reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

Jupiiiiiiiiiiiiiiiii!!!
Wszystko wróciło do normy!! Nawet bez karmi :-D ale i tak sobie trochę wypilam... błeeeeeeee już wiem czemu wole stronga. Nie cierpie słodkiego piwa...

Zaczynam się przyzwyczajać że Marek mi robi pobódki zawsze w okolicach 7 rano. Ehhh Janek wstawał o 9 ...ale co tam :-D
Poza tym to trafiły mi się najcudowniejsze dwa egzemplarze chłopców na świecie :tak: Obaj takie śmieszki, minki jak im się cos nie podoba takie same i do płaczu też ... a te iskierki w oczach mówiące co by tu nabroić (Janek częściej bo większy ale i Markowi zdarza się takie mieć :-p)
t

Przecież to strong jest słodko wstrętny :)
nie ma jak to Tyszczak !!zimny jak widze to normalnie mam jęzor do ziemi
 
reklama
Dziewczyny jesli podajecie dzieciom herbatki na kolki u wzdecia maluchom,to kiedy to robicie przed czy po jedzeniu ???

ja podaje koperkowa 1 x dziennie, ok. 1,5 godz po karmieniu i godz przed kapiela...jak jest goraco na dworze to podaje czesciej, miedzy karmieniami, ale co najmniej godzine od karmienia...
 
Witam mamuśki po jednej pobudce w nocy:-)
Alicja poszła spać o 20.30 wstała o 2.30 i dopiero o 6.30
Gocie mojej kruszce nie przeszkadzają póki co.. śpi w najlepsze
Miłego dnia
 
Hej
Czym objawia ciemieniuszka? Czy to taka łuszcząca się skóra na głowie? Dziś zobaczyłam coś takiego we włoskach małej. Jak się tego pozbyć?
 
cześć Mamusie!!
U nas dzień piękny, ale zanim mąż wróci z pracy pewnie szlag trafi pogodę. Wczoraj zaliczyliśmy wspólny spacerek. Było sympatycznie i nigdy bym nie przypuszczała, że mój mąż da się namówić, bo on strasznie nie lubi takich "atrakcji". Typowy auto-maniak :-). Niesamowite jak dziecię zmienia człowieka....
haha, u nas zupelnie identycznie... Malż wyznaje zasade: na spacer autem....
No ale kilka spacerkow zaliczylismy juz z woziem.


Czytam tutaj o tym lakcidzie i przypomniało mi się, że położna coś mi o tym wspominała, ale chyba w kontekscie jakiejś szczepionki...żeby zamiast szczepić na ( chyba ) pneumokoki podac lakcid gdyby było coś nie tak z kupkami.
Kurcze to to moze miec zwiazek? Nawet nie wiedzialam. Moze stad te problemy Polusi z kupkami 2 dni po szczepieniu...

aaa i weszłam dziś na wagę a tam 59,9! o 0,9 wiecej niz przed ciaża :-) No ale brzuchol nadal sterczy i twardy.
Gratulacje! Tylko pozazdroscic. U mnie jeszcze 8!!!!!!!!

no i wstalam, wytapetowalam sie, po czym polecialam scielic lozka i obiadek szykowac :szok: (sniadanko M zrobil)....
No to wypisz wymaluj ten sam poranek mialysmy :-)


Doberek! U nas pogoda niby ladna, niby slonce, ale wiatr ma glowe urwac!
No i Kubica w natarciu, wiec ja do kuchni a Ł do telewizora....

Milego dzionka !!!!!!!!!!!
 
Hej
Czym objawia ciemieniuszka? Czy to taka łuszcząca się skóra na głowie? Dziś zobaczyłam coś takiego we włoskach małej. Jak się tego pozbyć?
posmaruj główke oliwką zostaw na jakiś czas potem wyczesz, wieczorkiem umyj główkę - jak będzie potrzeba to następnego dnia powtórz zabieg
 
Gratulacje! Tylko pozazdroscic. U mnie jeszcze 8!!!!!!!!


No to wypisz wymaluj ten sam poranek mialysmy :-)


Doberek! U nas pogoda niby ladna, niby slonce, ale wiatr ma glowe urwac!
No i Kubica w natarciu, wiec ja do kuchni a Ł do telewizora....

Milego dzionka !!!!!!!!!!!

A u nas w kuchni teściowa z teściem a my obiadek zjemy i na Kubice patrzymy razem :-)

Witam :-)

Ale dzisiaj u nas duszno :szok: normalnie. Chmurki na niebie a słonko daje ... wiaterku żadnego. Paśc można... U nas dzisiaj odpust więc słodkości odpustowe i trochę gratów :-p
 
Maonka albo jak pisze Nata oliwką albo ciekłą parafiną.

Aniam niby tak ale karmi to już w ogóle ulepek... Pycha to jest dębowe mocne i Fischer w patentówce :-D
 
Dziewczyny moje dziecko od dwoch dni nie spi w dzien.Wstaje o 10 i usypia dopiero o 12 w nocy.Robi sobie tylko drzemki 10 minutowe i to tylko ze dwie i tyle.Czy to jest normalne.Dodam ze jak nie spi czyli prawie caly dzien jest marudna i placze i w ogole nie wie czego chce.Dodam ze dostala strasznych potowek cale cialko ma zwalone.Powiedzcie czym moge to zlikwidowac???Narazie sypie pudrem i tyle nie wiem czy to dobrze czy nie.
 
reklama
GOSIEK 26 zazwyczaj przyczyna sa kolki ale jesi nie podejrzewasz to moze malej jest gorąco i dlatego nie moze zasnac.
no i te potowki
 
Do góry