reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki z Warszawy

Beatka, co do Zofii masz spore doświadczenie a najgorzej rodziło mi się z opłaconą położną, ale to było 11 lat temu, ostatni raz rodziłam tam 3 lata temu. Jednak mam zamiar tam rodzić po raz 6ty. Jeśli chodzi o Osóbkę to może i gubernator ale nigdy mi się to nie przytrafiło mimo, ze byłam tam wiele razy. Inna rzecz, ze ja mam tak ze sama się uśmiecham i staram się być miła i otwarta. Dr Roszkowski kiedyś był najlepszym specjalistą zjeżdżali do niego z połowy Polski. Rzekomo tez gbur a do mnie był miły. Może szczęście mam? Poza tym nie oczekuję by był miły, ale żeby fachowo i rzetelnie zbadał dziecko.
Jesli chodzi o Solec to mam inną opinię, co potwierdza zasadę:jak się dobrze rodzi to i pod płotem dobrze, a jak źle to żaden luksus nie pomoże
 
reklama
Dziewczyny, moja kumpela rodziła w Praskim trójkę i była zachwycona. Może to jeszcze wezmiecie pod uwagę? OStatnio 2 lata temu.
 
No więc właśnie! dla mnie ciekawe jest to, że o wielu szpitalach ciężko znaleźć jakiekolwiek opinie, dopiero od znajomych można się dowiedzieć. Ty piszesz o praskim, mi koleżanka poleca Międzylesie i o bródnowskim niewiele wiadomo. Słychać w sumie o tych największych oddziałach.

magda coś w tym jest, co napisała Jotemka - najlepiej pod płotem ;-). żartuję, oby nam się wszystkim bezproblemowo rodziło, to będzie obojętne w którym szpitalu.

A gwoli sprostowania - na Solcu rodziło mi się bardzo dobrze, tyle że w wyniku tego porodu Maja była rok pod ścisłą opieką neurologiczną a ja wylądowałam tydz. po porodzie spowrotem w szpitalu z zakażeniem połogowym. Do tego bajzel mieli straszny i ja większości wyników badań nigdy nie zobaczyłam, bo zaginęły i zapisana byłam na wizyty u nich kontrolne z terminami które już minęły.

A mi chyba o Roszkowskiego chodziło :tak:to masz najwyraźniej wyjątkowy urok osobisty, że tacy mili do Ciebie wszyscy!
 
Zabawne ale i ten dr Osobka-Morawski i dr Roszkowski pracuja tez wlasnie w szpitalu polozniczym Medicoveru ;) Ale poza tym ze malo kontaktowi, to jak rozumiem dobrzy lekarze?
 
Jouluatto napisz pózniej coś wiecej o dr Szewczyku. Przyjmuje też w Babka Medica przy Arkadii. M.in. Mi jego polecał dr Zioło, który prowadzi moją ciążę. Zawsze chodziłam na polowkowe do dr Osóbki Morawskiego.

Jotemka, dopiero teraz zauwazylam ten post. Moja gin prowadzaca odrazdzala mi akurat wizyte w Babka Medica, twierdzac ze sprzet podobno maja taki sobie. Ja u dr Szewczyka bylam do tej pory w City Clinic na ul.Popularnej i w Contencie w Pruszkowie i tu i tu bylam bardzo zadowolona, jakosc USG super, pan doktor jest bardzo dokladny i mily, wszystko tlumaczy podczas badania, pokazuje gdzie co widac i mowi czy poszczegolne parametry np organow, tetna, kosci, sa w normie. Nas dodatkowo ujelo to, ze kiedy zauwazyl ze maz nie mowi po polsku, zaczal opowiadac wszystko po angielsku :)
 
Podobno bardzo dobrzy. U Roszkowskiego były wszystkie moje koleżanki u których było podejrzenie, że coś może być nie tak. Podobno jak on powie, że jest ok to na 100%.
 
Hej Laseczki!
to kiedy spotkanie? Mi ten tydzień odpada trochę ale następny jest bardzo oki. Miejsce Arkadia lub inne. Podawajcie proszę propozycje :tak:
 
Mi jeśli chodzi o przyszły tydzień to odpada tylko wtorek (26/11) bo rano mam wizytę u ginekologa a poza tym terminem raczej wszystkie mi pasują :-) tylko wolałabym spotkanie w Arkadii jeśli nie miałybyście nic przeciwko :-).
 
reklama
Do góry