reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniówki 2010!!!

Kochane dziewczynki, od dzisiaj witam Was jako moderator :-)

Miłego dzionka :-)
Coyote GRATULACJE :-) W końcu ktoś się weźmie za tę Stajnie Augiasza! A jakby co, to wszystkie babeczki na pewno chętnie pomogą!

Powiedzcie mi jeszcze, czy ta glukoza robiona w tym tygodniu to będzie z obciążeniem, tzn.czy będę musiała pić glukozę i czekać godzinę?
Czy tylko badanie krwi ile mam glukozy tak normalnie?
Wiem, że w pierwszej ciąży piłam to słodkie paskudztwo, ale nei pamiętam, czy to tak szybko było.
Kwaituszku słodkie paskudztwo będziemy pić po 24 tygodniu ciąży (już mi ciarki przechodzą po plecach, jak sobie przypomnę reakcję mojego żołądka...). Teraz 'upuszczą' z Ciebie troszkę krwi i z tego zrobią badania :-) Dygaj na badania jak najszybciej się da! Mąż niech dociśnie szefa, żeby mógł raz przyjść później do pracy.

My mamy w domu szpital... Pociągająca jestem, że szok (tylko nie w tym znaczeniu cobym chciała) i zastanawiam się czy poczłapać jutro do pracy... Kuba oczywiście już ozdrowiał i teraz pastwi się nad niedomagającymi rodzicami... No, ale jak już Coyote napisała, dziecko to etacik na 24 H przez najbliższe lata ;-) Tymczasem zmykam do łóżeczka, póki mały śpi (jeszcze pół godzinki) :-)
 
reklama
hej kochane kwietnioweczki... ja przed ciaza mialam juz maly brzuszek ale rano prawie niewidoczny... natomiast teraz czy to rano czy to wieczorem brzuchol jest duzy... :-) a waga stoi w miejscu :confused::confused: i w sumie zaczynam przegladac sobie ubrania ciazowe... z bluzkami czy sukienkami nie ma problemu natomiast mam problem z jeansami... jakos nic mi sie ciazowego nie podoba... tez tak macie?? normalnie szukam i szukam i jakos kazde maja cos nie tak... i tak sie zastanawiam moze kupic normalne jeansy i do tego dokupic taki specjalny pas ciazowy co zakrywa brzuchol i gore spodni?? sprawdza sie w ogole ten pas?? nie chce kupowac jakis spodni ciazowych, co mi sie w ogole nie podobaja... buuuuuuuu ja to mam problemy :-):-) jak baba w ciazy :-):-D hihihihih
 
a i zapomnialam zapytac sie o kurtki czy plaszcze na zime... bo w sumie juz brzuchol bedzie sporawy na zime... tez szukalam i nic fajnego nie widze... myslalam cos moze w stylu plaszczyka ,,babki'' one sa takie rozszerzane pod biustem w dol... w sumie zawsze mozna go uzyc kolejnej zimy... czasami sobie mysle ze bycie w ciazy latem chyba jest najlepsze jesli chodzi o ciuchy...
 
Sandra, marudzisz jak baba w ciaży hehehe :-)
A co do kurtki, to narazie sie wstrzymaj, ja synka rodziłam w styczniu, a kurtki specjalnie na tą okazje nie kupowałam, choc zimą miałam ostatnie miesiace :-) a brzucha tez małego nie miałam, bierz pod uwage, ze kurtki zimowe nie sa znowu takie małe, no chyba ze masz wszystkie takie bardzo obcisłe ;-)
 
witajcie kochane. my z mężusiem już po imprezce wczorajszej było bardzo fajnie ale ja musiałam leżeć plackiem ale i tak było bardzo fajnie. teraz leże jak zwykle ale niestety sama bo mężuś musiał jechać do pracy rocznicę ekstra ale mam nadzieję że przyjedzie nie długo. słoneczka życzę wam miłej niedzieli:-):-) jutro idę do lekarza na wizytę i mam nadzieję że wszystko jest dobrze:-):-) buziaczki kochane
 
Hej Dziewczynki, jak Wam minęła niedziela? Mi leniwie, większość dnia spędziłam w łózku:/
O 12.00 miałam obiad (Niemcy tak szybko jedzą) i dopadły mnie pierwsze mdłości:-(
Mój M. się śmieje, że widocznie nasze Dziecko nie lubi zupki warzywnej:-D Drugie danie już sobie odpuściłam, wypiłam herbatkę i zaczęłam leżakowanie. Przeleżałam całe popołudnie:-D
Do kolacji nie mogłam na nic patrzeć poza owocami, więc zjadłam tylko nektarynkę i winogron. Na szczęście o 18.00 mi przeszło i zjadłam duuuuuuużo sałatki greckiej i frytek:-)
Pocieszyłyście mnie tym, że Was też w prawej pachwinie pobolewa, bo już zaczęłam się zastanawiać, czy to nie wyrostek..
Potwierdzam tezę, że leżenie pomaga:tak:
Jeśli chodzi o ciuszki to ja mimo iż szczupła jestem to zawsze kochałam ciążowe sukienki, luźne tuniki i w związku z tym jeszcze długo się w swoje ulubione ciuszki będę mieściła:happy: Spodnie ciążowe planuję kupić jedne z ta specjalną gumą, co "rośnie" wraz z brzuszkiem. Jak wynajdę jakieś fajne to wkleję link;-)
Miłego wieczorku!!
 
reklama
Nadrobilam zaleglosci. Ja dzis chodze nerwowa bo jutro mam usg w poludnie.. Ciekawe co zobaczymy... Co do spodni to ja powoli tez przestaje sie meiscic. Narazie kupilam se jedne dresowe i w nich troche chce pochodzic..
 
Do góry