reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

ja znalazlam jednego gina w lodzi co robi takie usg 3d... Cene ma podobna bo pewnie ok 300-350 zl z nagraniem... Znalazlam wiele opini dobrych o nim... I daje tez zdjecia... Ten gin ma jakis papierek co tylko 3 lekarzy w calejpolsce ma... Podobno swietny jest... Potrafi wykryc wszystko i to bardzo wczesnie... Ma swietny nowy sprzet... Plec potrafi okreslic bardzo wczesnie i kobiety pisza ze sie nie myli... On pracuje chyba w szpitalu matki polski w lodzi... Ale prywatnie tez przyjmuje... Sporo kobietek (i to z calej polski) przyjezdza do niego bo jest swietny... Chociaz spotkalam sie z wieloma opiniami ze swietny jest do usg i badan, sprawdzania czy wszystko jest ok itd natomiast jako poloznik nie bardzo... Ale mi zalezy tylko na sprawdzeniu czy wszystko jest ok i zeby miec fajna pamiatke-filmik... Chcialabym dac kopie rodzicom... Napewno by sie ucieszyli bo za ich czasow nie bylo takich ,,cudow" :-) jak ktos chce to podaje link do stronki :

dr n med lech dudarewicz
sandrahahah ja polecam dudarewicza ale wilińskiego z tej kliniki prywatnej nie polecam on też robi to usg 3d bo przez niego poroniłam tamtą ciążę i chodziłam prawie 5 tygodni z martwą ciążą bo palantowi nie chciało się zrobić usg a ja prawie się przekręciłam. Najlepsze jest to że oni są wszyscy dobzi jak nie ma komplikacji a jak się coś dzieje złego to umywają od tego ręce.i to właśnie są nasi lekarze czy państwowi czy prywatni takich z prawdziwego zdarzenia jest naprawdę nie wielu.
 
reklama
ja sie czuje bardzo dobrze,jak na razie,troche dokuczaja mi wzdecia ale ogolnie jest dobrze:-)
Troche mi synek daje popalic ale tak to jest z trzylatkami,ciekawa jestem jak on zareaguje na rodzenstwo
 
Katik oj tam 3 kg pewnie waga szwankuje;-):tak: przeczytałam o serniku i popatrzyłam na godzinę:-D o tej porze to ja mam kisiel albo truskawki z kompotu;-)

wiesz, u nas godzina do tylu... wiec nie jest tak zle ;-);-);-)


czy to możliwe żebym miała uczulenie na oliwkę:eek: bo smaruję brzucholek i takie czerwone plamki mi wyskoczyły. No lipa
mnie tez uczula, ale na nogach. cala noc potrafilam sie drapac i nie wiedzialam z czego to. po paru razach doszlam do tego co sie dzieje...

hej kochane... jak sie czujecie?? ja coraz czesnciej zastanawiam sie nad badaniem usg 4d z nagraniem badania... coraz wiecej osob to robi a pamiatka pozostaje na zawsze... suoer pamiatka... w polsce bede w listopadzie... to bedzie moj 20tc... juz pisalam do jednego gina zeby mi cene podal... szukam jakiegos dobrego z dobrym sprzetem... bo wiadomo czym lepszy sprzet tym lepszy obraz i wiecej widac... niby wiele osob go chwiali wiec dlaczego nie... a moze znacie jakiegos dobrego gina co robi 4d?? w rachube wchodzi lodz, wroclaw, czestochowa, opole... to tak najblizej mnie... w sumie wrocek w ostatecznosci...
ja tez robie w Polsce. Co prawda troszke wczesnie, bo juz w 18 tygodniu, no ale coz, tylko wtedy bedziemy w Polsce. Place 350 zl, plytka z nagraniem gratis.
Sandra, a kiedy Ty masz scan tu robiony? To juz chyba pora, co??????

Wymiary z pewnością są istotne;-)
Ciocia do małych nie należy, 171cm i 68kg:-)
Chyba chodzilo o wymiary dziecka... ;-);-);-)




A ja chcialam zapytac o takie cos:

Czy te slawetne motylki, to cos takiego jak jakby wibracje w podbrzuszu? Tak sie pojawiaja co chwilke i znikaja?
 
sandrahahah ja polecam dudarewicza ale wilińskiego z tej kliniki prywatnej nie polecam on też robi to usg 3d bo przez niego poroniłam tamtą ciążę i chodziłam prawie 5 tygodni z martwą ciążą bo palantowi nie chciało się zrobić usg a ja prawie się przekręciłam. Najlepsze jest to że oni są wszyscy dobzi jak nie ma komplikacji a jak się coś dzieje złego to umywają od tego ręce.i to właśnie są nasi lekarze czy państwowi czy prywatni takich z prawdziwego zdarzenia jest naprawdę nie wielu.


ja nie wiem nic o tym drugim co piszesz... tylko znalazlam o tym dudarewiczu ze bardzo dobry jest... i jesli bede miec usg 4d to tylko u niego... do usg swietny a do prowadzenia ciazy nie za bardzo bo nie interesuje go porod... przy porodzie nie ma na co liczyc zeby byl bo podobno on nigdy nie przychodzi...
ja wiem jacy sa polscy lekarze i tez nie mialam dobrego zdania o niektorych... natomiast zmienilam zdanie totalnie kiedy przylecialam do uk... jutro zaczyman 13tc a ja jeszcze usg nie mialam... nawet krwii mi nie pobrali, ani moczu ani serduszka nie slyszalam... to jest dopiero tragedia... nie daja lekow na podtrzymanie... jesli masz poronic to poronisz... oni ci nie pomoga tylko stwierdza ze tak widocznie jest lepiej... :eek::eek::eek: masakra... serce cie boli to ci powiedza zebys sobie tabletki przeciwbolowe kupila...
w szpitalu porazka... nie ma ze ty z dzieckiem to idziesz pierwsza... idziesz na izbe przyjec i czekasz w kolejce... i maja w tylku gdzies ze ty chora, czy dziecko chore, czy cala w krwii jestes... kolejka jest i musisz czekac... kumpela byla w szpitalu z bobasem kilku miesiecznym i czekala 4h-do 1 w nocy i nikogo nie interesuje ze dziecko goraczke ma ze pelno ludzi chorych w kolo ciebie, ze dziecko chce jesc, ze placze ze w pieluche robi... masakra normalnie...
wiec sama widzisz ze polska sluzba zdrowia wcale nie jest taka zla... mojego tz byla zmarla przez sluzbe zdrowia... byla przeziebiona i miala goraczke... i pielegniarka dala jej zly zaszczyk, wyslala do domu... goraczka nie schodzila i bylo za pozno na odratowanie bo bialko sie scielo w organizmie...
dlatego ja sie boje tu nawet chora byc... leki mam z polski i chodzimy do lakarza w ostatecznosci...



ja tez robie w Polsce. Co prawda troszke wczesnie, bo juz w 18 tygodniu, no ale coz, tylko wtedy bedziemy w Polsce. Place 350 zl, plytka z nagraniem gratis.
Sandra, a kiedy Ty masz scan tu robiony? To juz chyba pora, co??????



juz najwyzsza pora a ja nawet listu ze szpitala nie dostalam z data na kiedy mam isc na usg :-:)-:)-( ale polozna mowila ze ok 15-16tc... nawet mi badan nie porobili, nie slyszalam bicia serduszka... masakra :-:)-:)-(
dobrze ze brzuchol rosnie i ze wymioty mialam bo nawet nie czulabym sie jakbym w ciazy byla... tyle kobietek juz widzialo swoje malenstwa nawet po 2 razy a ja nie... chociaz zebym mogla serduszka posluchac... :-:)-:)-(
 
juz najwyzsza pora a ja nawet listu ze szpitala nie dostalam z data na kiedy mam isc na usg :-:)-:)-( ale polozna mowila ze ok 15-16tc... nawet mi badan nie porobili, nie slyszalam bicia serduszka... masakra :-:)-:)-(
dobrze ze brzuchol rosnie i ze wymioty mialam bo nawet nie czulabym sie jakbym w ciazy byla... tyle kobietek juz widzialo swoje malenstwa nawet po 2 razy a ja nie... chociaz zebym mogla serduszka posluchac... :-:)-:)-(
Buuu.... A nie zaznaczalas u poloznej, ze chcesz by to bylo od razu z badaniem na syndrom Downa? Wtedy mialabyc gwarantowane do 13.6 tyg. Szkoda, ale nie martw sie, juz niedlugo pojdziesz ogladac Maluszka. Wszystko bedzie dobrze!
Wiem co czujesz, bo do 2 tygodni temu czulam to samo. Niepewnosc, polaczona ze strachem, ze nie daj boze cos sie stanie, i nikt mi nie pomoze.
A sam scan, pomomo wzruszenia bo widzialam dzidzie - nie byl wcale tak zadowalajacy. Trwalo to moze ze 2 minuty maxymalnie, babka wysilila sie tylko na: tu jest serce, tu glowka. Tyle to sama widzialam. Sama dopytywalam, czy sa 2 raczki, nozki, czy wszystko ok. I juz bylo po. No i serdusia tez nie slyszalam, tylko widzialam.
Dlatego tak bardzo czekam na skan w Polsce. Pojde prywatnie, do dobrej lekarki. I nie dam sie tak splawic jak tutaj.
 
Buuu.... A nie zaznaczalas u poloznej, ze chcesz by to bylo od razu z badaniem na syndrom Downa? Wtedy mialabyc gwarantowane do 13.6 tyg. Szkoda, ale nie martw sie, juz niedlugo pojdziesz ogladac Maluszka. Wszystko bedzie dobrze!
Wiem co czujesz, bo do 2 tygodni temu czulam to samo. Niepewnosc, polaczona ze strachem, ze nie daj boze cos sie stanie, i nikt mi nie pomoze.
A sam scan, pomomo wzruszenia bo widzialam dzidzie - nie byl wcale tak zadowalajacy. Trwalo to moze ze 2 minuty maxymalnie, babka wysilila sie tylko na: tu jest serce, tu glowka. Tyle to sama widzialam. Sama dopytywalam, czy sa 2 raczki, nozki, czy wszystko ok. I juz bylo po. No i serdusia tez nie slyszalam, tylko widzialam.
Dlatego tak bardzo czekam na skan w Polsce. Pojde prywatnie, do dobrej lekarki. I nie dam sie tak splawic jak tutaj.


ja mam taka polozna ze wez przestan... ona o niczym nie informuje... pierwsza wizyte mialam w 8 tc i zwazyla mnie, zmierzyla cisnienie i wypelnila podstawowe dokumenty bo czasu nie miala bo sie gdzies spieszyla... wizyta trwala kilka minut... i w sumie nic sie nie dowiedzialam... ona tyk=lko chciala moje dane sobie powpisywac i tyle... masakra... :-:)-(
 
ja nie wiem nic o tym drugim co piszesz... Tylko znalazlam o tym dudarewiczu ze bardzo dobry jest... I jesli bede miec usg 4d to tylko u niego... Do usg swietny a do prowadzenia ciazy nie za bardzo bo nie interesuje go porod... Przy porodzie nie ma na co liczyc zeby byl bo podobno on nigdy nie przychodzi...
Ja wiem jacy sa polscy lekarze i tez nie mialam dobrego zdania o niektorych... Natomiast zmienilam zdanie totalnie kiedy przylecialam do uk... Jutro zaczyman 13tc a ja jeszcze usg nie mialam... Nawet krwii mi nie pobrali, ani moczu ani serduszka nie slyszalam... To jest dopiero tragedia... Nie daja lekow na podtrzymanie... Jesli masz poronic to poronisz... Oni ci nie pomoga tylko stwierdza ze tak widocznie jest lepiej... :eek::eek::eek: Masakra... Serce cie boli to ci powiedza zebys sobie tabletki przeciwbolowe kupila...
W szpitalu porazka... Nie ma ze ty z dzieckiem to idziesz pierwsza... Idziesz na izbe przyjec i czekasz w kolejce... I maja w tylku gdzies ze ty chora, czy dziecko chore, czy cala w krwii jestes... Kolejka jest i musisz czekac... Kumpela byla w szpitalu z bobasem kilku miesiecznym i czekala 4h-do 1 w nocy i nikogo nie interesuje ze dziecko goraczke ma ze pelno ludzi chorych w kolo ciebie, ze dziecko chce jesc, ze placze ze w pieluche robi... Masakra normalnie...
Wiec sama widzisz ze polska sluzba zdrowia wcale nie jest taka zla... Mojego tz byla zmarla przez sluzbe zdrowia... Byla przeziebiona i miala goraczke... I pielegniarka dala jej zly zaszczyk, wyslala do domu... Goraczka nie schodzila i bylo za pozno na odratowanie bo bialko sie scielo w organizmie...
Dlatego ja sie boje tu nawet chora byc... Leki mam z polski i chodzimy do lakarza w ostatecznosci...







Juz najwyzsza pora a ja nawet listu ze szpitala nie dostalam z data na kiedy mam isc na usg :-:)-:)-( ale polozna mowila ze ok 15-16tc... Nawet mi badan nie porobili, nie slyszalam bicia serduszka... Masakra :-:)-:)-(
dobrze ze brzuchol rosnie i ze wymioty mialam bo nawet nie czulabym sie jakbym w ciazy byla... Tyle kobietek juz widzialo swoje malenstwa nawet po 2 razy a ja nie... Chociaz zebym mogla serduszka posluchac... :-:)-:)-(
sandrahahahh o tym lekarzu co pisałam jest niby jednym z lepszych w łodzi ktoś mi go polecił i poszłam bo nie znałam żadnego lekarza w łodzi. I okazał się najgorszym palantem. Na szczęście teraz chodzę do pani dr nie wiem czy akurat ona jest lekarzem z prawdziwego zdarzenia ale wiem że zawsze mnie wysłucha , odpowiada na wszystkie moje pytania i co najważniejsze reaguje na wszytsko co sie dzieje zawsze mogę zadzwonić jak mam jakieś pytania i ona zawsze mi odpowie.
A odnośnie tam u ciebie masakryczna jest ta służba zdrowia ręce opadają :-:)-(.
 
hej dziewczynki!!
troszke mnie nie bylo, ale zaczynam juz odczuwać że w ciązy jestem i jak mnie synus porządnie wymeczy to juz nie mam sily nawet na kompa siadac...
co do oliwek, my używalismy johnsona w zelu z rumiankiem i wszystko bylo super, ale moje dziecko jest pancerne, na nic uczulen, wejdzie w sciane, przewróci sie, otrzepie sie i idzie dalej, a placze tylko na zeby lub jak charakterek pokazuje, nieraz jak sie wywali to ja malo zawalu nie dostane, a on nawet nie zauwaza:)
ja tez jestem za tradysyjnymi imionami, nikole zupelnie do mnie nie przemawiaja...
tez sie wybieram na usg 4d, wspaniala pamiątka dla dzidzi:) jak narazie znalazlam za 350, tyle ze u mnie w kraku
milego dzionka!!

jAKBYS opisywała mojego synka:-D

Co do tego USG to chyba lepiej wybrać takiego doca co się zajmuje wykrywaniem wad płody itp . Tam u was się nie znam ale w wawie jest takich kilku speców , co dziecie obejzy z kazdej możliwej strony a chyba o to chodzi:tak:
 
jakbys opisywała mojego synka:-d

co do tego usg to chyba lepiej wybrać takiego doca co się zajmuje wykrywaniem wad płody itp . Tam u was się nie znam ale w wawie jest takich kilku speców , co dziecie obejzy z kazdej możliwej strony a chyba o to chodzi:tak:
aniam a możesz podać namiar na jakiegoś dobrego bo z łodzi nie jest tak daleko do warszawy to może byśmy się wybrali.
 
reklama
Czesc Dziewczyny,

W koncu postanowilam sie odezwac :tak: Od dluzszego czasu podczytuje, ale przez moje fatalne samopoczucie ostatnimi czasy malo sie udzielalam na BB. Jednak dzis zaswiecilo male swiatelko nadziei, ze bedzie lepiej. Poza porannymi mdlosciami czulam sie calkiem niezle w ciagu dnia. Mam nadzieje, ze juz tylko z gorki bedzie i w koncu zaczne sie cieszyc ciaza tak jak poprzednio :-D
 
Do góry