reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

i tak ostatnio się zastanawialam czy te nasze dzieci dzieci będą podobne choć trochę do tych tworzonych wirtualnie przez ten program MakeMeBabies - What will your baby look like? Make babies with partner, friends and HOT celebs!
nie chce mi się wertować forum i porównywać np. Polci (bo pamietam że Katikowa pokazywała swoje dziecie stworzone) he he ciekawe jak to wygląda. :-)

wróciłam właśnie od lekarza:-( krew pomimo zastrzyków zbyt gęsta i krzepnie jak cholera.......:-( i dlatego ''nie ma na co czekać''...powiedział,że jutro o 8 rano mam się stawić w szpitalu...a przecież ja mam włosy nieufarbowane i jeszcze jedno pranko do zrobienia...także dał się namówić widząc moje odrosty,hihihihi i w szpitalu mam być w czwartek o 8...cesarka w piątek albo w poniedziałek.wszystko zależy od tego czy opanują tą moją krzepliwość.........
powinnam się cieszyć,a ja się przestraszyłam...nie wiedziałam,że takie problemy będą z tą krwią moją,ehhhhhhhh.....
no i nie ukrywam,że sam zabieg też mnie przeraża...........
w czwartek napiszę do którejś z was smska,jak już będę wiedziała kiedy idkę zobaczę...

no to już niedługo następna kruszynka będzie na świecie. Waniliowa kciuki zaciśnięte by wszystko było ok. Rób się na bóstwo i organizuj raz dwa co zostal do zrobienia. już niedługo idka będzie na świecie :-)

niezla kolejeczka nam się tworzy.... ja wstępnie mogę się zapisać na kolejny tydzień, bo chyba powoli wkraczam w fazę "wyciągnijcie to dziecko ze mnie" i mam dosyć. Boję się strasznie porodu i tego co mnie czeka potem więć chyba jeszcze wolę pochodzic z brzuchem, no ale zobaczymy.
ja to sobie wymysliłam żeby urodzić we wtorek by w piątek wyjść do domu tak więc 13.04 jest mój no ostatecznie 20.04 ale to już późno bo po terminie, a że 13- nastka w naszym życiu odgrywa dosyć częstą rolę to może i Ola zechce 13 przyjść na świat:-D
 
reklama
ja jutro jade po fotelik samchodowy. Waniliowa trzymam kciuki, ja dla odmiany wciąż za zadka krew i bakterie w moczu. Poza tym jakieś nastroje mnie łapią też tak macie? niby wszystko ok a raz mi sie płakać chce a potem jest ok.

W łóżku sie śmieje do M że jak taki wieloryb szukam pozycji do spania
 
Ellunia - glowa do gory! Wazne ze masz piekna i zdrowa Krolewne, a czy na piersi czy butelce to juz mniej wazne!!!!!!!


Zielona - gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Waniliowa - no no no , Idka coraz blizej wyjscia :tak:
 
Witajcie kwietniówki :-)
Wpadam tu na prośbę Aniam poinformować, że
dzisiaj na świat przyszła Oleńka!!!!
Mamusia i Maleńka czują się dobrze, Ola waży 3100 g i ma 52 cm :-)
Resztę Ania sama wam opowie :-)

Gratuluję wszystkim świeżo upieczonym Rodzicom, a tym którzy jeszcze czekają na swoje skarby życzę wszystkiego dobrego !

Powodzenia !
 
No no zaczęły się nam sypać kwietniowe bobaski fajnie:tak::-D:-D

Ja spakowana, zestaw dla mnie i dla Melissy na wyjście ze szpitala uszykowany, kołyska tez.
Więc jutro o 7:30 stawiam się na oddziale, ma tam czekać na mnie moja ginka, trzymajcie proszę kciuki żeby to wszystko jakoś sprawnie poszło i żebym tam nie kwitła do 20go albo jeszcze dłużej:dry: Dam znać smsem co tam ze mną wymyślą.

Paaa kobietki!
 
reklama
zielona,aniam gratuluję!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
elma kciuki zaciśnięte...ja do szpitala idę w czwartek na 8.00 i do tego czasu pewnie nie zasnę!!!

ale się boję dziewczyny!!!zazdroszczę naturalnych porodów!!!
niech już się skończy ten stan.i oby szczęśliwie!!!
 
Do góry