reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

elvie ja tez jeszcze nie mam siary i przypuszczam ze pokarm pojawi mi sie pare dni po porodzie,tak jak to bylo gdy urodzilam pierwszego synka.Jak sie Samuel urodzi to od razu zaczne go czesto przystawiac i mleczko sie na pewno pojawi:tak:
 
reklama
Witam w wielka sobote
Kochane dziewczyny pragne Wam wszystkim zlozyc zdrowych,radosnych i spokojnych swiat Wielkiejnocy,smacznego jaja i mokrego dyngusa !!!
 
Moc prezentów od zajączka
co koszyczek trzyma w rączkach
Wielu wrażeń, mokrej głowy
w poniedziałek dyngusowy.
Życzę jaja święconego
i wszystkiego najlepszego!

_____§§____________§§
____s§$$§__________§$$§
___§§$$$$§_________§$$$§
__§$$$_$$$§_______§$$$$§
_§$$$$_$$$$§_____§$$$$§
_§$$$§_§$$$$§___§$$$$§
__§§§___§$$$§§_§§$$$§
___$$____§$$$$_$$$$§___§§_§§
________§$_________$s_§§§♥§§§
_______§____@___@___§_§d§§§
_______§______()______§__$§§
_______§____\\\__///___§___§
________§____§§§____§____§
_______§§§§§_____§§§§§_§
_§§§__§_____§§§§§_____§__§§§
§$§$§_____§_______§__§__§$§$§
§$$$$§_____§_____§__§__§$$$$§
_§$$$$§____§_____§_§__§$$$$§
__§$$$$§§_§_______§§_§$$$$§
___§$$$$§___________§$$$$§
____§$$$$§_§§$$$§§_§$$$$§
______s§§§$$§§§§§$$$§§§s
 
Ja wczoraj na wieczór maiłam skórcze dosyć mocne nie regularne przez jakieś 2 godz ,ale poszłam się umyć i na szczęscie przeszły.A z resztą wiedziałam że nic z tego bo mały sie ruszał :tak:
 
Elvie- nic się nie martw. Z Kubą też nie miałam przed porodem żadnych objawów typu siara a karmiłam. Teraz też nie mam takowych przypadłości.

Przy czym biologicznie każda kobieta jest w stanie karmić, tylko trzeba bardzo często i, co ważne a niestety czasem trudne, prawidłowo dostawiać maleństwo do piersi. Dlatego jak są problemy, to najlepiej poszukać pomocy w poradni laktacyjnej, zamiast kombinować i męczyć się samej.
 
Witam kobietki:-):-):-)
Mam gości więc zaglądam tylko na chwilkę:tak:

Kingunia spóżnione życzenia, spełnienia marzeń i usmiechu na buzi:-)

Zielona trzymam kciuki i czekam na rozwój sytuacji:tak:

Elvie zazdroszczę apetytu na noc:szok::-D

Forget udanej wizyty u dziadków:tak: spokojnych świąt a szczęsliwe to będą bo masz swoją księzniczkę już przy sobie:happy2:

Kici ty to masz kondycję:szok:

Mamusia no to może bedzie świąteczny dzieciaczek:tak:trzymam kciuki

Daga ciekawy bedzie to widok :-D ty na kolanach z brzuszkiem przy ziemi;-)

Agnieszka może wyprosisz o ten poród:tak:

Ewka nie zazdroszczę przygotowań swiątecznych, moi goscie przyjechali ze wszystkim i bardzo jestem i wdzięczna bo sama to pewnie nic bym nie przygotowała:tak:

Kochane tyle zapamiętałam:tak:Pozostałe dziewczyny pozdrawiam.

Życzę wszystkim spokojnych, radosnych, pełnych miłości świąt w gronie rodzinnym:-)
 
Kochane w związku z tajfunem panującym w moim domu ( czyt. najbliższa rodzinka rodzinka + dwójka żywiołowych siostrzenic) nie będę miała czasu, a raczej sił by zajrzeć tu na dłużej przez święta, w związku z czym życzę bardzo udanych Świąt, w wiosennym klimacie. Przede wszsytkim zdrowia dla każdej z Was, oczekującym - szybkiego rozwiązania, już mamusiom - samych radości z maleństw, a tym co cierpliwie czekają na koniec kwietnia mnóstwa energii :-) :-) :-) :-) !!!!

p.s. Agnieszka i Wronka - wasze ciasta wyszły fantastycznie! Babeczka soczysta a strucla...jak babcina i do tego jej tyleeeeeeee, że całe święta będziemy ją szamać :-)
został mi jeszcze domek baby jagi do sklepania ;-)
 
Ciekawe co u gosiek26 bo wczoraj chyba sie nie meldowala,no coz moze sie dzisiaj odezwie,zobaczymy.Mnie znow dopadla biegunka i mam nadzieje ze mi przejdzie,bo chce wytrzymac do 19 kwietnia,bo wlasnie w tym dniu Szymek zaczyna rehabilitacje
 
Elvie u mnie sie siara pojawila doslownie na pare godzin przed wywolywaniem porodu.Potem juz po CC dokladnie 2 dni po,piersi zaczely produkowac mleko jak szalone,a piersi mialam jak Pamela Anderson ;-) No,a potem to juz znacie historie :-(
My wczoraj wzielysmy dluuuga kapiel(w sensie jakie 15minut),Vanessa jest niesamowita...czuje sie jak ryba w wodzie :-D Myslalam,ze tylko za pierwszym razem jej sie spodobalo,a tu niespodzianka...Widocznie pamieta okres brzuszkowy hi hi :-)

Chcialabym sie Was spytac,czy to normalne ze bedac na sztucznym mleku malenka sie budzi na jedzenie co 2,5-3h,jedzac od 90ml do 120ml?

ba, u nas w szkole rodzenia mówili, że po mieszankach dzieci właśnie później odczuwają głód czyli bez problemu wytrzymuję te 3h bez karmienia. przy karmieniu piersią dzieci na początku częściej się domagają pokarmu - tak co 2h
 
reklama
dzien dobry:-)

ide jojka malowac :-)

a pozniej na kolanach do kosciola o porod prosic :-D


HEHEHE


pozniej jeszcze sie odezwe :-):-):-)

Ja też ja też :p

p.s. Agnieszka i Wronka - wasze ciasta wyszły fantastycznie! Babeczka soczysta a strucla...jak babcina i do tego jej tyleeeeeeee, że całe święta będziemy ją szamać :-)
został mi jeszcze domek baby jagi do sklepania ;-)


Strasznie sie ciesze!!
 
Ostatnia edycja:
Do góry