reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

Czesć kochane!
Witam się z Wami o 2 kg krąglejsza. Święta cudowne, bo poraz pierwszy takie prawdziwie rodzinne :-) Ponadto Adaś 24.12 nie dość, że obchodził ze mną imieninki ;-) to jeszcze skończył 8 msc! I uwaga... następnego dnia przemówił. poza baba, woła Eba ( wmawiam sobie, że mnie po imieniu wzywa ;-) ) i mama. Ale najfajniejsze, że gadula pełza po podłodze i non stop nawija do siebie. Jest to takie przesłodkie i ujmujące!
Wystarczyło spędzić 2 dni w towarzystwie dzieci i taka przemiana!

Żałuję, że miałam tak mało czasu, by nawet złożyć Wam w czas życzenia. Pochłonął mnie totalnie handel choinkami. od godz 8 do 20. i wierzcie mi, że w dzień wigilii do 16 mi ludzie głowę zawracali, by dostać drzewko.
A wigilię spędziliśmy u szwagra. Świeżo się wybudował i zaprosił nas do siebie. Nie musiałam aż tyle się narobić ;-)

Przeczytałam co u Was słychać. Ufff... :-) Także gratuluję zębusi.
Moniu, Isabella zdrówka życzę
Judysiu cieszę się z Twoich cudownych Świąt. A jeszcze bardziej, że Zosienka zadowolona z upominku :-)

I wszystkim wzruszonum i dumnym mamusiom gratuluję osiągnięć maluszków!
Piszę tak szybciutko i ogólnie, bo nie wiem czy zajrzę jeszcze w tym tygodniu, a muszę poczytać resztę wątków.
Mam nadzieję, że galeryjka zapelni się nam pięknymi świątecznymi zdjątkami :-)

całusy!!!
 
reklama
Witam sie i ja po swietach:) żyjemy i już nawet zdrowi jesteśmy, chociaz dzis sie jakis katar przyplatał, ale mam zamiar z nim walczyc wieczorem!!
Judysia super, że święta spędziliście w domu. To na pewno da Wam siłę!! Gratulujemy ząbka Zosience, my nadal bezzębni!
Super, że prezent się podoba!!! Cieszymy sie strasznie. Całuski dla Zosiaczka.



Święta, Święta i po Świętach. Dziś walczyłam z podlogami w domu, bałagan jeszcze większy niż przed świetami. Miomo obaw Mateusz od piątku czuł sie dobrze i świeta były spokojne.
mam straszny problem z sylwestrem, mielismy isc na zabawe, ale chyba nie pojdziemy, bo sie okazało, ze dziecko w nocy sie drze bez cyca!! macie jakieś pomysły jak oszukac dziecko w nocy?
 
Dobry wieczór wszystkim paniom!
Moja maleńka już śpi (ciekawe o której rano mnie zbudzi). Święta minęły, dzieci miały radochę z prezentów. Zosi najbardziej podobały się szeleszczące opakowania.
Chyba u nas też idą pierwsze ząbki bo mała taka jakaś marudna i trochę jeść nie chce i chyba ją boli w buzi bo nawet nie da sobie dotknąć dziąseł. Oby coś się wyklarowało bo ciężko jej ulżyć.

A dzisiaj miałam kolędę. Całe szczęście że już po, bo bardzo nie lubię.

kittek – te pierwsze słowo mama to naprawdę daje wiele radości. A jeszcze jak jest to świadome mama to już bezcenne i na zawsze pozostaje w sercu
U mnie zawsze było pierwsze tata. A Zosia na razie gada tylko ada ada ada :-)


gosia23s – ja niestety nie pomogę bo moja już od dawna butelkowa i nie ma problemu a i do sylwestra się nie szykuję bo nie mam z kim :-(
(tak mi się pochrzaniło w życiu ale o tym innym razem może i nie tu)


Wszystkie mamusie pozdrawiem i życzę miłego wieczoru
 
Zielona - niby mówią żeby eterycznych nie używać , choć ja używam , jak Szymek ma katar w ruch idzie olejek olbas .
Moja mama kamfore przty mnie uzywała jak byłam mała i mam się dobrze . jest ryzyko reakcji alergicznej przyu tego typu środkach , ale ponieważ Ty masz tam taką lipę z lekami to pewnie bym spróbowała gdybym potrzebowała , ale np zmieszaj ten vic z jakims balsamem żeby nie był tak intensywny zapach .

U nas niby po światach ale jutro jeszcze do nas znajomi przyjadą , i tak ciągle cos. grudzień to mi przeleciał nie wiem kiedy bo ciagle coś było do roboty . W sumie fajnie że już po świetach .
Jeszcze tylko sylwek i już jakoś do tej wiosny mi będzie bliżej he he
 
Witamy poświątecznie:-)
Jestem ciężka, czuję się jakbym 100kg ważyła, a wcale dużo nie zjadłam.
Tak się czeka na te święta, a ja w sumie z ulgą powracam po nich do normalności, szkoda tylko, że ta normalność oznacza powrót do pracy. Jednak najfajniejsze jest to oczekiwanie.

Widzę, że nie tylko moje dziecię najbardziej było zainteresowane opakowaniami.

Judysia nawet nie wiesz jak mnie ucieszył twój post, całe święta myślałam o was, że święta w szpitalu spędzacie a tu taka niespodzianka:-). Dzielna dziewczynka z Zosi, pokazuje jaka jest silna, zanim się obejrzymy upora się z chorobą.

Zosiulek raczkuje już na całego, oczywiście w centrum zainteresowania kable, dvd, drukarka. Nie wiem, te dzieciaki jakiś 6 zmysł mają, wszystkie lecą tam gdzie nie wolno.
 
Dobry wieczór :-)

Jakaż tu produkcja dziś;-) A u nas goście i goście i czasu nie było...a mała dziś jeszcze do tego upierd- pewnie przez te zębule...idą nieziemsko powoli u niej- ten co sie pokazal w czw to ledwie wystaje dopiero, a od drugiego dziaslo nabrzmiale i juz myslalam ze cos ale jeszcze nie...ciekawe jaka noc mnie czeka :dry:
A teraz czas nadrobić...

Annaoj kce- zdrowia dla malutkiej!

Wronka- coś nam te święta w zęby obrodziły ;D gratuluję :-)

Kici- dozczekasz sie zebów doczekasz :tak:

Zielona i Kamisia- zdrówka!

Gosiek- jeju to co sie z małą działo ze tak nie spała?

Monia- o żesz! zapalenie pluc? jak H to złapała? biedulka...:-( zdroweczka!

U nas plany sylwestrowe tez w domu z małą...a znajomi na imprezach...ehhh...ale nie zaluje bo mam moje szczęście najsłodsze :-D

Judysiu- ciesze się bardzo że prezencik sie podoba, a jeszcz ebardziej z Wasych wspólnych świąt w domu :tak:

kittek- super ze uczycie sie mówić :-)

Kinguunia- myslę że tak, my teraz czekamy na druga jedynke i dziś właśnie tez taki krwiaczek tam jest a mała upierd nieziemski :eek::sorry:

Katik- z michałami dasz rade! wierzę w Ciebie!:-D:-D:-D a dooopa ma to do siebie z ewszystko pomieści :eek::-D:-D:-D

Mamusia, salamandra, Justa- ciesze się że takie udane Świeta mieliście :-)
Dziwne z Alijke choinka nie zainteresowała- Julik sie wpatruje ciągle w nasze dwumetrowe drzewo na srodku pokoju i z podziwu wyjsc nie moze :-D

franekkimono i kot-kot to zycze bezbolesnej i spokojnej akcji zeęby.

Aniez- gratuluje nowych slowek

magda ciosek- to oczywiste- moją też ciągnie tylko w kąty z czymś co jest zabronione :eek:

ufff...Dobranoc ;-)
 
Witam
Rodzinka wyjechała, więc trzeba wrócić do normalności. Święta fantastyczne, magiczne :-) Tylko trochę męczące.
Tak jak większość czuję się 10kg cięższa. Przydała by się głodówka po tych wszystkich smakołykach.
Judysiu świetnie, że mogliście spędzić święta w domu, to chyba najpiękniejszy prezent.
 
Moje dziecie robi sobie jaja ze mna.Idzie spac o 22 budzi sie po polgodzinnej drzemce i chulaj dusza.Wyspana bawic jej sie chce.Za nic w swiecie nie moze usnac.
Dzis usnela przed chwila.Mam wrazenie ze ona nigdy nie zacznie spac normalnie jak wasze dzieci.
Poza tym pekla jej skorka na dwoch nadgarstkach strasznie brzydko to wyglada saczy sie z tego brzydko i zostalam zmuszona do uzycia drastycznych srodkow a mianowicie chodzi calymi dniami w skarpetkach na lapkach i strasznie sie wkurza,bo nie moze sie podrapac.Raczki miala strasznie zdrapane nie ma ladnego wolnego miejsca i musze cos z tym robic.Dzis kupilam najmniejsze rekawiczki jakie byly z palcami.Przynajmniej moze cos zlapac do lapki,ale i tak sie wkurza.Az nie chce myslec co bedzie jak sie zrobi cieplo.Przeciez w lecie nie ubiore ja w dlugie rekawy i spodnie.Wtedy to bedzie masakra,bo teraz jak ja kapie to juz nie moge sobie poradzic tak sie drapie.

gosia ja tez nie pomoge bo moja tez bez cyca dlugo nie wytrzyma.I oszukac nie da sie niczym.Ale ja nie mam takiego problemu bo nie idziemy nigdzie na sylwka bo nawet nie mialabym z kim jej zostawic.
kittek u nas jest caly czas tata,a ja czekam jak glupia na to magiczne slowo mama.
aniez Bartusiowi tez gratulujemy nowych slow.
isabela ciebie tez dopadly kamienie.Wspolczuje bardzo.Moja mama miala i sie biedna nacierpiala z bolu.A diety tez nie zazdroszcze.ja juz ciagne dietke dobry miesiac i jest mi juz bardzo ciezko.Jak bym dopadla jakiejs czekolady czy chocby mleka to wypilabym caly litr naraz.Tak bardzo tesknie za nabialem i slodkosciami.Zdrowka dla niuni.
ella Ty to jestes boska z tym odpisywaniem.Ja to polowe zawsze zapomne zanim zaczne pisac.

Lece lulac bo pewnie niedlugo pospie znajac mozliwosci mojej krolewny.Dobranoc.
 
reklama
witam sie pierwsza
i milego dnia zycze

gosiek26 - moja niunia tez nie spi po nocach, przespana noc to ja nie wiem co to wogole znaczy bo u nas takie cos nie istnieje
 
Do góry