reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

reklama
onna dziękuje za radę tylko nie wiem co mam robić aby normalnie zasypiać i powoli wstawać. Zawsze przed snem pjie szklankę ciepłej wody z cytryną i trochę mnie uspokaja i wtedy w miarę śpię tylko mam złe sny dzisiaj miałam taki że zaczęłam krzyczeć tak głośno że mój mąż prawie zawału dostał a tak się wystraszyłam i tak serce biło mi mocno ze strachu że przez chwilę nie wiedziałam gdzie jestem.i jeszcze ranne wstawanie po jedzonko o 4 lub 5 rano mnie strasznie męczą bo później zero spania.
A jesli chodzi o imiona to my Żeśmy tak myśleli ale to tylko zastanowienie czy nie dać imienia po chrzesnym lub chrzesnej w zależności co się urodzi. Jeśli chłopczyk to będzie albo patryk , kordian albo odwrotnie a jeśli dziewczynka to milena, roksana nie wiem jeszcze .
 
hej kochane... jak sie czujecie?? ja coraz czesnciej zastanawiam sie nad badaniem usg 4d z nagraniem badania... coraz wiecej osob to robi a pamiatka pozostaje na zawsze... suoer pamiatka... w polsce bede w listopadzie... to bedzie moj 20tc... juz pisalam do jednego gina zeby mi cene podal... szukam jakiegos dobrego z dobrym sprzetem... bo wiadomo czym lepszy sprzet tym lepszy obraz i wiecej widac... niby wiele osob go chwiali wiec dlaczego nie... a moze znacie jakiegos dobrego gina co robi 4d?? w rachube wchodzi lodz, wroclaw, czestochowa, opole... to tak najblizej mnie... w sumie wrocek w ostatecznosci...
 
Witam
Domek po pracy ogarnięty, Olcia zasiadła do rysowania a ja wreszcie mam chwilkę dla siebie.

Dosłownie z dnia na dzień urósł mi brzusio, dziś ledwie się w spodniach dopięłam, w pracy musiałam siedzieć z rozpiętym guzikiem. Wyciągnęłam jakieś stare ciążowe, żeby jutro się tak nie męczyć, a po pracy lecę na zakupy.

Co do motylków to momentami też mi coś jakby się przesuwa po brzuszku, zwalałam na to na ruchy robaczkowe itp, ale kto wie może to już dzidzia daje o sobie znać.

Po półtora miesiąca jadłowstrętu zaczynam mieć wilczy apetyt, w pracy to 3 śniadanka zjadam, póki co kilogram mi przybył
 
ja znalazlam jednego gina w lodzi co robi takie usg 3d... cene ma podobna bo pewnie ok 300-350 zl z nagraniem... znalazlam wiele opini dobrych o nim... i daje tez zdjecia... ten gin ma jakis papierek co tylko 3 lekarzy w calejpolsce ma... podobno swietny jest... potrafi wykryc wszystko i to bardzo wczesnie... ma swietny nowy sprzet... plec potrafi okreslic bardzo wczesnie i kobiety pisza ze sie nie myli... on pracuje chyba w szpitalu matki polski w lodzi... ale prywatnie tez przyjmuje... sporo kobietek (i to z calej polski) przyjezdza do niego bo jest swietny... chociaz spotkalam sie z wieloma opiniami ze swietny jest do usg i badan, sprawdzania czy wszystko jest ok itd natomiast jako poloznik nie bardzo... ale mi zalezy tylko na sprawdzeniu czy wszystko jest ok i zeby miec fajna pamiatke-filmik... chcialabym dac kopie rodzicom... napewno by sie ucieszyli bo za ich czasow nie bylo takich ,,cudow" :-) jak ktos chce to podaje link do stronki :

Dr n med Lech Dudarewicz
 
W kwestii oliwek to ja w Niemczech kupiłam oliwkę PENATEN i nią brzusio smaruję. Ulubiona ciocia mi mówiła, że smarowała brzuszek oliwką odkąd się dowiedziała o ciąży i nie zrobił jej się ani jeden rozstęp mimo, że dziecko urodziła gigantyczne 5,03kg w dodatku naturalnie:szok:
Rafcio się urodził 2tyg. po terminie i jest jedynakiem - ciotka nie chce już o porodach słuchać:-(
 
W kwestii oliwek to ja w Niemczech kupiłam oliwkę PENATEN i nią brzusio smaruję. Ulubiona ciocia mi mówiła, że smarowała brzuszek oliwką odkąd się dowiedziała o ciąży i nie zrobił jej się ani jeden rozstęp mimo, że dziecko urodziła gigantyczne 5,03kg w dodatku naturalnie:szok:
Rafcio się urodził 2tyg. po terminie i jest jedynakiem - ciotka nie chce już o porodach słuchać:-(


ile??!! :szok::szok::szok: 5kg??!! jakie dziecko duze... szok normalnie... co tu sie twojej ciotce dziwic... ale pamietajcie kochane... nawet najgorszy porod jest wart tak slodkiej naszej kruszynki :tak::tak::tak:
 
reklama
Wymiary z pewnością są istotne;-)
Ciocia do małych nie należy, 171cm i 68kg:-)

Ale jak już o rozmiarach i wymiarach to mój M. ważył 4,3kg a jego mama zawsze malutka i drobna była 160cm i 49kg:tak: Mimo to zdecydowała się jeszcze "dorobić" M. siostrzyczkę - 3,8kg;-)
 
Do góry