reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniówki 2010!!!

Cześć Dziewczyny!
Im bliżej końca tymbardziej się niewysypiam . Dziwne, bo na siusianie budzę sie tylko 2 razy, chodzę spać stale o 23, a nie mogę się zmusić by wstać przed 8:00 do pracy :crazy:
Może to przeziębienie tak na mnie działa...
Kurcze 2 tyg temu myślłam , że zaraz po świętach urodzę, a tu sie wydaje, że dotrwam do terminu. Poki co nie ma co narzekać. Muszę się porządnie podleczyć żeby na porodowke jechac myslac tylko o porodzie, a nie o jakichs choróbskach i hemoroidach. Stówke wydałam na rozne cud specyfiki i z godzine rano i wieczorem poswiecam na jakies rytualne branie lekow, masci, herbatki a rezultaty od tyg poki co marne.
 
reklama
Witam:-)

Piękna pogoda dziś.. na rodzenie idealna:-) Tymuś - wyłaź!!

Zauważyłam, że wieczorami po ćwiczeniach, które na szkole rodzenia mamy ciągnie mnie w pachwinach, ale na tym etapie to podobno normalne, więc nie panikuję. Wyspałam się dzisiaj za dwoje;-) Zaraz zmykam na śniadanko, a później prasowanie i na 14:00 do biura.

Mój suwaczek z tygodnia na tydzień ładniejszy:-)

Miłego dnia Wam życzę!!
 
dzień dobry Wszystkim.
u nas no ciężka. od 6 rano na nogach w reku szczotka, ściereczka, co by się czymś zająć i nie myśleć. torba spakowana. ok 15 mąż zawiezie na oddział. i wielkie oczekiwanie na jutrzejszy dzień. juz sama nie wiem co mam ze soba w tej chwili zrobić, bo myśli tysiące.
e.salamandra- ja też miałam nie dotrwać terminu, były skórcze dość mocne regularne, modlitwy o dotrwanie,nagle psikus wszystkoo się uspokoiło, a jutro wielki dzień :)
ismena- przykro mi że tyle jeszcze musisz stresów przechodzić :/
wanilka- 3 mam za Was kciuki, szkoda ze tak wszystko dziwnie się ptoczyło
wronka- jeju podziwiam Cię. a te słowo "parte" chyba nigdy nie bede wiedzieć jak to jest. jeszcze raz gratuluję :)
resztę kobietek pozdrawiam ...chm jaka ta moja pamięć słaba ze jak mam pokolei wszystkim odp na koniec połowa wylatuje z głowy co komu
 
Witam drogie Panie i Wasze szanowne Brzuchole:-):-)
Ja nadal w 2paku:wściekła/y:
W niedziele byłam w bielanskim na ktg ale kazali wrócić za 2dni czyli dziś. Postanowiłaj jednak jechać dzić do Orłowskiego na to kolejne ktg, chcę zobaczyć jak ten szpital bo bielański ok ale bardzo mało miejsc mają. Mam nadzieję że już tam zostanę bo to przecież czas najwyższy! Miłego dnia życzę Wam i błagam 3-majcie kciuki żebym tam została, plisss;-)
 
Miłego dnia życzę Wam i błagam 3-majcie kciuki żebym tam została, plisss;-)

kciuki zaciśnięte.

a jeszcze e.salamandra zapisałam Twój nr tel. jak coś to bede pisać do Ciebie, bo może Wronka za bardzo zajęta maluszkiem, aTobie jeszcze tak tydz został to licze ze zostawisz na bb wiad. ode mnie , dzięki z góry. i że Cie tak wykorzystuję :)))
 
Waniliowa, strasznie Ci wspolczuje :-( Wyobrazam sobie jaki zawod poczulas :-(

Mamy pocesarkowe, mam do Was pytanie. Jak wygladala, w sensie dotykowym, Wasza blizna w trakcie gojenia? U mnie to juz tydzien od zabiegu i wokol ciecia mam taki walek. Nie wiem czy to jest ciagle opuchlizna pooperacyjna, ktora zniknie w trakcie gojenia sie, czy moze przepuklina. Wydaje mi sie, ze tylko opuchlizna, bo (chyba) przepuklina to taka gula w ksztalcie jaja.
Nie wiem.
We srode ide na zdjecie szwow, ale jakos frapuje mnie ten waleczek.

Ja tez mam waleczek, ale nie na calej dlugosci tylko po bokach. Zauwazylam, ze sie zmniejsza.


Miłego dnia życzę Wam i błagam 3-majcie kciuki żebym tam została, plisss;-)

Trzymam kciuki ;-)
 
Cześć dziewczyny witam się po długiej nieobecności:-) Michaś urodził się 8.04 o godzinie 11.40 z wagą 4100 i 57 cm poród sn :-) bez nacięcia;-):-) jest bardzo spokojny i cały czas przy cycu by wisiał :-) Nie odzywałam się długo bo dopiero wczoraj wyszłam ze szpitala ponieważ mały urodził się z lekką infekcją .W okresie okołoporodowym byłam chora,więc musieliśmy troszeczkę dłużej poleżeć niestety. Hubercik zadowolony ak na razie z brata ale zobaczymy puzniej:tak:
 
Cześć dziewczyny witam się po długiej nieobecności:-) Michaś urodził się 8.04 o godzinie 11.40 z wagą 4100 i 57 cm poród sn :-) bez nacięcia;-):-) jest bardzo spokojny i cały czas przy cycu by wisiał :-) Nie odzywałam się długo bo dopiero wczoraj wyszłam ze szpitala ponieważ mały urodził się z lekką infekcją .W okresie okołoporodowym byłam chora,więc musieliśmy troszeczkę dłużej poleżeć niestety. Hubercik zadowolony ak na razie z brata ale zobaczymy puzniej:tak:
Gratulacje!! Fajnie, że już jesteście w komplecie w domku:-)
Taki klocek, SN i bez nacięcia.. Pisz szybko jak to zrobić?!?
 
reklama
Do góry