reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

To chyba Maja często je bo Zosia dobrze sie czuje, ma trochę krostek i odparzeń na dupci ale ogólnie jest dobrze:-)
Choinke obserwowała, nie podpełza pod nią bo nie potrafi a właściwie nie uczę jej raczkowania i leżenia na brzuszku bo mam jakąś fobię z tym browiakiem, boję się że mogłaby sobie wyrwać ogonek z żyły i byłaby tragedia!
Co do gadania to też się muszę pochwalić że Zosia- córeczka tatusia ciągle krzyczy tata tata tata tata tata, a jak sie pomyli to mama i baba:-) Ach i mamy wreszcie ząbek! Od paru dni śpi na bokach na zmiane, tak się sama jakoś nauczyła:-)
 
reklama
Judysiu - super że święta spędziliście razem w domu a nie w szpitalu :) napewno to wam wszystkim naładowało akumulatory. co do odparzeń to spytaj lekarki o taki kremik robiony parafinowy z jakąs witaminką kosztuje 5 zeta . Moja Ola miała krstki czesto a odkąd ją smaruje własnie takim tłustym parafinowym nie ma nic bo to tworzy dobrą bariere i pod pieluchą się nie ściera ta tłusta warstwa
 
Witam poświątecznie

Judysiu weszłam na forum i na takie wieści właśnie liczyłam !!! Bardzo się cieszę że mogliście poczuć magię tych pierwszych świąt z Maleństwem w domu! Baaaaardzi się cieszę :tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak: Tak mi się miło zrobiło jak to przeczytałam hihi

monia bidulko duuuużo zdrówka Wam wszytskim życzę!

kici, aniam u nas z ząbakami to samo

Antosiu gratki z okazji 8 miesiecy:tak:

wronka Gratuluje zabków u Boryska:-)
bea Gratuluje zabka u V:-)
Katik Gratuluje zabka u Poluni:-)
Ella Gratuluje zabka u Juleczki:-)

Ale nam te święta obrodziły hihi

A u nas wigilia całkiem sympatyczna i miła. Jednak święta z dzieciaczkiem to jest naprawdę to !!!

W sobotę siedzielismy sobie w trójeczkę w domu i wszytsko było by oki i fajnie gdyby nie humor naszej pierworodnej... Calusieńki dzień tak marudziła i popłkiwała że na sama myśl mam dosyć. Dziś już ok i humorek super.
Dziewczyny mam pytanko: czy to mogą być ząbki? Dzisiaj zobaczyłam na dziąselku na dole tam gdzie ma być jedynka takiego jakby małego siniaczka/krwiaczka, czy to możliwe że ząbek idzie i tak troszkę podeszła krwia ale tak dosłownie taki malutki paseczek? Ja już od kilku miesięcy mówie że zeby ida i już powoli wiarę trace ze kiedykolwiem wyjda hehe
 
Judysiu- cudownie, ze sie udalo spedzic swieta w domku, przy choince. Przydalo sie te kilkadziesiat godzin odskoczni od szpitalnej rzeczywistosci, szczegolnie w takim czasie jak swieta...
Trzymamy kciuki, i modlimy sie codzien.

Kinguunia
- nie wiem czy zaczerwienione moze byc. U nas przed wyjsciem zebulka dziaselko robi sie takie bladziutkie, bo widac juz tego zabka w srodku.
A dziaselka macie takie rozpulchnione? Bo to moze byc znakiem, ze faktycznie zebulki ida.

Monia - oj kiepskie te swieta u Was. Trzymajcie sie cieplo, zdroweczka dla Hanulki zwlaszcza.

Faktycznie - swieta obrodzily w zebulki. U nas nadal podgryzanie na calego, smiem wiec twierdzic, ze jeszcze cos mamy w drodze, ale poki co nic nie widze.

No i mam chyba z 5 kilo na plusie!!!!! Mamo, wcale duzo nie jadlam, a ledwie sie ruszam!
Jedyne co sie pochwale- mam 2 kilogramy bialych michalkow.... i sa pycha!!!!!! Najwiekszy problem polega na tym, ze Ł nie smakuja, a do stycznia trzeba je zjesc, bo na diete idziemy.
Nie wiem czy moja dooopa to wytrzyma.
 
Ostatnia edycja:
judysiu aż mi się łezka szczęścia zakręciła w oku super że prezenty się wam podobają ale najważniejsze że mieliście święta spędzone razem! no i gratulujemy pierwszego zębusia

kittek pewnie super uczucie usłyszeć to magiczne słowo ja nadal czekam narazie króluje tata i baba i różne inne dziwne słowa a w wigilię nauczyła się wołać pocichutku kota "ci ci ci"

monia szybkiego powrotu do zdrówka!!! może poproś lekarza o zmianę tego antybiotyku skoro taka reakcja :sorry2:

kinguunia wyjdą napewno ani się obejrzysz a biała perełka będzie błyszczeć:-)

isabela widzę że ty również uwielbiasz grające zabawki Natalka ma taką małą laleczkę która chodzi i śpiewa jakąś piosenkę w nieznanym mi języku i doprowadza mnie to do białej gorączki:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: oczywiście teściowa uraczyła nas takim prezentem :sorry2:

wszystkich nowych ząbków gratulujemy !!!!

u nas święta udane :) Natalia na widok choinki piszczała z radości a jak zaczeliśmy ją ubierać to zasneła z nudów :-D prezenty mogą dla niej nie istnieć oby tylko mogła rwać i miętosić papier :-) no i mój mąż się postarał bo dostałam śliczną bieliznę i portmonetkę. Na pierwszy dzień świąt tak się rozbawiliśmy że tańczyliśmy przy choince ojjj już dawno tak miło i spontanicznie nie było:-) tak zabalowaliśmy że musieliśmy zostać na noc u teściów bo dodzwonienie się na taxi graniczyło z cudem rano wstaliśmy zjedliśmy śniadanko i pojechaliśmy do mojej rodzinki na obiad i kolacje i tak miło minęły nam święta.
 
i ja sie po swietach witam...
uwielbiam swieta i w tym roku bylo tez super,
u nas z choinka to nie bylo szalu, mala jakos to nie interesuje zbytnio... jedna babke tylko zbila, poraczkuje do chiinki dotknie cos tam i juz jest gdzies indziej... ale za to babcie uwielbia, ciagle za nia chodzi i gada baba baba w kolko...
to tyle u nas, uciekam bo dzis musze sie z paroma kolezankami spotkac...
 
Moje dziecko dzis zrobiło bunt w nocy i samo nie chciało spać(średnio robi tak raz w miesiącu jak jest marudna) no i musiała spać z nami- efekt tego taki że wszytsko mnie boli bo jak z nami śpi to ja jak na szpilkach żeby jej nie przygnieść. Uciekam wpadne później.

Mamusia super że święta tak miło spędziliście
justa moja też ciągle tylko: baba i baba
 
reklama
Witam po świętach :-)
Judysiu niezmiernie się cieszę że nasz prezencik sie podoba :tak: a największym prezentem jest to że mogliście razem spędzić świeta w domu. To takie ważne... tyle siły i nadziei na lepsze jutro daje... no i gratulujemy ząbka...
W ogole wszystkim uzębionym gratulujemy... a my dalej bezzębni.
Prezenty udane, wszystkie :tak: a M. ma marudę... ehhh wykończy mnie...
spadam prać i odkurzyć podłogi bo przez 3 dni nic nie robiłam :-p
 
Do góry