reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

Siadłam na 4 szanownych z kawą obok, bo wcześniej był kociokwik... obie sztuki postanowiły kooperować i próbowały rozwalić swój pokój... Moje kochane chłopaczki :-) Barteq przy okazji mało nie zginął, bo brat chciał mu spuścić na główkę dość ciężką zabawkę... w proę został powstrzymany i zgarnięty na pogadankę!

Annaoj- Kuba jest pod kontrolę laryngologiczną- po szczepionce, którą dostał we wrześniu choruje zdecydowanie mniej, ale 3 migdał rośnie do 4-5 roku życia, jeśli już teraz jest źle to możliwe, że bez zabiegu się nie obejdzie (my mamy kontrole co 6 miesięcy i zobaczymy, może się uda). Mój brat miał wycięty i nic mu nie było. Kiedyś w ogóle wycinali niejako z automatu, zaś teraz próbuje się go oszczędzać. Jeśli jest niedosłuch to jest wskazanie, jeśli np. chraputka w nocy, to też niedobrze, bo organizm się nie dotlenia. Ale przeczucia też ważna sprawa... ja tam wierze w swoja intuicję.

Mamusia- Ty się kuruj!

Wronka- pranie pościeli nawet mi przez myśl nie przeszło. Dzisiaj posprzątałam w kuchni, zrobiłam spód do sernika i kruche ciastka i teraz zamierzam zająć się NICNIEROBIENIEM :-) to jedna z moich ulubionych czynności :-D

13x13 rodzinnych Świąt i szampańskiego sytlwestra i oby Nowy Rok w nowym domku był jak najbardziej szczęśliwy :-)
 
reklama
witam wieczorową porą!
jutro bujam sie na sklepy i wykupie wszystko!!

zostaw coś dla mnie, bo ja dopiero jutro smigam na mega zakupki

Chciaż mąż idzie w zapare i nie chcie słyszeć o dzieciach, bo się boi, że będzie kolejny do musztrowania :-D:-D:-D

ciekawe jak szybko go przekonasz:-)

Kurcze sprzatać mi się nie chce, w ogóle jakaś do doopy jestem. Świąt nie czuję i wciąż mi się wydaje, że jeszcze dużo czasu do nich a to raptem kilka dni..

skąd ja to znam...

kotkot
witaj!

katiczku rozumiem że pokochałaś zimę?? zwłóaszcza na lotniskach:-)

annaoj ja bym się wstrzymała, luty juz niedługo...

zdrówka chorowitkom! zwłaszca Judysi!

ella udanej imprezy!

alez mi sie nic nie chce, masakra jakaś, chyba się starzeję:-) mały dzieć mi się popsuł i ciągle chce na ręce, dziś takiej histerii dostał w łóżeczku że aż zwymiotował...

uciekam się kompać i lulać

dobranoc!
 
Cześć skarbeńki.
Nie nadrobię :-(
doczytałam tyle, że katik święta bez kochanej teściowej spędzi :-) a 13 lekko się ukróciła. No i mnóstwo mamusiek dołączyło do naszego grona. Witamy

Ja przez handel choinkami mam w domu syf, pustą lodówkę i nie kupione prezenty :-( Zostanie mi czwartek na ogarnięcie wszystkiego.Napewno to opanuję w jeden dzień, tyle, że sama mysl o tym przeraża.

U Adasia choroba trzyma, ale najbardziej ubolewam, że tak mało czasu z nim spędzam. A jeszcze niedawno żaliłam się, że 23h na dobę z nim jestem. Moje kochanie nauczyło się mówić baba i ama :-) i obchodzi cały kojec dookoła trzymając się na przemian jedną ręką. W takim tempie to za miesiąc będzie chodził.
dziś spał ze mną i po przebudzeniu znalazłam go śpiącego na brzuchu przy moich stopach.. Taki z niego wiercipiętek. jednak pewniej się czuję gdy śpi w łóżeczku
Zdrowiejcie mamusie i przyjemnych przygotowań świątecznych życzę
Judysiu buziaczki dla Was
 
Bry! wieczór!

Nadrobiłam,ale dwoi mi się przed oczami i literki się zlewają więc sobie odpuszczę odpisywanie bo jeszcze głupot nawypisuję.
Może jutro się zbiorę i wcześniej przy kompie zasiądę.

Zdrówka chorowitkom, szczególnie Judysi i Mamusi! 3majcie się dziewczyny!!!
Ja właśnie na DOZ zamówienie złożyłam i jutro do apteki muszę podjechać bo też mnie przeziębienie trzyma i nie chce puścić...

Spokojnej nocki!!!

PS. Witam nowe Kwietnióweczki!!!
 
dziewczyny jak u Was bylo z okresem po porodzie ?
czy od razu byl regularny?
ja mialam jeden 35 dni temu i torche sie martwie bo zawsze mialam co 28 dni a na razie nic....
dodam ze nie karmie malego w ogole piersia dopiero od tygodnia
 
Ale tu produkcja mimo świątecznych przygotowań i nowe objawienia.
Witajcie dziewczyny.
Dzięki za życzenia zdrówka dla Alicji i już jej katarek pomału przechodzi. Nocka o wiele lepsza, tylko 2 pobudki na jedzonko i dalej ładnie spała.
Od jutra pichcę i sprzątam, więc pewnie będzie mnie mniej.

Justa jak zakupy, wykupiłaś wszystko?
Katik Alleluja, teściowa nie doleciała :-)
 
Joł
Ide spac bo padam na ryj..
Byłam dziśna mikołaju firmowym więc późno wrócilismy ale udało mi się odwiedzić nasza malutką Zosie .
Nie wiem kiedy ja się wyśpie .. chyba jak dzieciaki podrosną he he .
Jutro wielkie zakupy bo u nas przygotowania świateczne w czarnej d.. sa.
 
reklama
katik jak widać na twoim przykładzie cuda się zdarzają:-) udanego kucharzenia :-)
dołączam do grona "pochłoniętych sprzątaniem" zamierzam dzisiaj ogarnąć całe mieszkanie a po 15 zrobić zakupy a następnie mam 6 ramek na których muszę odbić Natalki rączki i nóżki obawiam się że to może graniczyć z cudem ale do odważnych świat należy ;-) zmykam postaram się tu jeszcze zajrzeć
 
Do góry