reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

Aniez no właśnie nie wiedziałam jak to jest z tym czasem po odejściu wód. Bo mnie przebili pęcherz płodowy przy porodzie już. A rodziłam od poczatku bóli do wyjścia młodego 3 godziny 10 minut!!! Więc wybaczcie że nie wiem ;-)
Zazdroszcze:-), ja się męczyłam 12 godz. Może teraz mi się uda mieć taki szybciutki poród, jeśli mały wogóle kiedykolwiek zdecyduje się wyjść, za 2 razem podobno jest łatwiej:-). Marzenia;-):-D.

Cholera u nas śnieg pada!! :szok::szok::szok::szok::szok:
U nas też sypie śnieg, właśnie się zastanawiam czy choinki nie zacząć stroić:-D;-).

Dziewczynki...mam dylemat. Dostaje co chwila wiadomości na PW,aby dopisac kogos na liste kwietniówek. Jednak są to laski które albo w ogóle nie udzialają sie u Nas, albo napisały może ze 2 posty...kiedys tam. Sama juz nie wiem, pomóżcie podjac decyzje....dopisywac czy nie??
Ja bym nie dopisywała jeśli dana osoba się nie udziela bo to bez sensu. po co na naszej liście ktoś kogo nie znamy:sorry2:.

Kingunia wszystkiego najlepszego życzę, szybkiego rozwiązania i duuuużo radości z maleństwa!!!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Justa to Ty ją pierwszy raz kąpałaś od urodzenia? :szok::szok::szok::szok:
jasne:tak: tutaj tak sie robi, pierwsze kapanie dziecka nastepuje 4 godziny po porodzie a nastepne dopiero jak pepuszek odpadnie, ponoc to bardzo dobra ochrona dla skory (ten leciutki meszek), teraz w nastepnym tygodniu znowu jedna kapiel, a potem to juz co trzy dni, absolutnie nie codziennie i tak tez bede robila. ufam bezgranicznie mojej poloznej, baba wie co robi sama ma 4 dzieci, i jesli ona mi mowi ze tak ma byc to tak robie. codziennie mala myje myjka tylko, a kapiel wczoraj pierwszy raz byla. co kraj to obyczaj.. wiem ze w polsce kapia dzieci codziennie, u nas znowu mowia ze to niedobrze... kazdy tez robi jak uwaza, najwazniejsze zeby dziecku bylo dobrze:-)
kurde znowu zimno na dworze... wieje jak cholera, i znowu nie pojdziemy na spacer bo sie boje...
 
Musieliśmy zrobić Małej test na poziom bilirubiny bo dalej ma lekko zażółconą buzię i gałki oczne. Boże jak ona płakała przy pobieraniu krwi :-( Ja tego nie mogłam znieść i stałam pod drzwiami a ją trzymał tatuś - po pobraniu od razu przystawiłam ją do piersi i się uspokoiła. To już chyba zawsze tak będzie że płacz mojego dziecka mnie będzie bolał jakby mi ktoś bebechy wyrywał:-:)-:)-(

Z dobrych wieści - Młoda znowu przytyła, łącznie od najniższej wagi z trzeciego dnia mamy +600 gram :-) Zaczyna się z małego kurczaka który ważył 2800 robić mały pulpet :-)
moja niunia tez sie darla jakby ja ze skory obdzieral jak ja lekarz badal, jak robili jej usg na drugim badaniu to nie mogla sie uspokoic... az sie boje, bo od 12 kwietnia ma U3 czyli trzecie badanie...
:-D my tez na nasza mowimy nieraz kurczak:-D:-D super ze twoja malutka tak ladnie rosnie, dokarmiasz czyms czy tylko na piersi??


acha, schudlam juz 10 kilo, codziennie troszke mniej na wadze, samo spada:-):-):-) narazie nic nie robie, jem normalnie, w szpitalu po porodzie spadlo mi tylko 5 kilo, a dzis juz jest 10, spoko
 
Ostatnia edycja:
Agnieszka lepiej żeby Mareczek sam jednak się zdecydował na wyjście

Też bym tak wolała... bo jak mnie zostawią w szpitalu i będą czekać aż sam wyjdzie to ja sobie tego nie wyobrażam... będe strasznie tęsknić za moimi chłopami...

Zazdroszcze:-), ja się męczyłam 12 godz. Może teraz mi się uda mieć taki szybciutki poród, jeśli mały wogóle kiedykolwiek zdecyduje się wyjść, za 2 razem podobno jest łatwiej:-). Marzenia;-):-D.
i ponoć szybszy... kurde to jak się zacznie to moge nie zdążyć nawet autem :p :-)

Kinguunia sto lat... szybkiego i bezpolesnego rozwiązania :-)
 
Kochana Kinguniu, z okazji Twoich fafnastych urodzin pragniemy złozyc Ci z Margolcia, Kotkiem Ramzikiem zyczenia wszytkiego co najlepsze, co daje radosci i spelnia marzenia; aby porod byl szybki i bezbolesny, a spotkanie z Bąbelkiem wynagrodzilo wszystkie ciazowe rozterki. wysyłamy miliony buziakow :-)

jako ze my z tych troche niecierpliwych gosci to tort mamy swoj

kingunia..jpg

ale sie bedziemy ze wszytimi dzielic:-)
 
reklama
Do góry