mi Was, jak się wykuruję to będę częściej zaglądać. Teraz tylko nadrobiłam i pozdrawiam wszystkie kwietniówki i duża buźka dla maluszków!!!!
Zajrzę jeszcze tylko na jedzeniowy i zmykam pod kocyk.

Miłego wieczoru!
 
Dziewczyny nie wiem w którym wątku, ale któraś z Was pisała o tym jak domowymi metodami zrobić kalendarz np dla dziadków - mam pytanie skąd ściągnęłaś kalendarz do którego wstawiłaś zdjęcia maleństwa
To ja pisałam, wpisałam w google "kalendarz 2011" i z boku zaznaczyłam Grafika. Mój był z jakiegoś forum owczarka belgijskiego. Jak go znajdę to Ci dokładnie wkleję link, ale kalendarzy jest masa.
 
Przepraszam... jestem chora, nie ma mnie :confused2: nie mam siły, padam na cyce i jeszcze musiałam tesciową gościć...:confused2:
Na szczęście kochany M teraz mała usypia...
Postaram się chociaż nadrobić co u Was w weekend...mam nadzieję że wszystko dobrze...jak jutro jakoś odżyję to napewno się odezwę:sorry:
Dobranoc
 
reklama
Dziewczyny ja tez przepraszam,ze sie nie odzywam,ale moje dziecko na nic mi nie pozwala.Spanie nocne jest coraz gorsze.Usypia po 12 w nocy,budzi sie co chwila placze steka je i jeszcze nie wiadomo co.W dzien nic nie moge z nia zrobic,a jak idzie na drzemke to ja tez staram sie polozyc,bo jestem wykonczona.
Jak sie zbliza noc to mi sie plakac chce.Swedzi ja wszystko i straszny mam sajgon.Moj m pracuje w nocy i wszystko sama.Wykapac juz jej nie daje rady.Wczoraj sciagnela skarpetke bo juz jej sie udaje i znowu krew poleciala.Ja juz nie mam sily.
Czytam was jak mam chwilke ale odpisac juz trudno.
Zdrowka dla wszystkich chorowitkow tych malych i tych duzych.
Ide chyba sie przewietrzyc i naladowac akumulatory na noc bo znowu bedzie ciezko.
 
Do góry