reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniówki 2010!!!

Witam,
Życze miłego dnia i wracam do mojego chorego dziecka ;-)
Bede zaglądac czy admin napisal i jak tylko bede cos wiedziec zaraz sie odezwe :-)
 
reklama
Witajcie w sobotę:tak:;-)

Dagsila, ja miałam pokarm dopiero w 4 dobie po porodzie:tak:

Byłam wczoraj u gina, widzialam moja fasolkę, wszystko jest ok. dzidzia ma 2,54cm, a serduszko bije 171/min:-D.

Teraz juz niestety musze zmykac, korzystamy jeszcze z ładnej pogody i zmykamy z córcią na działeczkę. Pozdrawiam;-)
 
Witam Was kochane kwietnióweczki :-) dziękuje za wszystkie słowa pocieszenia i mam nadzieję,że będzie ok,nie może być inaczej.Plamienia ustały ale mam jakieś ciągnięcia na dole,to wszystko takie dziwne kurna jestem 3 raz w ciąży i 1 raz takie niespodzianki.Uciekam dalej pod kołderkę muszę wykorzystać puki mąż wszystko robi :-pPozdrawiam i miłego ,spokojnego dzionka życzę.
 
Witam Was kochane kwietnióweczki :-) dziękuje za wszystkie słowa pocieszenia i mam nadzieję,że będzie ok,nie może być inaczej.Plamienia ustały ale mam jakieś ciągnięcia na dole,to wszystko takie dziwne kurna jestem 3 raz w ciąży i 1 raz takie niespodzianki.Uciekam dalej pod kołderkę muszę wykorzystać puki mąż wszystko robi :-pPozdrawiam i miłego ,spokojnego dzionka życzę.

Co prawda naleze do lutowek ale jak przeczytalam twoje problemy to tak jak bym widziala siebie,a wiec chcialam cie uspokoic.
Ja tez jestem po raz trzeci w ciazy i mialam plamienia i bole brzuszka co sie okazala plamiwnia byly niegrozne a bole brzuszka no coz... kochana to trzecia ciaza i wszystko co sie dzieje w srodku my odczuwamy to bardzo wyraznie (Rozciaganie sie wiazadel itp)wiec nie masz co sie martwic:-):-):-)wszystko bedzie dobrze pozdrawiam:tak:
 
U nas pogoda swietna, a my musimy siedziec w domu bo Mały chory :-(

Z porządkami musimy sie troche wtrzymac, poniewaz musze czekac na otrzymanie od admina statusu moderatora, a narazie im sie niestety nie spieszy ;-)

buziaczki
 
reklama
Do góry