reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

Kurcze jestem w szoku... wstałam po 8 rano odpaliłam telewizor tuż po 9 i od razu odruchowo włączyłam tvn24... mimo to nadal nie dociera do mnie ile osób zginęło i jakie osoby...!! Boże w takim dniu... rosyjska maszyna na rosyjskiej ziemi w takie obchody... Aby tylko nie dostać skurczy... to ich dzień... Dziewczyny, które mają dzisiaj CC, współczuję wam, bo to duże obciążenie psychiczne, może uda wam się przełożyć...

untitled..jpg
 
reklama
Monia555 świetnie rozumiem, ja mam kilka osób w domu i mnóstwo roboty, ale ciężko się za coś zabrać, jeszcze mnie malutka usiłowała zdenerwować, bo od rana się przyczaiła i nie chciała wiercić, na szczęście już się troszkę ożywiła. Rzeczywiście paskudny dzień na rodzenie.
 
Politycy jak politycy, ale wojsko.. Wszyscy najważniejsi dowódcy nie żyją.. Patrzę na listę osób, które zginęły i uwierzyć nie mogę.. Coś strasznego:-(
[*]

Rosja uznała, że przyczyną katastrofy był błąd załogi. Sugerowali im lądowanie na zastępczych lotniskach i informowali, że jest mgła..
 
4 razy podchodził do lądowania... jak można tak ryzykować mając Prezydenta i takie persony na pokładzie... w głowie mi się to nie mieści...

zaciskam mocno nogi... to nie jest dobry dzień na rodzenie, a od rana mnie gania do toalety...
 
spokojnie Kochana....nie denerwuj się;-) juz jest prawie 13 ...wiec zostało 11 godzin do 11.04...musiałabys miec expres porod zeby sie wyrobic i urodzic dziś....

ja trzymam kciuki za Kamisie zeby jej jednak nie wywolywali narazie tego porodu,...

no wiem :-( ale emocje biorą górę... heh oby kamisia wytrzymała do jutra... pierwsza połowa kwietnia nie jest szczęśliwa dla Polaków... Katyń, JPII, a teraz to...
z drugiej strony nie możemy żyć tylko tragediami... my nosimy nowe życia w sobie w nich nasza nadzieja i pozytywne emocje, na których musimy się skupić.
 
czesc Dziewczynki
melduję się po ktg
wyszło super w sensie że Tymuś ok
skurczów brak
wtorek lub środa mam przyjść i nastawić się na zostanie w szpitalu
wolę środę bo to moje imieninki a wtorek to 13 taka nieładna data
no i dzisiaj też bym już nie chciała
 
reklama
Lepiej zeby nasze dzieciaczki poczekaly z narodzinami do jutra,mi jest bardzo przykro,ze stalo sie cos tak strasznego:-( niedlugo pewnie oglosza zalobe narodowa:-:)sad:
 
Do góry