reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

uff znów na chwile wpadłam.
mały sie bawi nowymi imieninowymi zabawkami,ja napchałam sie frytkami i wzdycham z podziwu gaworzenia małego.

katik-to super ze 1 nocka przeszla ok. zycze dalszych takich samych lub lepszych, i bys nie musiala ganiac co chwila do Polki.
bea- no nie zle z tym @. dawaj znak jak to sie roztrzygnie...
Agnieszka - no fajnie ze chlopaki juz sa w lepszym stanie zdrowotnym. a co do czasu tak wlasnie nie rAZ JEST ZE NIE MA SIE KIEDY NAWET SNIADAN ZJESC BO TO TO TAMTO A O PRZYJEMNOSCIACH TO JUZ NIE MA MOWY.aaa i gratki za wygrana w konkursie,
matrusia- głowa do góry i tak jesteś dzielna, zdrowla dla niuni

i tak juz ogólnie napisze-małym i duzym chorowitkom duuuzoooo zdrówka.
 
reklama
U nas w miarę OK, w miarę, bo Kuba znowu ma zatrucie i cały dzień siedzieliśmy w domu, a w zasadzie w łazience... zała glizda ząbkuje i jedzenie 210 ml butli trwa 30 minut :szok::baffled: Ale humor ma nieziemsko dobry :sorry2: no i zrozum tu niemowlaka... zauważyliśmy też, że wieczorem nie zasypia od razu, tylko czeka aż przyjdzie Kuba (do tej pory tak nie było) i szaleje w łóżeczku, póki Kuba się nie położy i od tego momentu CISZA :-D ależ dzieci są śmieszne i zaskakujące!

Marta ależ olej co inni o Tobie sądzą, ludzie powinni reagować np. jak widzą znęcanie się nad dzieckiem, ale wtedy milczą, a reagują jak widzą tzw. sensację.


hehe ja tez mam foty, ale na kazdym moj genialny mąż uwiecznil moje cycki.... wiec musze fotoszopa uruchomic ;-)

Daga- no genialny! :-p:-p:-p
 
U nas w miarę OK, w miarę, bo Kuba znowu ma zatrucie i cały dzień siedzieliśmy w domu, a w zasadzie w łazience... zała glizda ząbkuje i jedzenie 210 ml butli trwa 30 minut :szok::baffled: Ale humor ma nieziemsko dobry :sorry2: no i zrozum tu niemowlaka... zauważyliśmy też, że wieczorem nie zasypia od razu, tylko czeka aż przyjdzie Kuba (do tej pory tak nie było) i szaleje w łóżeczku, póki Kuba się nie położy i od tego momentu CISZA :-D ależ dzieci są śmieszne i zaskakujące!

Marta ależ olej co inni o Tobie sądzą, ludzie powinni reagować np. jak widzą znęcanie się nad dzieckiem, ale wtedy milczą, a reagują jak widzą tzw. sensację.




Daga- no genialny! :-p:-p:-p
biedny Kubuś.i oby te zebole dały maemu spokój. wlasnie jak usypiałam małego myślałam nad prokreacja i tak sie zastanawiam jak by to było juz z 2 dzieciaczkow.i nie moge wlasnie wyjsc z podziwu tak jak u was i innych mamus z wiecej niz 1 dziecko jak trwa usypianie zwlaszczqa w jednym pokoju razem.

mały dopiero poszedl lulkac bo tak pochlonela nas zabawa ze matka sie ocknela dopiero o 20. 30 ze to juz tak pozno a jeszcze dziecie nie kompane. :baffled:zawsze rytual o 20. zaczynamy.
 
Witamy. Jedynm słowe, tu była, przeczytałam ale padam i nie odpisze bo brak sil po tych dziecieco, samochodowo, zakupowych bojach. Do jutra kobiety do jutra :)
 
Witam
zrobiłam dziś wypad do ciuchlandów i Nela ma już kombinezon i spodnie ocieplane na przyszłą zimę :-) Oprócz tego siata ciuchów dla Mani, bo z wszystkiego wyrasta.
Elvie, Daga - spotkanie w sklepie widać motywujące było ;-)
Kinguunia niektórzy do Zakopca jadą tylko po to, żeby w knajpie na krupówkach posiedzieć. Ja też chętnie rzuciłabym okiem na góry bo niedługo zapomne jak wyglądają. W Poradzie baseny są super - 4 lata temu wypad sylwestrowy sobie urządziliśmy do Łomnicy i termy odwiedziliśmy.
Monia u nas dziś przerwa od 0 do 1:30 na popłakiwanie, bo gości mieliśmy i spała u nas - nie przywykła do zasypiania gdzie indziej, a Tatus nawet nie raczył zajrzeć, czy jakoś pomóc, wrrrrrrrrr...
Filonka - wtedy dzieci usypiają się same ;-) Czasem jak Młodszej włączy się mega maruda to ją zabieram, odczekam chwilę aż Starsza zaśnie i Młoda wtedy tez pada.
 
reklama
Aniez Oby Kubulkowi szybko się polepszyło
wiesz Kochana - co nas nie zabije to nas wzmocni :-D:-D:-D
święta racja :-D
Aga super, że tak optymistycznie u Ciebie :-) Niech chłopcy wracają do formy jak najszybciej! I gratuluję wygranej. Mi też udało się wygrać w tym tygodniu bajkę na dvd w jakimś konkursie na śmieszka miesiąca
marta takie sytuacje z rykliwym dzieciątkiem każda z nas będzie musiała przejść
kinguunia nie żałuj tylko korzystaj na maxa. nie wiadomo kiedy będziesz miała znów taką okazję na wyjazd. A tymczasem nacieszcie się sobą. Trochę intymności Wam dobrze zrobi ;-)
Daga, elvie superaśnie, że się spotkałyście!! też zaraz śmigam oglądać relację
Aniam a u mnie odwrotnie. Moi rodzice to górale i głównie na południu mam rodzinę ,¾ w okolicach Suchej Beskidzkiej, Tychy, Rybnik i garstkę tutaj. I ogromnie się cieszę, że ich mam :-)

spokojnego weekendu kochane!
 
Do góry