reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

ulanka- aha. bo my juz powoli rozmawiamy jak to bedzie i kiedy sie zabrac za prokreacje.
tylko co do pokoju u nas bedzie kiepsko, bo tak: narazie mały spi z nami w sypialni, wiosna robimy mu pokoik na poddaszu i obawiam sie ze bedziemy podzieleni z K , on na gorze a ja z przyszlym malenstwem na dole bo zapewne na cycku.. najbardziej sie boje tego ze ten nasz mały bedzie tak kiepsko spal do dlugiego czasu i nie bedzie sie go dalo zostawic samego w pokoju. hmmm ale ja juz mam zmartwienia a dziecia mlodszego jeszcze nie mam. :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam
zrobiłam dziś wypad do ciuchlandów i Nela ma już kombinezon i spodnie ocieplane na przyszłą zimę :-) Oprócz tego siata ciuchów dla Mani, bo z wszystkiego wyrasta.
[.

Moja też ma już kurtke na przyszłą zime he he . Nawet kilka rzeczy ma takich na dwa latka bo jak były nowe z metkami to żal było nie kupić
 
hejka
agnieszka - ciesze ze juz u chlopakow lepiej, zagladaj jak tylko bedziesz miala czas
katik - dobrze ze przeprowadzka sie udala, a jedna nocka taka druga taka... to normalka u naszych maluchow
marta - dzialaj, nie ma czasu na zalamki, glowa do gory, badz tylko dobrej mysli a wszystko bedzie dobrze, zobaczysz!:tak:
aniez - widze ze u was nudy to nie ma:-p:-)
elvie, daga - super ze udalo sie wam razem spotkac, i jak wrazenia?:happy2:
 
Ostatnia edycja:
witam się i ja!! moje dziecko dopiero poszło spać!! do tej pory bawił sie w najlepsze!! ale widzę, ze nie tylko u mnie są takie ekscesy więc już mi lżej!
Katik super, że udała Wam sie eksmisja małej, ja sobie jak na tą chwilę tego nie wyobrażam.Mati sie budzi b. często w nocy i praktycznie od 2h spi już ze mną bo inaczej ja bym sie nie wysypiała a trwa to już ponad miesiąc!!! Postanowiłam sobie jednak odkładać go nawet na siłe do łółżeczka, znam dzieciaki, które spia z rodzinami do piatego roku życia, bo sie przyzwyczaiły i jest ryk!!!
Elvie, Daga super,że Wam sie udało spotkać!!
pozdrawiam pozostałe mamusie i dzieciaczki. Jestem wykonczona po dzisiejszym dniu. Byliśmy na zakupach z małym i ten mały szogun nie chciał siedziec w wózku!! Poza tym to jego niespanie i deprecha gotowa. Poczytam inne wątki i idę lulać. Dobranoc
 
zauważyliśmy też, że wieczorem nie zasypia od razu, tylko czeka aż przyjdzie Kuba (do tej pory tak nie było) i szaleje w łóżeczku, póki Kuba się nie położy i od tego momentu CISZA :-D ależ dzieci są śmieszne i zaskakujące!
hahahha, no niezly braciszek z niego :-)

Apropo pampków, kończą mi się 4, mam kupione 4+ i chciałam sprawdzić czy w razie promocji kupić 4 czy 4+, a tutaj niespodzianka, okazało się, że są identyczne:szok: Nie wiem czy mnie się jakaś oszukana trafiła czy jak.
My tez ostatnio przeszlismy na 4+, i mam wrazenie, ze sa wieksze. Nie mam juz 4 by porownac, ale przy zakladaniu pierwszego pampersa 4+ wydawaly mi sie wieksze.

A u nas jest tak paskudnie ze wogole zaluje ze przyjechalismy. Leje caly czas!!! bylismy dzis chwile na krupowkach ale tak paskudnie ze siedzimy teraz wpokoju a moj M robi spagethi hehe. Patrzylam za jakims prezentem dla /malej i nie wiem, chcialam jej takie cieple-goralskie skarpety kupic ale nie ma takich malych rozmiarow i znalazlam tylko takie goralskie pantofelki i chyba na tym sie skonczy. Dziewczyny nie sadzilam ze mozna tak za kims tesknic ja juz chce do mojej Laurki cudownej. Co chwile z M ogladamy jej zdjecia-zachowujemy sie jak warity jakies hehe. A tak poza tym to nie pamietam kiedy spalam do 10 a lezalalm w wyrku do 14 tak jak dzis:-D moglabym tak czesciej :-D
Szkoda, ze pogoda niedopisala, ale najwazniejsze ze odpoczniecie sobie, chocby wlasnie spiac i leniu****ac.
A w to,ze tesknicie - wierze :-)
Ja za Polka tesknie, jak jade do marketu na zakupy hehe :-D



U nas bez zmian, te troche sniegu co wczoraj spadlo juz sie roztopilo, wiec jest syf paskudny, psu lapy trzeba ciagle wycierac, bo chce wychodzic co chwile na ogrodek i wraca brudny jak swieta ziemia.

Polina rozkminia raczkowanie, wiec tropem Waszych ustalen - albo rozwoj intelektualny, albo fizyczny- nic nowego mowic sie nie uczy.
 
Ja również się witam i znikam, lecę obiad czarować a po obiadku na spacerek idziemy korzystając z tego, że jest ciepło a w nocy śnieg zupełnie znikł:szok:
 
reklama
Ja również się witam i znikam. Jedziemy dołożyć sie WOŚP.
U nas śnieg już prawie stopniał, ale bajora sie porobiły, że na spacer musze samochodem podjechać!!!
 
Do góry