reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

I jak tam Kwietnioweczki Kochane?? Jak sie czujecie??......

_______________
u mnie skurcze juz naprawde bolesne, ale zazwyczaj wieczorkie, wtedy biore nospunie i sie klade spac ----> poki co nie mam zamiaru rodzic :p...
Buzki dla was i znikam ----> mam straaaaasznie maaaalom czasu i tyyyle roboty ze heeej :(...
 
reklama
Dzis najbardziej "niechciana" przeze mnie data na porod. Termin mialam na jutro , i cala ciaze martwilam sie by tylko dzis nie urodzic. Od rana w tv trabia tylko o rocznicy smierci JPII, jakby Polinka miala sie dzis urodzic fatlne te urodziny w przyszlosci by miala:baffled:

Dziewczynki, czytam prawie na bierzaco, choc z odpisywaniem juz trudniej. Przykro mi, ze tak sie zastopowalo u nas, i zaden Dziec z tych najblizej terminem na swiat nie chce przyjsc. Pozostaje tylko uzbroic sie w cierpliwosc i jeszcze odrobinke zaczekac. Wiem, wiem, teraz to juz Wam sie ciagnie jak cholera.... Buziam wszystkie.


My nadal spacerku nie zaliczylismy!!!!! Jestem zla na ta pogode jak cholera bo zimno, wieje i prawie caly czas mzy! A tak mi sie marzy juz wypad furakiem i dumne prezenie sie i chwalenie Polusia.




Kingunia- zdrowka, i pomyslnosci, oby Dzidzia jak najradosniej wypelnila cale Twoje zycie....
 
torti..jpg

Kingunia dużo dużo dużo dużo.... zdrówka i wszystkiego naj!!!!:-p:-D


zauwazyłam ze coś że mnie sie tam sączy ale nie wiem czy to normalna wydzielina czy moze cos innego....:cool:

Mi w tym tygodniu skończyło się sączyć. W tamtym nie nadążałam wkładek zmieniać:baffled:
To nie wody -przynajmniej u mnie -bo w nocy sucho i jak się położę nic się nie sączy.
Czytałam że jeśli byłyby to wody to jak się położysz i główka już tak mocno nie przylega powinno lecieć więcej:sorry2: Zawsze też można kupić test w aptece -3 paski ok 50-60 zł.
 
Ostatnia edycja:
KINGUNIA
100 lat i wspaniałego porodu!!!!!!!!!!!!!
:tak::tak::tak:

no to wstalam wlasnie z drzemki, uspalam Hanusie, wypilam kawusie czytajac Was
i lece obierac ziemniaki na te placki bo jak Hania wstanie to szybki obiadek i nA 16 WIZYTA U GINA :tak:


Dziewczynki...mam dylemat. Dostaje co chwila wiadomości na PW,aby dopisac kogos na liste kwietniówek. Jednak są to laski które albo w ogóle nie udzialają sie u Nas, albo napisały może ze 2 posty...kiedys tam. Sama juz nie wiem, pomóżcie podjac decyzje....dopisywac czy nie??
popieram by nie dopisywac jak nie znasz
a tym bardziej bym byla ostrozna przy dodawaniu praw na wejscie na zamkniety ale to juz w strone Aniam uwaga

mmmmmm,obudziłam się a tu mąż śniadanko mi zrobił,pozmywał,zaraz ''kulkę''czyt.mnie na zakupy ''wywiezie''...ja ja lubię jak on jest w domu,jeeeezu...szkoda,że tak rzadko się zdarza...
no wlasnie......
mój tez ma wolne wczoraj i dzis opieka nad dzieckiem
bo ja bym z tą moją Hanią już nie dala rady, nocki zarwane, utrapienei z inhalacjami itp. przynajmniej dzis w dzien troszke pospalam a maz w tym czasie z Hania mieszkanko wysprzatali :tak::-) od razu sie czuje ze mezus w domku :tak:

Witam i ja;-)
Przez deszcz, ból w dole brzucha i salsę tańczoną przez Lenkę nie mogłam zasnąć do 3:00 i wstałam o 10:20:sorry:
no proszę rośnie w brzuszku tancereczka salsy po mamusi :)

A po powrocie do domu... o zgrozo!!! nie jestem przyzwyczajona do dzieci w chacie, a tam dwie krzyczace w niebogłosy siostrzenice!!!:baffled: Ramki ze zdjeciami wiszace za nisko powykrzywiane w cztery strony świata, szafy na ościerz, wszystko wywleczone na podłogę... pierwsza myśl- czas przystosowac lokum do dziecka :szok:
no to odbyłas Kochana chrzest bojowy :) ;-)

widze ze Daga i Wronka dalej walczą z brzusiami a dziciaczki uparte ze hoho
a swoją drogą jestem ciekawa która z Waszej świętej trójcy pierwsza urodzi ? Kwiatuszek?Daga?Wronka?:cool2:ja obstawiam nie wiem czemu , takie mam przeczucie..

no to kogo obstawiasz?
bo cos Ci w poscie wcieło i teraz nie wiem :)

Mi w tym tygodniu skończyło się sączyć. W tamtym nie nadążałam wkładek zmieniać:baffled: To nwody -przynajmniej u mnie -bo w nocy sucho i jak się położę nic się nie sączy.
Czytałam że jeśli byłyby to wody to jak się położysz i główka już tak mocno nie przylega powinno lecieć więcej:sorry2: Zawsze też można kupić test w aptece -3 paski ok 50-60 zł.
no wlasnie mi sie saczy 3 dzien ale jak leze to sie nei nasila i po nocce nei jestem jaks szczegolnie zalana wiec sie nie nastawiam
w ogole musiala by jakas niagara przez mnie przeleciec zebym sie nastawila :)
 
Paulka ja też widze kwiatka i się domyśliłam podtekstu...ale musisz Kwiatuszkowi wybaczyć bo zarwana kolejna nocka to nic przyjemnego i ma opóźnione myślenie włączone ;-)
 
Dziewczyny DZIĘKUJE za piękne torty, kwiatki i życzenia!!! No to małą uroczystość można zacząć ale bez szaleństw bo jak Katik zauważyła dziś V rocznica śmierci Jana Pawła II. Jest to dla mnie tym bardziej wyjątkowy dzień;-) a że jestem z Krakowa to zawsze w ten dzień jadę pod kurię- niezapomniane przeżycie....
 
reklama
Do góry