reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniówki 2010!!!

olapolap, u nas w szkole rodzenia mówili, że dziewczynki myjesz od pochwy do pupy wacikiem z wodą - przecierasz raz i wyrzucasz, bierzesz następny i powtarzasz czynność aż okolice krocza będą czyste. woda oczywiście przegotowana. :-)

Tylko ze ona ma tam takie biale miedzy wargami i nie wiem na ile dokladnie trzeba to wymywac... Pediatra kazala myc w srodku, ale wtedy jeszcze nie wiedzialam, ze bede miala jakies watpliwosci i o nic jej nie zapytalam...
 
reklama
Ja myję watą, którą moczę w przegotowanej ciepłej wodzie. Myję codziennie przed kąpielą. Pytałam lekarki jak dokładnie ją mam tam podmywać - ciągle jej tam jakieś fragmenciki kupki wchodzą a ja się boję żeby jakiegoś zakażenia nie dostała - cewka moczowa u dziewczynek jest przecież bardzo krótka i o zapalenie bardzo łatwo.
Lekarka mi powiedziała, że taki sposób jest wystarczający - trzeba usuwać fragmenty kupki, ale nie biały śluz. On chroni i sam powinien się usuwać.

Ale i tak codziennie się martwię, czy ją tam odpowiednio wyczyściłam :-(

Czyli nie myjesz jej ponad pochwa tylko pomiedzy pochwa a pupa? Tez sie ciagle boje o jakies zakazenie
:baffled:
 
heeej kobietki,
przepraszam ,ale nie dam rady nadrobić wszystkiego...
wróciłam dziś ze szpitala.w dwupaku.cesarki mi nie zrobili,choć była już zaplanowana...bo krew za bardzo rozrzedzona,bo to,bo tamto...mój lekarz prowadzący dał znać kumplom z oddziału,że bedę i że mam wskazania do cc...potrzymali mnie 4 dni i dziś rano twierdząc ,że rozwarcie jest niewielkie postanowili mnie wypuścić...ryczałam cały dzień...mój mąż zrobił tam taką awanturę,że hej...szłam tam po idalkę z dowiedziałam się tylko,że ma czterocentymetrową torbiel na jajniku.jestem załamana...

kochana... tak mi przykro :-( nie wiem co mam powiedzieć... mówili nam, że mała ilość płytek krwi jest przeciwwskazaniem do CC, no ale powinni jak naszybciej zadbać o uregulowanie tego i wykonanie planowanej CC... kochana, a torbiel może sama się wchłonie... ja tak miałam... wykryli mi torbiel, ale po 6 m-cach okazało się, że jej już nie ma... :eek: 3mam kciuki, aby u Ciebie było podobnie...
 

Czyli nie myjesz jej ponad pochwa tylko pomiedzy pochwa a pupa? Tez sie ciagle boje o jakies zakazenie
:baffled:

No staram się usuwać to co żółte (kupka), to co białe (śluz) zostawiam ;-) Cholernie boję się żeby jej tam nie uszkodzić, ona taka malutka jest...Mój mąż nie zgadza się żeby to on się zajmował jej intymnosciami bo tak się boi żeby jej krzywdy nie zrobić, więc obowiązek spada na mnie...
 
Też bym podrzemała w ciągu dnia, ale mnie na spanie bierze między 14 a 15, a wtedy to trzeba się szykować po młodą do przedszkola
 
Oj z tym spaniem to ja tez tak mam.Wstalam o 10 poogladalam jak pania Kaczynska przywiezli do Warszawy,poplakalam sie i znowu bym poszla spac.A myslalam ze to u mnie jakies nienormalne z tym spaniem:wściekła/y:
Trzymam kciuki za wszystkie laseczki.Nie martwcie sie wszystko bedzie dobrze.
wanilka przykre to co piszesz.Ale musza cos przeciez z toba zrobic .
 
Ostatnia edycja:
beti no własnie ja długi czas chodziłam do laryngologa bo na domiar złego przez okres około 2 lat miałam przytkane lewe ucho... były momenty, że przez kilka godzin czułam się jak pod wodą... w uszach czysto... nic nie było, leki nic nie dały... później samo częściowo przeszło... ucho nadal się przytyka i gorzej słyszę, no ale lekarze nic mi nie pomogli... miałam skierowanie na endoskopię czy jakoś tak, ale inny lekarz powiedział, że nie wie czy to konieczne... :eek: no więc żyję sobie z zapchanymi zatokami i przytkanym uchem :-p ach ta młodość :-D
 
reklama
Barbarka ja też mam około 2cm moja gin potwierdziła to 09/04 ale już na poprzedniej wizycie 26/03 mówiła, że jest szyjka skrócona lekko i ciutkę rozwarta... :eek: więc tak sobie chodzę i chodzę...
 
Do góry