reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

reklama
filonka 3mam kciuki abyś dała radę do rana wytrzymać...! a ten lekarz jakiś niepoważny, że Cię nie zbadał... :eek:
 
nie zauważyłam ostatniego sms-a na wątku sms-owym... ale ze mnie gapa... kurcze szybko jej faktycznie poszło... super... duży chłopaczek
 
Dziewuszki nie wiem jak to jest ale jak wstaję rano wyspana i pełna sił myślę sobie "o mogę rodzić" ale jak już nadchodzi wieczór, wszystko zaczyna boleć i nie mam siły:sorry2: to sobie myślę "zaczekaj do jutra":-p
Jakoś nie mogę uwierzyć ze to już bliżej niż dalej;-)
 
Witam was kochane:-)
Jakie wiadomości - Agnieszka urodziła, i to jak ekspresowo!!!!!!!!!!!!Dobra jest, też bym tak chciała:-)

Ja też już po wizycie, zaraz napiszę na lekarskim:-)
 
wow Filonka to może już jutro będziesz tulić swoje maleństwo
super
ciąża w końcu donoszona
Daga też pewnie jutro się wyrobi
no i ja mam jutro dzwonić do gina z zapytaniem: "co dalej?"
właśnie sobie zafundowałam taki długi spacer że jak skurczy żadnych wieczorem nie poczuje to się zdziwię
ledwo do domu doszlam

Zielona, Aniash co u Was?????????
 
Czesc dziewczynki.Ja tylko na chwilke zerknelam co u was i wracam do lozeczka.
Jakies paskudne chorobsko mnie zaatakowalo.Gardlo mnie boli ze nie moge przelykac katar i kaszel.
Jeszcze tego na koniec by brakowalo do pelni szczescia:confused:
Macie jakies domowe sposoby????na zwalczenie tego wszystkiego,bo ja juz nie wiem co mam robic.

Widze,ze Agnieszka jest juz po wszystkim.Jutro tez sie szykuje duzo dzieciaczkow.Teraz to juz polecimy wszystkie po kolei.
Dziewczynki te co jutro do szpitala sie wybieraja trzymam za was kciuki i za wszystkie inne tez.
kwiatuszek
oby lekarz jutro w koncu zdecydowal co z Toba.
 
wow Filonka to może już jutro będziesz tulić swoje maleństwo
super
ciąża w końcu donoszona
Daga też pewnie jutro się wyrobi
no i ja mam jutro dzwonić do gina z zapytaniem: "co dalej?"
właśnie sobie zafundowałam taki długi spacer że jak skurczy żadnych wieczorem nie poczuje to się zdziwię
ledwo do domu doszlam

Zielona, Aniash co u Was?????????

A ja to tak sobie mysle,ze zielona i aniash maja juz swoje skarby przy sobie,bo cos za dlugo sie nie odzywaja.
 
reklama
Witajcie dziewuszki,

U mnie po staremu a wiec nadal czas oczekiwania... Mialam taka cicha nadziej ze skoro ponad polowe ciazy mialam skrocona szyjke to tym razem poroid pojdzie szybciej... hehe.. a tymczasem cisza na morzu... To czekanie jest dobijajace... Coprawad pobolewa mnie cos tam w dole od czasu do czasu... Rowniez zauwazylam taki gestawy sluz od paru dni, oczyszcza mi sie organizm... Ale jak czytam te Wasze posty, to widze ze te niby-objawy:-) nie sugeruja szybszego terminu... ehhh...
I mam pytanko w jakis sposob mozna poinformowac Was ze juz sie zaczelo? Wiem ze istniej watek smsmowy, jednak nie iwem z kim sie kontaktowac??

Buziaki
 
Do góry