reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniówki 2010!!!

Jak ja Wam zazdroszcze tego co czytam... "...jak karmię z jednej piersi to z drugiej leci mleko..." u mnie to daleko do czegoś takiego... :-(
Co nie zmienia faktu, że moja"AKCJA LAKTACJA" trwa nadal i walczę ostro! Efekty ciągle marne ale coś tam leci więc się staram.:confused:
Widziałam się wczoraj z doradca laktacyjną, powiedziała, że dobrze robię wszystko. Teraz mam co 3h odciągać pokarm bez względu na dziecko, w nocy spać i odpoczywać poza przystawianiem Małej, poza tym przystawiać na żadanie ile się da i butelkę też dawać.
Twierdzi, że powinniśmy się rozkarmić jak ja się odblokuję, bo problem chyba jest w mojej głowie, bo pokarm jest, trzeba go "tylko" odblokować...;-) We wtorek Pani laktacja ma do nas wpaść i będziemy myśleć dalej co robić... No zobaczymy...;-) 3majcie proszę kciuki!!:tak:

Ella moze sprobuj myslec w ten sposob : bede karmic piersia z powodzeniem,i ze ci sie uda.Podzwiam cie ze masz w sobie tyle silnej woli i sie nie poddajesz a to bardzo wazne jest:tak:
Trzymam kciuki aby wasza akcja laktacja ruszyla pelna para:-)
 
reklama
A ja wróciłam ze święconką do domu. Skoro jeszcze się turlam to przecież nie bede siedziec w domu. Mieliśmy 3 koszyczki :-D bo jeden nasz rodzinny, drugi teściów a trzeci specjalny Janka :-)

Kwiatuszku super że z Hanią już lepiej!!!





EDIT

Ide z moimi chłopami na spacer ale kurcze coś mnie ciągnie i rwie w pachwinach tak w dół... ciekawe jak daleko dojde.

Widać że świeta zapasem bo cisza tutaj. Jakby coś się rozkręciło to mam nr tel do WRONKI i ANIAM
 
Ostatnia edycja:
sa takie specjalne muszle laktacyjne z aventa które zbierają pokarm z tej piersi z któej samo leci jak karmisz drugą, świetnie się sprawdzają i wygodniejsze niz szklanka bo nie trzeba trzymac tylko w staniku jest silikonowa muszla :)
U mnie się nie sprawdziły bo przebierały :-) więc pewniejsza była szklanka lub butelka :-p
 
Chcialabym sie Was spytac,czy to normalne ze bedac na sztucznym mleku malenka sie budzi na jedzenie co 2,5-3h,jedzac od 90ml do 120ml?

Jak najbardziej normalne :tak:.
Adaś budzi się co 2-3 h i wypija ok 70 ml mleka. Ale on waży niecałe 2,5 kg więc te ok 100 ml mleczka dla Twojej córci jest w sam raz :-D



Odstawiłam w końcu cycka :-(, bo nie umieliśmy nauczyć się karmienia, mi nie leciało wystarczająco no i ponadto po ciąży zostało mi troche problemów zdrowotnych. Mam pamiątkę w postaci dość ostrej anemii, a na diecie dla matek karmiących w życiu bym chyba do siebie nie doszła :sorry2:. Chwilami już nie miałam sił dziecka na rękach trzymać :-(. Ponadto Adaś 100 razy bardziej lubił być karmiony z flaszki, a mi mimo moich najlepszych chęci przygoda z laktatorem nie wyszła, bo maksymalnie udawało mi się dziennie 30 ml mleka odciągnąć :sorry2:.
Także oboje przestaliśmy się męczyć i inwestujemy w bebiko :tak:
 
Witam sie dzis i ja.Wczoraj mnie nie bylo i nie jestem w stanie tego nadrobic,ale produkcja.:szok:
Moze pozniej troszke poczytam.Ja bardzo zle sie czuje.
Zgaga doprowadzila mnie dzisiaj w nocy wrecz do placzu i juz nie mam sily na nia.W nocy az zwymiotowalam tak mnie wymeczyla.O godz.4 w nocy dopiero sie uspokoila i dala mi usnac.Poza tym brzuch mnie bolal wczoraj i dzisiaj w nocy no i myslalam ze to moze cos oznacza i ze sie cos zaczyna,ale jednak wszystko sie uspokoilo:wściekła/y:
Dziewczyny nie mam juz sily tak sie dobrze czulam do wczoraj,a teraz nie mam sily i zaczynam lapac straszliwego dola:-(
Ale sobie ponarzekalam mam nadzieje,ze u was wszystko dobrze.Pozniej moze poczytam,bo narazie to mi sie plakac chce i nie mam sily na nic.

Chcialam wam zlozyc najserdeczniejsze zyczenia.Zdrowych radosnych swiat Wielkanocnych i owocnych w dzidziulki.
Koszyczki pełne pisanek,
koszyczki kolorowe takie
już od soboty wielkiej,
czekają na Zmartwychwstanie.
A od rana samego
w niedzielny poranek
serca się radują,
ze Zmartwychwstania Pańskiego.
I przy tym wielkanocnym stole,
Dzieląc się jajeczkiem, solą i chlebem
Składamy sobie życzenia
Wesołego Alleluja!!!
 
aniez - dzieki bardzo za info:-)

zaczelam odciagac i w sumie nie wiem ile to sie odciaga? tak dlugo jak leci? a skad mam wiedziec czy nadal mi leci? jakos nie widze przez ten lakator czy mi nadal mleko leci czy nie... jeju jaki dep jestem:-p odciagnelam 50ml i chyba narazie zostawie, boli to nawet troche... mala za godzine moze sie przebudzic to mam nadzieje ze bede miala mleko dla niej z piersi:baffled:

po kazdym odciaganiu laktator sterylizowac czy wystarczy tylko umyc??:confused:
 
reklama
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAle piękna mała Wronia !!!!!!!!!!!!!!!

Witajcie Kochane,

ja z samego rana przemieściłam się 80 km do mamusi i tatusia, potem farbowałam z moim córkiem i mężulkiem jajka i przygotowywałam koszyczek...ba....powiem więcej...doturlałam się do kościoła razem z rodzinką i wzięłam udział święceniu jaj....sukces....a teraz odpoczywam....

Życzę Wam wszystkim zdrowych, spokojnych Świąt, Nierpozpakowanym - szybkich, bezbolesnych rozwiązań, a Rozpakowanym - jak najwięcej radości z macierzyństwa. WESOŁEGO ALLELUJA !!!

.............$...$....$
..........$................$
........$....................$
......$........................$
....$............................$
..$...............................$
.$.................................$
$.....................(ஜஜஜ)...$
$... (▒▒▒)........(ஜஜஜஜ).$
$..(▒▒▒▒▒)....(ஜஜஜஜஜ)$
.$(▒▒▒▒▒▒)..(ஜஜஜஜஜ)$
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§..... (█)
---§§(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)§§...(█)@
-----§§(_)(_)(_)(_)(_)(_)§§.......@(█)
-------§§(_)(_)(_)(_)(_)§§...(█) @
---------§§(_)(_)(_)(_)§§......@(█)
---------§§(_)(_)(_)(_)§§ .(█)@
..........▓▓▓▓▓▓▓▓▓....@(█)
...........................(█) @......
.............................@(█) ...
......................(█) @.........
.........................@..........
......................@ ...........
(`*•.¸ (`*•.¸ ¸.•*´) ¸.•*´)
 
Do góry