reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

Iwonko:-)podejrzana sprawa hahaha :) Trzeba to zbadac :):-D

Dobra lasencje mykam na chwile bo musze malemu inhalacje zrobic i w krot ce sie pojawie ...tazke nie myslcie sobie ze pozbylyscie mnie sie na dlugo hahahahahahahah:-D
 
reklama
ZYCZE WAM WSZYSTKIM ZDROWYCH SPOKOJNYCH SWIAT WIELKANOCNYCH SZCZESLIWYCH ROZWIAZAN MOKREGO DYNGUSA SMACZNEGO JAJKA ORAZ LEKKICH PORODOW
ZYCZY KATARZYNKA:-) Z RODZINA
 
Wielkanocne jaja z .apeiro

Wszystkiego najlepszego z okacji Świąt Wielkanocnych
- bogatego zająca i mokrego śmingusa dyngusa (jak któras ma życzenie jako śmingus dyngus można uznać odejście wód płodowych :-))

Asia
(życzenia składam dzisiaj, bo jutro skoro świt do rodziców jedzemy):-D
 
Co do Sili to sama jestem ciekawa zazwyczaj opdpisuje w czas.... no to trzymam kciuki juz jakby coo......
Sila nasza biedna jutro rano sie ma stawic na izbie w szpitalu na obserwacje, i najprawdopodobniej w poniedzialek bedzie rodzić:szok::szok::eek:

Lady, no no apetyt ci dopisuje, moze ty bedziesz następna?:-D ja ostanio ledwo drugi kawalek pizzy dojadlam a ty cała i 2 kawalki jeszcze:sorry::eek::szok: ale jedz poki mozesz, bo potem to sie odchudzac bedziemy:tak:;-):-D:-D

...Adus milo cos ostanio tu od paru dni:-D:-D:-DNie???
Kasia, no ;-):tak::-D:-D:-D
 
KASIU miło miło;-) a gdzie Cie wywiało znowu do wanny....:-)

No to trzymamy kciuki za Sile w ponidziałek....:-) aby Alanek wyskoczył raz dwa....:-)
 
Asiu, Kasiu wam tez życzymy z MIchasiem spokojnych i radosnych świąt Wielkiej Nocy:tak:;-) a taki dyndus jak Asia proponuje moze być;-):-D:-D:-D
 
To ja też dziś składam wszystkim życzenia wielkanocne zdrowych wesołych i spokojnych świąt oraz mokrego dyngusa śmingusa.....


 
reklama
Wszystkim Mamusiom Kwietniowym ich dzieciaczkom i rodzinkom życzymy :
wielkanoc9.jpg
 
Do góry