reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

moja dzis podobnie. Lzy lecialy jak sie wkuwali i wstrzykiwali, ale w chwileczke po - juz bylo ok bo Mamunia tulila...

u Nas dzisaj identycznie

Zaliczylysmy szczepienia, 5w1 i pneumo.
Myslalam ze bedzie gorzej, ale stawilysmy czola dwom wkluciom. Teraz dzidzia spiiiiiii i spiiiii.... Mam nadzieje ze goraczkowac nie bedzie.


No i bylysmy na usg bioderek.
Lekarz zrobil usg zdrowego bioderka - all ok, zrobil usg tego z dysplazja, porownal z pierwszym usg i.... zrobil usg jeszcze raz, bo nie mogl uwierzyc ze tak ladnie wszystko sie leczy!!!!!!! Jest podobno mega poprawa!!!
Lzy az mi polecialy, bo balam sie ze bedzie kicha i czeka nas operacja. Jednak oplacilo sie cierpiec z tymi szelkami, psioczyc na dyskomfort itd, ale teraz uslyszec takie wiadomosci.
Ze zlych wiadomoci to taka, ze jeszcze 4 tygodnie (!!!) mamy nosic szelki, by jeszcze do konca ta panewka biodrowa sie tam uformowala, i by miec pewnosc ze nic sie nie cofa.
Ale teraz mozemy z czystym sumieniem Polunie codzien kapac, i zdejmowac szelki jesli istnieje taka potrzeba (do tej pory kapalam 2x w tygodniu, ale ogolnie nie powinnam byla ich zdejmowac :zawstydzona/y:).
No nic, mam nadzieje ze kolejne 4 tygodnie zleca szybko i zapomnimy o tym cholerstwie szybko. Najwazniejsze, ze bioderka beda w pelni zdrowe i bedzie mogla pupcia krecic jako nastolatka :-D

..............no i z kolejnych ciuszkow wyrosnie nawet bez noszenia:-(
Katik....strasznie się ciesze, że wszystko tak ładnie sie leczy, a te 4 tygodnie szybko zleci i Polunia będzie mogła już machac nóżkami:-)
 
reklama
Wronka-Borysek rośnie jak na drożdżach:)ale to dobrze ze tak ładnie przybiera-gorzej dla maminego kręgosłupa coo?
jej, ja już sie boje szczepienia-już sobie wyobrażam ten krzyk i płacz i mnie taką roztrzęsioną z tego wszystkiego:/
dzieczynki na zamknietym wrzuciłam fotkę -w końcu udało mi się Antola na brzuch położyć i nie wył przy tym jak kojot
 
Cześć Mamusie w dniu Naszego Święta !!!
Boziu... kiedy ja tu do Was wrócę?? :) Moje dni to jeden wielki chaos. Biegam miedzy dzieckiem a pracą, w pauzach ściągam mleko, wzglednie coś zjem. Od tej bieganiny chudnę w oczach poza brzuchem niestety :-( Ile ja sie gratulacji nasłucham - z racji ciąży! :-) U Was też to tak wygląda? Najgorsze, że po cesarce ćwiczyć brzuszki to tak niebardzo....
Weszłam tu do was i na dzień dobry zasypię Was pytaniami.
Adaś skończył miesiąc i wczoraj w miejscu pierwszego szczepienia (tego po porodzie) zrobiła się czerwona plamka i zbiera sie ropa. tez tak Wasze pociechy miały ??
Pozdrawiam Was Mamusie goraco!!!
Napewno zajrzę jak zawsze, ale nie wiem kiedy sie odezwę :-)
 
Cześć Mamusie w dniu Naszego Święta !!!
Boziu... kiedy ja tu do Was wrócę?? :) Moje dni to jeden wielki chaos. Biegam miedzy dzieckiem a pracą, w pauzach ściągam mleko, wzglednie coś zjem. Od tej bieganiny chudnę w oczach poza brzuchem niestety :-( Ile ja sie gratulacji nasłucham - z racji ciąży! :-) U Was też to tak wygląda? Najgorsze, że po cesarce ćwiczyć brzuszki to tak niebardzo....
Weszłam tu do was i na dzień dobry zasypię Was pytaniami.
Adaś skończył miesiąc i wczoraj w miejscu pierwszego szczepienia (tego po porodzie) zrobiła się czerwona plamka i zbiera sie ropa. tez tak Wasze pociechy miały ??
Pozdrawiam Was Mamusie goraco!!!
Napewno zajrzę jak zawsze, ale nie wiem kiedy sie odezwę :-)

to normalne, że może ropieć ślad po szczepionce.

Będziemy na Ciebie czekać, nigdzie się ne wybieramy
 
reklama
Cześć Mamusie w dniu Naszego Święta !!!
Boziu... kiedy ja tu do Was wrócę?? :) Moje dni to jeden wielki chaos. Biegam miedzy dzieckiem a pracą, w pauzach ściągam mleko, wzglednie coś zjem. Od tej bieganiny chudnę w oczach poza brzuchem niestety :-( Ile ja sie gratulacji nasłucham - z racji ciąży! :-) U Was też to tak wygląda? Najgorsze, że po cesarce ćwiczyć brzuszki to tak niebardzo....
Weszłam tu do was i na dzień dobry zasypię Was pytaniami.
Adaś skończył miesiąc i wczoraj w miejscu pierwszego szczepienia (tego po porodzie) zrobiła się czerwona plamka i zbiera sie ropa. tez tak Wasze pociechy miały ??
Pozdrawiam Was Mamusie goraco!!!
Napewno zajrzę jak zawsze, ale nie wiem kiedy sie odezwę :-)

Brzuszki po cesarce dopiero po 4 miesiacach, i to tak delikatnie ... niestety tez odliczam.
Co do ropiejacej kropki - u nas bylo tak samo, dlugo dlugo nic, a nagle odkrylam strupek i ropke :eek: Ale podobno to w normie jest:tak:
 
Do góry