reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

z tego co wiem to pępek dziecka nie boli i przecieranie go spirytusem/leko też nie, a octanisept jest całkiem fajny, ale dla wiekszych bo nie piecze a dezynfekuje, mam dla Jerza na wszelki wypadek:-) ja bym przemywała czymś taki pępuszek skoro coś sie dzieje przy nim...

'Czyms' czyli wlasnie takim octaniseptem?
 
reklama
W Smoleńsku rozbił się samolot prezydenta Lecha Kaczyńskiego Tupolew 154-M. - Przy podchodzeniu do lądowania samolot najprawdopodobniej zahaczył o drzewo. Pożar jest już ugaszony - powiedział Paszkowski. Gubernator okręgu smoleńskiego podał, że wszyscy pasażerowi zginęli

Katastrofa wydarzyła się o 8.56 czasu polskiego. Na pokładzie było 130 osób.

Rzecznik MSZ Piotr Paszkowski powiedział w TVN24, że na pokładzie byli m.in prezydent Kaczyński z małżonką, szef IPN, NBP, wicemarszałek sejmu Jerzy Szmajdziński, ostatni prezydent na uchodźstwie Ryszard Kaczorowski, Władysław Stasiak, Aleksander Szczygło, Paweł Wypych, szef sztabu gen. Gągor, posłowie Przemysław Gosiewski, Zbigniew Wasserman, rzecznik praw obywatelskich Janusz Kochanowski





Lech Kaczyński leciał na obchody rocznicy zbrodni katyńskiej.
 
reklama
Agnieszko, mam wrażenie, że Ty jesteś stworzona do noszenia ciąży i rodzenia dzieci...taki spokój w tym Twoim opowiadaniu o porodzie...i piękny opis zachowania mężulka....bardzo Ci tego zazdroszczę...

dziewczyny, nie wiem ja Wy, ale strasznie mi ciężko z powodu dzisiejszej katastrofy...szukam zajęcia, coby z emocji skurczy nie dostać....
 
Do góry