reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniówki 2010!!!

hejka laseczki wiem ze od porodu sie nie udzielalam...
ogolnie masakra.
Mam strasznie malo czasu na cokolwiek.
Nikodem to mega łobuziak :D....
Energia go rozpiera teraz raczkuje i zaczyna wstawac wiec nie moge go nawet na chwile spuscic z oczu....

Caluski dla wszystkich kwietniowych maluszkow :):*.
Pozdrowionka
 
reklama
Widzę że się romantycznie zrobiło
Katik życzę wam samych pięknych chwil szczęśliwie spędzonych lat w zdrowiu i szczęsciu i oby wszystkie kłotnie(bez nich się nie obędzie w żadnym związku) wzmaciały wasz związek!
Ja z moim K. jestem 8 lat po śłubie 1,5 roku.Nie potrafię sobie przypomnieć czasów jak nie byłam z nim heheh:-) Taka niby młodzieńcza miłość miała być a tu taki psikus hehe mamy ponad 23 lata niuńcie naszą i siebie i oby tak dalej
 
Cześć laski
Czytam Was i tak myślę

Katik cieszę się że spotkało Cię takie szczęście -Was -i tak pięknie o tym piszesz:tak: życzę Wam jeszcze wielu takich chwil...

Co do spania -nie mogę narzekać -Ala śpi pięknie ale co z tego jak ja jestem nieprzytomna nawet po 12/13h spania:confused::confused: muszę iść do lekarza nich mnie postawi na nogi bo o jest straszne co się ze mną dzieje:cool:

Od stycznia wracam do pracy i już mi słabo. Postanowiłam ze jeśli ten powrót mi się nie powiedzie -zaryzykuję i otworzę żłobek -czy śmieszny pomysł??? może tak ale co tam...

Co do prac w mieszkaniu -to co najważniejsze jest -łazienka i kuchnia gotowe. Teraz są robione nasze pokoje -Ali i nasza sypialnia. Pozostanie salon i przedpokój a później uważne wybierania czegokolwiek -bo tylko na salon właśnie nie mam pomysłu więc goście muszą póki co własne materace do spania przywozić jeśli już chcą przyjeżdżać;-)

Chciałam Wam tylko napisać ze o Was pamiętam i przepraszam że mnie nie ma

PS aha i babcia chce zabrać Alę do siebie na 2 tygodnie w styczniu:szok: ja chyba bez Niej umrę -ale Ala z babcią jest taka spokojna i szczęśliwa że się waham. Z jednej strony wszyscy mi mówią że to jest też dobre dla dziecka, z drugiej że dobre dla nas -w końcu bym się wyleniła, łaziła z uporem maniaka na siłkę i aerobik, no i dopracowała mieszkanie... nie wiem, nie wiem... w sumie jest parę za i tylko jedno przeciw -serce mi bez Ali pęknie...

Ech...
 
Katik - życzę kolejnych takich cudnych lat i chwil, jak te dzisiaj:-) Zauważyłam, że sporo kwietniowych par świętuje w grudniu. My świętujemy w samą Wigilię:-) Ba! Umówiliśmy się już nawet na randkę w to samo miejsce i o tej samej porze, co kiedyś:-) Życzę, by winko smakowało tak jak nigdy wcześniej!

13x13 daj znać co Ci lekarz na ciągłe spanie zaleci, bo ja również wielki śpioch i odnoszę wrażenie, że im więcej śpię to mniej wyspana jestem.
 
aga2010 na mnie też łazienka czeka a szczególnie umycie płytek na ścianie czego nie cierpie:wściekła/y:
he he, moje juz lsnia jak lusterko, ale tez nie znosze tej czynnosci.

jedziemy po choinke, bedzie zywa :-D tesciowa wyjechala, wraca w przyszlym roku, wiec wszstko stworzenie sie raduje :-D :-D buziaki
he he, szczesciara:-)

Teść mi właśnie młodą usypia, bo mnie od 12.00 wykończyła totalnie - najpierw "pomagała" w kuchni, później szalała przy obiedzie, a następnie wariowała ze mną w kojcu. Niech wreszcie się zdrzemnie choć na moment;-) a my z M. "Kości" oglądamy:-) Ma dzisiaj typowo maminy dzień i wszyscy inni są beeee i tylko tuli-tuli ze mną i zabawa ze mną wchodzi w grę, a jak jej z oczu zniknę to ryk.
to witaj w mojej rzeczywistosci, bo ja tak mam 24/dobe. Zazdroszcze Ci tych tesciow bo u nas cala opieka nad S tak naprawde na mnie spada...

Znowu smutne beda swieta.Zazdroszcze wam ze mozecie je spedzic w gronie calej rodziny.
Brakuje mi sniegu wPl tak fajnie ladnie bylo a tu tak ponuro.Lece poczytac inne watki poki moja zaba sie bawi.
gosiek, ja niby w Pl ale tez sami bedziemy na Swieta bo Sz pracuje tak ze nie ma sensu nigdzie jechac. Dobrze bedzie:tak::-)

ja sie tylko witam i zegnam bo ledwo na oczy widze wiec ide spac:-)
 
13x13 - fajnie Cie znów..czytać :) Moim zdaniem otwarcie złobka to świetny pomysł! :) A co do sprzedania Ali na 2 tyg to doskonale Cie rozumiem- mnie nie było w domu cały czwartek i wieczorem sie Juleczki nacałowac nie mogłam <wariatka ze mnie :p >

Jestesaniołkiem-No coś podobnego! Witaj zagubiony aniele :) Ten Twoj łobuziak mały do Taty podobny bardzo z tego co pamiętam ;)

Franekkimono- nie wazne że młodzieńcza miłość- ważne że prawdziwa i spełniona :) ja mego poznałam jak lat 18 miałam i już 9 lat temu to było a od 3,5 do zaobrączkowania i tez nam dobrze :)

Katiczku kochany- wszystkiego najbardziej miłosnego na dalsze wspólne szczęśliwe lata :) moc uścisków! :)

A poza tym dobry wieczór :)

My po wizycie u rodziców, żeby Julci przypomnieć jak prababcia wygląda ;) na początku trochę nieśmiała ale potem już czad. Poza tym ja tez ja Aga i Gosia chce... Spaaaaaaaaaaaaaać!!! :/

Miłego wieczorku mamuśki :)
 
Melduję,że żyję.
Chora jestem i kiepsko się czuję.

Katiczkowemu małżeństwu samych cudownych chwil i duuuuuuuuuuuużo miłaości :)))

Zmykam się wygrzać.
Miłego wieczorku!
 
Nie wiem gdzie to napisać więc piszę tu wierszyk jaki napisała moja siostra a Lenki Mama Chrzestna na kartce z życzeniami z okazji chrzcin.Piszę to bo jak czytam to za każdym razem to płaczę bo to piękne słowa

"Ktoś Twoje życie sobie wymodlił
Komuś się życie Twoje wyśniło
Mały kwiatuszku-słodka drobinko
Jesteś marzeniem co się spełniło.
Pod sercem mamy czułaś jej miłość
i teraz czujesz-bo Cie oplata.
Bądź zawsze sobą i kochaj ludzi.
Niech Cię pilnują anioły świata
Wszystkie anioły i dobre duchy
Niechaj zadbają o Twoje życie,
Niech los Ci prostą drogę wytyczy
O to sie modlę maleństwo skrycie..."
 
Witam wieczornie
Kittek zdrówka ! Kuruje sie kobieto ! Święta są !
Katik najlepszego na rocznice! Obie!
Franekkimono he hehe skąd ja to znam... młodzieńcza miłość. My zaczęliśmy chodzić ze sobą jak mieliśmy po 16-17 lat... a po ślubie jesteśmy 4...i mamy 2 chłopców... :-D
13 fajnie że się odzywasz... żlobek super rzecz tylko trzeba mieć COŚ żeby go prowadzić... ale wierzę że w razie czego ci się uda... no i rozumiem cię że masz dylemat... 2 tygodni w życiu bym bez chłopców nie wytrzymała...przynajmniej na razie
A my bylismy dzisiaj uzupełnic nasz prezent gwiazdkowy (kieliszki do win i szampana) no i poszliśmy z J. na rynek pokazać mu meeega choinkę. Także zaliczylismy 2 w 1. A po powrocie moje dziecie przytulaniem i maślanymi oczkami wymusiło na mnie pieczenie ciasteczek na święta bo "ja chce z tobą mamusiu...ja będę wycinał i ci pomagał wałować" :-) no i jak tu odmówic... więc paaaadam na cyce...
Dobranoc
 
reklama
oj widze ze wszystkie my tu padniete... ja dzis dopiero sie za sprzatanie wzielam i mam dosc a zostala mi jeszcze lazienka czyli to co dla mnie najgorsze...choinka dzis wybrana, teraz wysycha w garazu a jutro strojenie:) Olka dzis tak mega marudna ze uszy mi puchna i glowa peka od jej krzykow.
Na pobudzenie w ciagu dnia polecam Body Max Plus, bierze sie rano podczas posilku bo wieczorem moglby powodowac bezsennosc wiec dla sennych w ciagu dnia w sam raz:) efekty widac po okolo tygodniu, moze 10dniach. mysle ze warto bo i cena dobra a i efekty calkiem calkiem:)

zalalam dzis wiroki do nalewki malibu i juz sie nie moge doczekac wtorku zeby skosztowac:)

u nas jutro mija 1,5roku od slubu, nie wiem kiedy to zlecialo..a ostatnie 8miesiecy to juz wogole... a tez do mlodych sie zaliczam, 23 lata mam:)mezu moj troche starszy, bo dzieli nas 5lat
 
Ostatnia edycja:
Do góry