reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniówki 2010!!!

Cześć Kwietnióweczki,

A jak tam Wasze brzuszki, jak duże już urosły, ja przytyłam już trzy kilo i przestaję się dopinać w spodnie :-)
 
reklama
Witam , wczoraj byłam u mego lekarza, tak sie wkurzyłam na niego, tak szybko zrobił USG że nic w sumie nie wiem, powiedziałz e jeste dobrze i co z tego , zdjecia mi nie dał a na koniec jak go poinformaowałam ze ze wzgędu na finanse musze z niego zrezygnowac to jeszcze szybciej mnie spławił, dupek jeden, dalej mam leżec , bo przy ciąży bliźniaczej tak jest wskazane. W końcu zaczynam mnieć apetyt, i mój maż z tego sie cieszy i mniej mi pobolewają piersi, nawet nie wiem na ile mi wypisał zwolnienie, bo mi je przysle, dopiero wtedy zapisze sie tu w swoim mieście i mam nadzieje ze przy nastepnym badania usłyszę puls moich szkrabów i wie4cej sie dowiem

Dobrze ze nie bedziesz do niego chodziła skoro tylko kaska się liczy :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
Takmi brzuch wywaliło, że myślałam, że jużtaka strasznie przytyłam.
Aż się nie ważyłam, bo zawsze tak mam, że jak mocno przytyję, to wolę się nie ważyć, póki nie wrócę do normy, żeby się nie dołować.
No ale z racji ciąży i tego, że porót do normy raczej mi nie grozi :) zważyłam się i okazało się, że wcale nie jest tak źle.
Przytyłam narazie jeden kilogram ufff...
A tak z innej beczki, to nie robiłam jeszcze żadnych badań, choć skierowanie mam od 2 tygodni.
Powinnam zrobić: morfologię, mocz, gluzkozę i WR, ale nie mam jak się wyrwać.
Muszę to zrorbić rano na czczo, Hanię zostawić z mężem i dopiero jak wrócę to on będzie mógł iść do pracy.
A na drugi dzień znowu muszę iść rano, odebrać wyniki i od razu do ginki z wynikami i na założenie karty przebiegu ciąży.
To w sumie potrzebuję takich dwóch ranków. A ostatnio mąż miał taki tydzień, że nie dało rady.
Albo kontrola kierownika, albo miał jechać w okolice morza i trzeba było wyjechać bardzo wcześnie.
A przecież nie pójdę z małą.
Ech może w tym tygodniu wreszcie się uda...

Powiedzcie mi jeszcze, czy ta glukoza robiona w tym tygodniu to będzie z obciążeniem, tzn.czy będę musiała pić glukozę i czekać godzinę?
Czy tylko badanie krwi ile mam glukozy tak normalnie?
Wiem, że w pierwszej ciąży piłam to słodkie paskudztwo, ale nei pamiętam, czy to tak szybko było.
 
hej dziewczyny:-)
kwiatuszek.pregnet - wogole nie kumam tego z twoimi wynikami, normalnie to ja wszystkie wyniki robie u mojej giny jak mam wizyte, ale skoro ty musisz to jakos extra gdzies indziej robic, to wykombinuj czas i zrob koniecznie bo to wazne dla twojej fasolki, trzymam kciuki zeby sie w tym tygodniu udalo, i napewno beda te wyniki dobre:tak:
coyote - witam cie jako naszego szefa i gratuluje!! a co do pokarmu to tym razem ci sie uda zobaczysz:tak:
apis - ja tez 3 kilo do przodu i juz sobie nowe spodnie kupilam...:happy:
amorek52 - rzeczywiscie ten twoj lekarz to jakis dep, dobrze ze go zmienilas, bo to nie ma co, a u nastepnego od razu mow glosno czego oczekujesz, zeby cie traktowano powaznie od samego poczatku, bedzie dobrze
ewka84 - ja tez bym bardzo chciala karmic piersia, mam nadzieje ze sie uda
marti8 - witam i tobie tez samych szczesliwych dni ciazowych!!:tak:

ja dzisiaj bardzo zle sie czuje, cala noc mnie glowa bolala, a teraz to jeszcze gorzej, po sniadaniu wszystko musialam zmymiotowac (pierwszy raz), z bolu glowy to siedze i placze, jeszcze tak to chyba mnie nigdy nie bolala, cala twarz mnie od tego boli, jakby zawroty glowy mam nawet, boje sie tabletki wziasc..sama nie wiem, moze wezme pol parecetamolu...poradzccie cos:-( caluski
 
Czesc dziewuszki..
Ja z pytaniem bo albo panukuje albo serio cos sie dzieje...Czy wy tez czujecie tj nacisk wysoko w pochwie...Ja sobie to wlasnie wyobrazam jakby mi sie cos tam rozwieralo...
Jakbym miala jakiekos tampona i troszke mi to dokucza..prosze o odpowiedzi
 
Dziewczyny, ból głowy podobno jest bardzo zły dla organizmu i skoro paracetamol w ciąży można to ja bym wzięła, bo po co się męczyć? Wasz złe samopoczucie Maluszkom obojętne raczej nie jest..

Ucisk to ja mam, ale raczej w prawej pachwinie i zastanawiam się czemu tylko w prawej mnie pobolewa, ale dzwoniłam do gin. i powiedziała, że to zupełnie normalne. W końcu w ciąży jestem, muszę czuć;-)
Innych dolegliwości brak.
Brzucho wieczorami większy, ale w spodnie wszystkie swobodnie wchodzę, nowych jeszcze nie muszę kupować;-)
Waga stoi w miejscu. Nie przytyłam i nie schudłam.
Miłej niedzieli życzę!!
 
hej dziewczyny, wzielam polowke tego paracetamolu, bo wytrzymac nie szlo z bolu, jeszcze mi troche cmi bol ale jest ok, zaraz ide z mezem na spacerek:happy2:
ilona1985 i elvie3 ja tez mam bole brzucha tu i tam i ucisk czuje, ale bardziej tak jak elvie3 tak po prawej stronie w pachwinie, choc nieraz po srodku tez mam takie dziwne bole, ale przechodza, ilona jak cie zbytnio uciska lub boli to poloz sie, lezenie najlepszym lekarstwem na brzuszek - wszystko ci przejdzie, a to ze brzuszek nieraz boli to jest normalne, jestesmy w ciazy i to sie czuje!!:tak:
 
reklama
No wlasnie mnie tez bardziej po prawej stronie pachwiny...
Hmmmm.....ciekawe co to..moze sie cos tam rozciaga, jakies wiazadla czy cos..
Super, z glowka juz Cie nie boli,,,,
Jesli chodzi o ubrania to w zadne spodnie sie juz nie mieszcze absolutnie....
 
Do góry