reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

...ma 5 i pól pokoju

a to pol pokoju to co to jest ? :-) no i gratuluje zakupu :-) nie ma to jak wlasny domek z ogrodkiem ;-)

no i witam popludniowo...
u mnie polog sie kalendarzowo skonczyl wczoraj i jakis diabel sprzatania we mnie wstapil...nic tylko ze sciera albo miotla ganiam...w miedzyczasie Haniola dokarmiam...moje cyce sa miekkie, mlekiem nie sikam, ala corcia przybiera na wadze ladnie wiec mam nadzieje ze zarelka jej nie brakuje..no i karmi - jak przystalo na kosmitow - na mnie nie dziala....a i wczoraj chcialam podac niuni viburcol /bo ma mega kolki/ ale jak zobaczylam ten wieeeeelki czopek to zwatpilam...zmniejszylam go o 2/3 i M malej wlozyl, ale efekt byl zaden, bo pewnie za malo :-(
 
reklama
Dzięki za wsparcie.Najlepsze jest to że dziś przelecieliśmy na bebilonie cały dzionek i ładnie dosyć jadł i nawet sam kupkę zrobił.Wydaje mi się, że modyfikowane będzie najlepszym rozwiązaniem:)Trzeba będzie się uzbroić w cierpliwość.ciągle mycie butelek będzie przesrane!!ale wole to niż patrzeć się jak maleństwo się męczy:)
 
a ja wpadam z pytaniem czy wasze Szkraby sie juz smieja??.... :)...
Niko to strasznie wymagajacy chlop, ciagle cyc i cyc ( i tak co 1-2h).... nie mam czasu na nic, doslownie... taka mala przylepa mi sie trafila :)! ma juz 5kilo czyli cyc mu sluzy, a tez mam miekkie piersi :)...
 
Czy ktoras z Was ma elektroniczny termometr do ucha???
Dzis przyszedl moj zamowiony, i oczywiscie przetestowalismy wszysycy.
I u calej trojki wyszlo identycznie - w lewym uchu temperatura jest wyzsza niz w prawym o 0.4 stopnia.
Nie sadze by to feler termometra- zainwestowalam w Brauna a nie w chinski shit, no i dokladnie u kazdego jest to 0.4 roznicy....
Ktora temperatura teraz sie sugerowac? Wyzsza czy nizsza???
Hmmmmm.....

my mamy termometr do ucha i też jest różnica w temp. między lewym i prawym uchem widocznie taki ich urok, ale nie wiem którą temp. się sugerować :sorry:
 
no to zalamalam.... ogladalam wasze dzieciaczki - sa naprawde slodziutkie - i przerazil mnie fakt ze wiekszosc podnosi glowke juz a moj Niko z placzem szoruje noskiem w kocyku.... nie wiemczy sie tym martwic??... :(
 
Aniolek, Konstancje ogarnia szal, gdy kladzie sie ja na brzuchu, wiec i Ona srednio w tej pozycji sobie z podnoszeniem glowki radzi. Natomiast gdy ja przytulam brzuszkiem do brzuchola :-) lub gdy Ja klade na brzuchu, wowczas Ona odchyla pieknie glowke. Moze sprobuj w ten sposob.
 
Dzięki za wsparcie.Najlepsze jest to że dziś przelecieliśmy na bebilonie cały dzionek i ładnie dosyć jadł i nawet sam kupkę zrobił.Wydaje mi się, że modyfikowane będzie najlepszym rozwiązaniem:)Trzeba będzie się uzbroić w cierpliwość.ciągle mycie butelek będzie przesrane!!ale wole to niż patrzeć się jak maleństwo się męczy:)

Mycie butelek to nie tragedia trzeba mieć tylko kilka i sterylizator i można sobie bardzo dobrze poradzić . do tego termos z ciepłą woda , pojemniczki z przygotowanymi porcjami mleka i mleczko robisz w minutkę :)
Synek butelkowy a mała teraz cyckowa więc wiem jak jest i tak i tak :)




Iza wierz mi że będę walczyć jak lwica o to mleko :tak:
 
reklama
A moja krusia spała dziś 6,5h -dlaczego tyle??? bo mama oczywiście nie wytrzymała i obudziła grrrr ni i moje dziecię ustaliło sobie porę kupkowania -tylko dlaczego o 5.30!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ma tyle innych godzinek do wyboru... /QUOTE]
rozumiem, ze 5,30 rano:tak: Sebek tez nam robi pobudke codziennie o 6,30 bo on robi kupke:-D i zawsze przy tej porannej placze:-( w ciegu dnia jest ok, tylko ta jedna jakas problemowa:confused:
 
Do góry