reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2025

u nas córka miała być Mają ale nagle wszędzie się pojawiły Maję - na spacerze, placu zabaw i zmieniliśmy na Laurę. teraz jeśli będzie syn to mąż już dawno wybrał Maksa (chociaż mi się nie do końca podoba) a jak dziewczynka to też myślałam żeby Lilka była.
 
reklama
ja znowu od zapachu kawy bym 🤮🤮🤮🤢 🤣
Też tak miałam, ale przedwczoraj jak ręką odjął… koleżanka w biurze zrobiła sobie kawkę, tak mi zapachniała że tez sobie mała wypiłam 😀 a przed ciążą piłam 4 kawy dziennie.

Ja już po prenatalnych, wszystko ok 😍
Odetchnęłam z ulgą. Termin na 2.04 :) Pani doktor w sumie mało mówiła, ale najważniejsze że powiedziała że wszystko w najlepszym porządku. Byłam z Mężem, siedział sobie na fotelu obok, a obraz z USG był rzucony na ścianę i serduszko była słychać z głośników :)
Teraz mówię o maluszku Tymon i mam nadzieję, że Mąż się osłucha 😀 bo powiedział póki co, że ok… ale może wymyślimy jeszcze coś ładniejszego 😀 Ale nie wydaje mi się… 😉😀
 
Wlasnie jestem po wizycie położnej. Zaleciła przed porodem badanie kręgosłupa bo mam 3 przepukliny i żeby nie było problemów z podaniem znieczulenia. Pogadałyśmy sobie od serca, więc mogę liczyć na pełne wsparcie jej, innych położnych lub psychologów gdybym potrzebowała bo w Angli bardzo zwracają uwagę na zdrowie psychiczne. Za 11 dni pierwszy skan i badanie na syndrom Downa i inne choroby. Myślę że dopiero wtedy trochę wyluzuje ale i tak już czuję się trochę lepiej
w jaki sposób przeprowadzają tam badanie wykluczające choroby u dziecka? Tak jak u nas pappa?
 
Też tak miałam, ale przedwczoraj jak ręką odjął… koleżanka w biurze zrobiła sobie kawkę, tak mi zapachniała że tez sobie mała wypiłam 😀 a przed ciążą piłam 4 kawy dziennie.

Ja już po prenatalnych, wszystko ok 😍
Odetchnęłam z ulgą. Termin na 2.04 :) Pani doktor w sumie mało mówiła, ale najważniejsze że powiedziała że wszystko w najlepszym porządku. Byłam z Mężem, siedział sobie na fotelu obok, a obraz z USG był rzucony na ścianę i serduszko była słychać z głośników :)
Teraz mówię o maluszku Tymon i mam nadzieję, że Mąż się osłucha 😀 bo powiedział póki co, że ok… ale może wymyślimy jeszcze coś ładniejszego 😀 Ale nie wydaje mi się… 😉😀
Kurczę, na razie u nas na grupie same chłopaki się pojawiają, hihi 🙈
 
reklama
Kurczę, na razie u nas na grupie same chłopaki się pojawiają, hihi 🙈
U @SweetCookies będzie dziewczynka i u @kolor nadzieji też lekarza mówił że rączkę dziewczynka.

jak byłam na październikowych mamach 2022 też była większość chłopców. Na położniczym to też na 11 dzieci urodzonych jak leżałam na oddziale to były tylko 2 dziewczynki.
Ostatnio rodzi się więcej chłopców.
 
Do góry