reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

Cześć dziewczyny

Dzień dzisiaj smutny. Życie takie kruche jest.

Też nie chce dzisiaj, na szczęście cisza "na pokładzie", wręcz Malutka jakaś taka nie bardzo ruchliwa dzisiaj. Nawet troszkę się martwię, ale rano się powierciła, więc zszamałam coś, teraz pije i mam nadzieje, że się "odezwie".

Dziewczynki trzymajcie się dwupakach przynajmniej do jutra.
 
reklama
Jestem dziewczyny...

No i co?? ledwo wyszłam -pani dr rozważała możliwość żebym została:eek:
A było tak

Skurcze co 5 minut ale różnego natężenia (od 80 do 120 na tej ich skali), zaczęła przebąkiwać że moze bym została -chyba że zgłoszę się jak tylko będą w miarę równe... Obiecałam ze tak zrobię:-p
rozwarcie na palec:confused2: zabolało jak sprawdzała:confused2: w każdym razie po badaniu poszłam do wc a tam -siup i taka galaretka z krwią:eek: więc wracam i pytam co to -skoro i tak jeszcze tam byłam... powiedziała że to po ruszeniu tej szyjki i przejdzie -a jak nie to mam wracać -jutro następne ktg... chciała żebym wieczorem przyjechała ale darowała nam już jeżdżenie dziś...

Ech a skurcze nie przechodzą... tylko ze ja nie wiem kiedy będą na tyle mocne żeby jechać :confused2: bo boli cały czas co chwilę
 
13x13 dobrze, że wszystko ok u Ciebie i Małej. Poza tym już prawie 18:00, więc moim zdaniem spokojnie wytrzymasz do jutra:-)
Przekonaj Alicję, że 11 kwietnia to bardzo ładna data;-)
 
Boże, oglądam od rana wiadomości jak jakieś science fiction, trudno w to wszystko uwierzyć:no::no:
Bałam się, że z emocji jakaś akcja się zacznie, ale na szczęście spokój.
Obiecaliśmy Oli, że w sobotę pojedziemy kupić rower, nastroju na takie zajęcia nie było, ale nie chcieliśmy dziecka rozczarować i kupiliśmy różowiutkie cudo.

13X13 czyżbyś następna w kolejce była?

A ja wreszcie się zebrałam i spakowałam torbę do szpitala, zostało tylko kilka pierdółek na ostatnią chwilę
 
co to zA Zbiorowe zaciskanie nóg co ? Moja się urodziła w tą rocznice katynia bo akurat 7 wypada .
Ja się urodziłam w święto narodowe .. ale francuskie :)
Straszne co się stało :( Jak mi mąż powiedział przez okno bo byłam z małym na dworku to myślałam ze sobie ze mnie jaja jakieś robi :(
Takie rzeczy się nie dzieją .

U nas ok ale na wszystko brak czasu bo jak nie mała to trzeba Szymkowi troszkę wynagrodzić . Mały jest dzielny i dobrze reaguje na małą . Na początku tylko mu się nie podobało jak ją karmiłam ale juz jest ok . Siostra więc akcept .

13x13 - to teraz Twoja kolej rozumiem ?
 
Zdecydowanie dzisiejszy dzień przyniósł za dużo złych zdarzeń...
Zginęło wiele osób -choć miała to być rutynowa podróż -ot lecieć, przemówić i wrócić...
Jak zwykle życie uczy ze ważne są chwile i tylko one się liczą -każde wyjście, każde pożegnanie z kimś bliskim powinno być wyjątkowe... bo może być ostatnie
Polityczny aspekt całego zdarzenia to zupełnie inna sprawa

Pamiętam jak zobaczyłam nagranie z zamachu 11 września -myślałam że to jakiś film... dziś było podobnie -trudno uwierzyć ze takie rzeczy zdarzają się tak blisko nas..
 
dziewczyny wasze dzieci tez maja taka czykawke mocna? moja mala ma tak czesto... i trwa dlugo, podstawiam ja do piersi, ale jak juz jest najedzona to dostaje czykawke i potem juz nie chce dojadac... biedulka tak sie meczy z ta czykawka, macie jakies sposoby na to??
i jak rozpoznajecie ze dziecko ma bol brzucha albo kolki??
 
Witam się z wami dzisiaj w ten tragiczny dzień:-(
Ja dalej w to nie mogę uwierzyć, oglądam, oglądam i nie wierzę!!!!!!!!!!!!!Tyle ważnych dla Państwa osób w jednym miejscu i taka katastrofa!!!!!!!!!!!!Szkoda gadać:-(

Elvie przykro mi z powodu śmierci chrzestnego.Wiem co czujesz bo u mnie, może pamiętacie, też zmarła 2 tyg. temu ciocia na raka jelita. Też walczyła dzielnie i też myśleliśmy wszyscy że z tego wyjdzie. I niestety:-( Życie jest kruche !!!!!

Ja nadal w dwupaku także myślę, że skończy się na wywoływaniu w poniedziałek :-( Dzisiaj już 41 tc mam. Nie przypuszczałam, że dotrzymam do takiego terminu. Pamiętam jak sobie planowałam że pewnie urodzę pod koniec marca a już 18 kwietnia pójdę na zajęcia obowiązkowe na studia:-) A tu dupa:-) Troszkę się nam przedłużyło;-)

Uciekam bo mam ochotę na długą, relaksującą kąpiel w wannie:-)
 
dziewczyny wasze dzieci tez maja taka czykawke mocna? moja mala ma tak czesto... i trwa dlugo, podstawiam ja do piersi, ale jak juz jest najedzona to dostaje czykawke i potem juz nie chce dojadac... biedulka tak sie meczy z ta czykawka, macie jakies sposoby na to??[/COLOR]

Im mniejsze dziecko tym czesciej ma czkawke
 
reklama
Jestem dziewczyny...

No i co?? ledwo wyszłam -pani dr rozważała możliwość żebym została:eek:
A było tak

Skurcze co 5 minut ale różnego natężenia (od 80 do 120 na tej ich skali), zaczęła przebąkiwać że moze bym została -chyba że zgłoszę się jak tylko będą w miarę równe... Obiecałam ze tak zrobię:-p
rozwarcie na palec:confused2: zabolało jak sprawdzała:confused2: w każdym razie po badaniu poszłam do wc a tam -siup i taka galaretka z krwią:eek: więc wracam i pytam co to -skoro i tak jeszcze tam byłam... powiedziała że to po ruszeniu tej szyjki i przejdzie -a jak nie to mam wracać -jutro następne ktg... chciała żebym wieczorem przyjechała ale darowała nam już jeżdżenie dziś...

Ech a skurcze nie przechodzą... tylko ze ja nie wiem kiedy będą na tyle mocne żeby jechać :confused2: bo boli cały czas co chwilę

o jaaaaaa
jak to był czop to mozesz w nocy urodzić
oczywiście życzę Ci zeby to było po północy
a Tymek zadowolony z życia plumka sobie, rusza się co niemiara, tyłeczek mamusi tak wypina że lewa strona mojego brzucha ledwo wyrabia z naciągnięciem skóry
mówiłam mu że Alicja go zaraz wyprzedzi
Margolkę już przepuścił
a on dalej nic... :((((
 
Do góry