reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniówki 2010!!!

A bo pracodawca wysyłając pracownika na urlop musi wiedzieć czy pracownik jest zdolny do pracy.
Dla mnie no problem, przynajmniej na kawkę i ploteczki wpadnę:biggrin2::-)

To dobrze, że mój nie życzył sobie ww. wiedzy posiadać :DDD Ploteczki fajna sprawa, tylko mi się nie chce do lekarza dygać... Swoją drogą jak ja lubię nasze przepisy- niby urlopu pracownika nic nie może zakłócać, ale jak przyjdzie co do czego... hm...

U nas też grzeją- po sławetnej pogadance z sąsiadem w kwestii płaczących nad jego głową chorych dzieci ;)))
 
reklama
Hej mamuśki
ja tylko na chwileczkę, bo spać mi się strasznie chce i idę zaraz pod prysznic i do łóżka.


wiesz co, nie wiem czy za gorąco, czy poprostu mój synek lubi duuuuzą swobodę...raczej to drugie:-)

Alicji też śpiworek ni spasował, ale ona nie ma w nim za wiele luzu i myślę, że to może dlatego

Hej dziewczyny!
Wielkie gratulacje dla Kostki i Poli!!!
Elvie prosimy o fotorelację :-)
Dziewczyny dzięki za nadesłanie zdjęć. Uzbierało się Was. Myslałam,że po ostatnich wydarzeniach projekt padnie. Spóźnione mogą jeszcze jutro dosłać, bo dziś raczej za kolaż się nie zabiorę. Adaśko mi też fiksuje. Ma okropny katarek, ponadto zrzędzi jak moja teściowa. I sama nie wiem czy to katar czy dieta, bo tak długo jak karmimy ziemniaczkiem, to się zepsuł.
Mimo przeziebienia udało nam się zrobić parę rewelacyjnych zdjęć ( przepraszam z góry za nieskromność :-) ). Znajdę chwilę to nie omieszkam się pochwalić :-D
Aha... Czy brałyście te dotatkowe, przysługujące 2 tyg macierzyńskiego??

p.s. Z utęsknieniem czekam na resztę mamusiek

wzięłam, właśnie jestem w połowie, jak można to czemu nie skorzystać

Pan Tata był u lekarza. Chory, jakieś przeziebienie wirusowe. dostal antybiotyk i tydzień zwolnienia.
heh nie wiem czy się cieszyć czy martwic, póki co to mnie troche denerwuje, ale ja ogólenie jakaś taka nie teges jestem, chyba zmęczona jjestem wszystkim; marzę o dniu wolnym od wszystkiego........................

Jak ja cię rozumiem. Marzy mi się taki weekend, żebym była całkiem sama, żeby spać do której chcę, żeby nikt nic ode mnie nie chciał, żebym robiła tylko to co ja chcę. Ech rozmarzyłam się

Ja też sie do tego marzenia przyłączam:)

mnie też się marzy. Ale jutro czeka mnie chwila relaksu u kosmetyczki. Od urodzenia Alicji chyba mi się jeszcze nie zdarzyło mieć labę bez dzieci i to pewnie jakieś 3h, po prostu szaleństwo prawdziwe
;-):-)

uciekam, bo mi się ślepia zamykają, a jutro wstać trzeba, bo do pracy muszę
 
Dziewczyny, ja tylko na chwilkę, jutro będę nadrabiać.
Impreza się udała, wszystko super, choć małe komplikacje były, bo chrzestny zapomniał potwierdzenia, że był u spowiedzi i zaświadczenia od swojego proboszcza, że może być chrzestnym. Na szczęście nasz proboszcz na urlopie, więc wikarego udało się przekonać, że dośle to priorytetem zanim proboszcz wróci:D
Druga sprawa - intencja. Zapłaciliśmy za Mszę Św. proboszczowi, a ten zapomniał wpisać w tą swoją księgę i poszła intencja za jakiś zmarłych, więc ja z M. w trakcie kazania poleciałam po tajniacku wywołać ministranta, napisaliśmy mu kartkę, którą księdzu przekazał, że intencja za Lenkę nie przeczytana i później już wymieniał;-)
Trzecia kwestia - fotograf - przyjechał na ostatnią chwilę, bo wracał z pleneru z młodymi i miał być tylko na chrzest, a że proboszcz na urlopie to kazanie krótsze było i w ogóle wszystko szybciej niż zwykle.
Chrzest dwójki dzieci był - Lenki i Alana. Lena zaciekawiona, buzię otworzyła i patrzyła na księdza jak na kosmitę, ksiądz do niej oczka puszczał a ta się śmiała. Podczas polewania główki nie zapłakała wcale, a ten drugi Alan tak się rozdarł, że go uspokoić nie mogli. Grzeczna moja niusia:-)
Wyglądała jak księżniczka, w następnym tygodniu dostaniemy zdjęcia od fotografa to wkleję na zamknięty.
Goście zadowoleni, Lenka grzeczniutka jak aniołek, dania nawet wszystkie nie wjechały na stół, bo by nam chyba goście popękali. Teraz chyba przez tydzień nie musimy gotować:D

Dzisiaj odpoczywałam niby cały dzień, a mimo to padnięta jestem, więc korzystając z okazji, że mała od 40minut śpi idę pod prysznic i spadam do sypialni. Przez zamieszanie z chrzcinami miałam mało czasu dla M. i zamierzam go dzisiaj czymś zaskoczyć;-)

Dobrej nocy i pięknych snów, Kwietniówki!
 
Polunia sto lat rośnij zdrowo księżniczko

Kostka gratuluje pierwszego siekacza :-) my na swojego jeszcze czekamy jak narazie ani widu ani słychu

Hej dziewczynki
ja tylko na chwilkę bo jestem u rodziców i mam dostęp do komputera (nasz się zepsuł więc jestem odcięta od świata)

Widzę że dziewczynki wróciły Wronia i Love super że jesteście!!!

e.salamandra ja właśnie wykorzystuje mój 2 tyg dodatkowy urlop i od 4 października wracam do pracy :sorry2:
badania lekarskie trzeba robić po 30 dniach zwolnienia lekarskiego

u nas grzejniki grzeją od 2 lub 3 tygodni

całuje was wszystkie i do napisania nie wiem kiedy :( tęskno mi do was
 
Wszystkiego naj naj naj naj naj :-D:-D:-D
Wiem ze powinien być różowy -ale tak mnie urzekł a różowych nie mieli na składzie:sorry2:

Dobranoc mamuśki
 

Załączniki

  • 69647a7f-df68-4f3e-ae16-fcc523811794_20090623101311_Gordanasermekshutterstockcom.jpg
    69647a7f-df68-4f3e-ae16-fcc523811794_20090623101311_Gordanasermekshutterstockcom.jpg
    16,1 KB · Wyświetleń: 30
Monia ja właśnie jutro jadę badanka zrobić, ale zaświadczenie o zdolności do pracy wystawia mi lekarz medycyny pracy a nie gin

zaswiadczenie o zdolnosci tak, lekarz medycyny pracy, ale wystawia to na podstawie zaswiadczenia od gina, ze juz jestes zdrowa :-) tak u mnie przynajmniej bylo...

Monia, Magda- A dlaczego Wy robicie badania na urlopach??? Jeśli będzie trzeba idę na badania zaraz po urlopie.

tak jak pisala Magda, nie mozna wziac wypoczynkowego jak sie nie jest zdolnym do pracy....wtedy zostaje bezplatny tylko...

też o tym marze...zwłaszcz o spaniu ciagiem 10 godzin...ech...:-)

jakie piękne marzenie :tak:

A bo pracodawca wysyłając pracownika na urlop musi wiedzieć czy pracownik jest zdolny do pracy.
Dla mnie no problem, przynajmniej na kawkę i ploteczki wpadnę:biggrin2::-)

o widzisz, tak wlasnie...
 
Alez cudny torcik... Dobrze, ze inna koncepcja Ci nie przyszla do glowy:-D:-D:-D



Dziekujemy za zyczenia. Faktycznie, kiedy te szesc miesiecy zlecialo nie mam pojecia.
Wiem za to jedno - bylo to najpiekniejsze pol roku w moim zyciu:tak::tak::tak:
 
Bralam, niestety tez już się skonczył:-(. Teraz jestem znowu w pracy, szkoda tylko,że nie zarabiam;-(

też o tym marze...zwłaszcz o spaniu ciagiem 10 godzin...ech...:-)

heh.......... to chyba nie prędko, póki co wystarczyłoby mi 6-7h

Alez cudny torcik... Dobrze, ze inna koncepcja Ci nie przyszla do glowy:-D:-D:-D



Dziekujemy za zyczenia. Faktycznie, kiedy te szesc miesiecy zlecialo nie mam pojecia.
Wiem za to jedno - bylo to najpiekniejsze pol roku w moim zyciu:tak::tak::tak:

pikne słówka.
 
reklama
Dziś jak przeglądałam fotki naszych pociech mój mąż stwierdził, że : :):)

Najbardziej upodobał sobie Katikową Polę, na drugim miejscu jest Kostka Zielonej, na podium załapał się też Borysek Wronki :):)

Zdziwiłam się, że kojarzy Dzieciaczki z imienia, zwłaszcza, że ogląda je tyle co ja czasem mu pokażę :)
 
Do góry