reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

Kasia widze ze tym razem to sie nam udało równo przyjść:tak::-D:-D:-D
Lady to ja chyba czegoś nie doczytałam:sorry::eek: trudno własnie machnełam eska do Silki co tam u nich:-p:zawstydzona/y::tak::-)


heheh zaraz nas beda podejrzewac ze zesmy gdzies razwm wyskoczyly ...hahahah:-D:-D:-D


dobrzez ze napisalas bo wiesci od Lady to z wczoraj a nam juz dzisiejsze potrzebne:-D
 
reklama
ja tam swojemu zaraz kubel zimnej wody na łeb wylewam i zawsze sie pytam jak ,,dlugo pancio bedzie taki mily,,:rofl2:a on mi odpowiada zawsze jestem tylko ty nie widzisz:rofl2:kobieto:rofl2:
Zobaczysz jak urodzisz jaki bedzie milusi.....:-D:-D
....
ja tam narazie wole sie go o nic nie pytac:-p:-p narazie korzystam na maksa z tej jego troski;-):-D:-D wczoraj jak mnie przywiozl to pierozki z truskawkami mi ugotowal, herbatke zrobil i gary potem pozmywał, no szok nie poznaje chlopa:-D:-D:-D pewnie dlugo to nie potrwa, wiec korztystam z tego poki moge:rofl2::-D:-D:-D
 
ja tam narazie wole sie go o nic nie pytac:-p:-p narazie korzystam na maksa z tej jego troski;-):-D:-D wczoraj jak mnie przywiozl to pierozki z truskawkami mi ugotowal, herbatke zrobil i gary potem pozmywał, no szok nie poznaje chlopa:-D:-D:-D pewnie dlugo to nie potrwa, wiec korztystam z tego poki moge:rofl2::-D:-D:-D


hyyyyyyyyyy jak ja bym zjadla pierogow z truskawkami... kurde zaraz go pognam do sklepu po truskawki:-p

wogole to se watrobke dzis zakupilam taki tyci kawalek ,, u mnie tego nikt nie je .. a moj plaz jak uslyszal ze ja chce watrobke.. to zrobil galy:szok:

korzystaj a co i cisnij jak cytryne hahah
 
hyyyyyyyyyy jak ja bym zjadla pierogow z truskawkami... kurde zaraz go pognam do sklepu po truskawki:-p

wogole to se watrobke dzis zakupilam taki tyci kawalek ,, u mnie tego nikt nie je .. a moj plaz jak uslyszal ze ja chce watrobke.. to zrobil galy:szok:

korzystaj a co i cisnij jak cytryne hahah
ja mialam gotowe pierogi kupione:rofl2: a u mnie najbardziej suczka lubi wątróbke, jak robie to jak poczuje ze sie smazy to przylatuje do kuchni łapy naszafke i wacha i piszczy:eek::happy: i musi zawsze dostac pierwsza, bo tak jej jezor wisi:-D:-D
 
ja mialam gotowe pierogi kupione:rofl2: a u mnie najbardziej suczka lubi wątróbke, jak robie to jak poczuje ze sie smazy to przylatuje do kuchni łapy naszafke i wacha i piszczy:eek::happy: i musi zawsze dostac pierwsza, bo tak jej jezor wisi:-D:-D
ja to watrobki nie jadlam chyba z 5 lat... a tak mnie naszlo ze normalnie zaraz pojde i ja rzuce na patelnie..........................:-p a te pierogi to bym zjadala ale mi sie lepic niechce bo u mnie za duzo ludzi bylo by do tych pierogow:-D


SILKA NIE ODP. NA MESA????moze rodzi
 
no własnie nie odpisał jeszcze:sorry::sorry::nerd::baffled: kurcze no moze masz racje?


noooo straszny len ze mnie... no ale to tylko ostatnio.... na swieta to juz nawet cwikle zrobilam ... to seee pożra:-D:-D:-D:-D

kurcze no w sumie dobrze by bylo jakby Sila urodzila tym bardziej ze cos nie teges u niej stwierdzili:sorry:no zaobaczymy .. teraz to pora odwiedzin wiec moze dlatego nie pisze;-)



a Lady to znowu pewnie zakopana w koperku .. tylko sciemnie ze nic nie robi.. zeby nam cisnienia nie podnosic...i na sumieniu nie miec
 
...a Lady to znowu pewnie zakopana w koperku .. tylko sciemnie ze nic nie robi.. zeby nam cisnienia nie podnosic...i na sumieniu nie miec
no znajac ja to pewnie tak, bo Lady to spokojnie na dupie nie potrafi usiedzieć:laugh2::laugh2::laugh2: no chyba ze mąż ja zabrał na zakupy na tego zajączka:rofl2::-p
 
Hola Hola laseczki juz jestem nie bylo mnie moment a Wy juz hahahahaah

Koperek wystarczy ze porzez to wiazanie sni mi sie po nocach... hahahahhaha....

Mowicie o truskawkach a ja wlasnie dzis dostalam od meza ale zachodnie one nie sa takie smakowe... i nie bylo mnie bo w zadnym sklepie co najwyzej maz mnie podrzucil do tego za rogiem hahaha mialam nic nie robic ale zrobie tylko jedno ciacho i to takie biszkopcik z galaretka bita smietana na to truskawki zasladzane i zalane galaretka truskawkowa.... normalnie zbieg okioplicznosci nawet nie zdazylam was podczytac o tych owocach a ja robie z nimi przysmak wiosenny hihihi


Co so Sili to sama jestem ciekawa zazwyczaj opdpisuje w czas.... no to trzymam kciuki juz jakby coo......

Mialam nie jesc kalorycznych rzeczy ale jak mi siora opiowadala ze byla na pizzy to i mi ochota naszla wiec zamowilam wlasnie i czekam do 40 minut maja przywiezc....slinotoku juz dostalam zagladam w okno jak jakis szpieg hahaha

ogolnie to odkad przywiezli mi ten wozek i jestem na chacie to ciagle go przestawiam i na niego patrze to jakas chyba choroba naprawde........Wy tez tak macie???? bo maz mnie tu od kopnietych wyzywa....:-p
 
reklama
Hola Hola laseczki juz jestem nie bylo mnie moment a Wy juz hahahahaah

Koperek wystarczy ze porzez to wiazanie sni mi sie po nocach... hahahahhaha....

Mowicie o truskawkach a ja wlasnie dzis dostalam od meza ale zachodnie one nie sa takie smakowe... i nie bylo mnie bo w zadnym sklepie co najwyzej maz mnie podrzucil do tego za rogiem hahaha mialam nic nie robic ale zrobie tylko jedno ciacho i to takie biszkopcik z galaretka bita smietana na to truskawki zasladzane i zalane galaretka truskawkowa.... normalnie zbieg okioplicznosci nawet nie zdazylam was podczytac o tych owocach a ja robie z nimi przysmak wiosenny hihihi


Co so Sili to sama jestem ciekawa zazwyczaj opdpisuje w czas.... no to trzymam kciuki juz jakby coo......

Mialam nie jesc kalorycznych rzeczy ale jak mi siora opiowadala ze byla na pizzy to i mi ochota naszla wiec zamowilam wlasnie i czekam do 40 minut maja przywiezc....slinotoku juz dostalam zagladam w okno jak jakis szpieg hahaha

ogolnie to odkad przywiezli mi ten wozek i jestem na chacie to ciagle go przestawiam i na niego patrze to jakas chyba choroba naprawde........Wy tez tak macie???? bo maz mnie tu od kopnietych wyzywa....
:-p

ide popatrzec na ten twoj wozek... o chyba wstawilas zdjeci???
BO PODNIECONA JESTES JAK KOTKA W MARCU:-D:-D:-D
 
Do góry