reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniówki 2010!!!

Ja tak miałam w sobote... poryczałam się nawet bo małż pojechał na grzyby (pozwoliłam mu :-p) a ja sama w domu zostałam z dzieciakami ... do tego chyba to jednak jest okres i dostałam go w sobotę właśnie więc hormony mi zabuzowały i nie wytrzymałam... ale dostałam nakaz eksmisji... wprawdzie tylko 2 godzinki mi się udało urwać ale to już pomogło... znowu mogę działać...
 
reklama
i ja i ja:)
Plusia-gratki słoneczko nasze kochane z okazji półrocznicy

malutki śpi, a ja już w myślach modlę się żeby ta noc była lepsza niż poprzednia...zmęczony był bo wieczorna toaleta i karmienie zajęło nam 20 minut i kima....
jakaś taka do doopy jestem- nic mi się nie chce, mam kryzys bo marzy mi się milion rzeczy żeby kupić zarówno na tyłek jak i do domu a tu kasy brak i oszczedzac trzeba....na pocieszenie zakupiłam sobie śliczną ramkę w biedzie:)a coo....
nawet obiadu dziś nie zrobiłam, tzn zrobiłam - wsypałam mrożonkę do gara zalałam wodą i wrzuciłam dwie kostki rosołowe:/to yl dzisiaj szczyt moich mozliwości kulinarnych:)
 
Hej dziewczyny!
Wielkie gratulacje dla Kostki i Poli!!!
Elvie prosimy o fotorelację :-)
Dziewczyny dzięki za nadesłanie zdjęć. Uzbierało się Was. Myslałam,że po ostatnich wydarzeniach projekt padnie. Spóźnione mogą jeszcze jutro dosłać, bo dziś raczej za kolaż się nie zabiorę. Adaśko mi też fiksuje. Ma okropny katarek, ponadto zrzędzi jak moja teściowa. I sama nie wiem czy to katar czy dieta, bo tak długo jak karmimy ziemniaczkiem, to się zepsuł.
Mimo przeziebienia udało nam się zrobić parę rewelacyjnych zdjęć ( przepraszam z góry za nieskromność :-) ). Znajdę chwilę to nie omieszkam się pochwalić :-D
Aha... Czy brałyście te dotatkowe, przysługujące 2 tyg macierzyńskiego??

p.s. Z utęsknieniem czekam na resztę mamusiek
Bralam, niestety tez już się skonczył:-(. Teraz jestem znowu w pracy, szkoda tylko,że nie zarabiam;-(
Pan Tata był u lekarza. Chory, jakieś przeziebienie wirusowe. dostal antybiotyk i tydzień zwolnienia.
heh nie wiem czy się cieszyć czy martwic, póki co to mnie troche denerwuje, ale ja ogólenie jakaś taka nie teges jestem, chyba zmęczona jjestem wszystkim; marzę o dniu wolnym od wszystkiego........................
też o tym marze...zwłaszcz o spaniu ciagiem 10 godzin...ech...:-)
 
witam się wieczornie ja tylko na chwilkę sie przywitać i zameldować że jeszcze żyję

Elvi jak tam udała się impreza?
Katik sto lat i sto całusów dla Poluni z racji ukończenia pół roczku
Zielona Gratuluję pierwszego ząbka !!! - u nas ząbki idą już dwa miesiące i długo sobie jeszcze wg pediatry na nie poczekamy

życzę DUŻO zdrówka dla wszystkich zakatarzonych maluszków


u mnie nic ciekawego się nie dzieje praca dom dziecie i tak w kółko
 
reklama
Do góry