reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2025

U @SweetCookies będzie dziewczynka i u @kolor nadzieji też lekarza mówił że rączkę dziewczynka.

jak byłam na październikowych mamach 2022 też była większość chłopców. Na położniczym to też na 11 dzieci urodzonych jak leżałam na oddziale to były tylko 2 dziewczynki.
Ostatnio rodzi się więcej chłopców.
Oj przepraszam, tyle tu wpisów, że musiałam zapomnieć 🙈 Czyli mamy remis 😂
 
reklama
Z imieniem dla syna mamy takie problem, że u nas w najniższych rodzinach więcej chłopców, i imię które ewentualnie mi się podoba to większość już zajęta
U mnie podobnie. Wiekszosc imion zajętych i jakos nie widzi mi się np szwagier i syn o tym samym imieniu 😆
Ja też tak mam, nie wiem czy wy też, że jak imię mi się kojarzy z jakąś osobą negatywnie, to już samo z siebie odpada. Albo jak słyszę z okna codzienne krzyki na podwórku "Lena! Antek! Wojtek!" - to tak samo, dyskwalifikacja 😄
U mnie będzie ciężko, bo mąż ma 0 pomysłów a jak już ja coś zaproponuje to nie bardzo mu się widzi. Niemniej jednak moje typy na ten moment to Tymon- Tymek oraz Gaja ☺️ Ja mam przeczucie jakieś z góry na chłopca.. ale najważniejsze to zdrowe a płeć bez znaczenia 🙏
 
U nas na wizycie nieciekawie. Fasolka jest o tydzień mniejsza, mierzy tylko 1,80cm. Jestem w równym 10 tygodniu ciąży, wiec powinna mieć conajmniej 2,5cm. Serduszko biję prawidłowo. Wiec lekarz na razie nie kazał się martwić. Wiec czekam prenatalne
A na wcześniejszych badaniu lekarz nie wspomniał, że ciąża jest młodsza? Może to nie aż taka duża różnica i jak mówi lekarz nie martw się na zapas 😘
 
A na wcześniejszych badaniu lekarz nie wspomniał, że ciąża jest młodsza? Może to nie aż taka duża różnica i jak mówi lekarz nie martw się na zapas 😘
o to samo się chciałam spytać - cały czas mniejszy fasolek czy ostatnio było ok i mało urósł? jak maluszek to pomysl ze łatwiej będzie z porodem jeśli sn 🤗❤️
 
reklama
A na wcześniejszych badaniu lekarz nie wspomniał, że ciąża jest młodsza? Może to nie aż taka duża różnica i jak mówi lekarz nie martw się na zapas 😘
Poprzednie usg miałam w 7 tygodniu i wszystko było dobrze. Rozmiar odpowiadał dokładnie 7 tygodniowi, wiec jakoś teraz musiało się zatrzymać.
Na razie się nie przejmuje, ale też staram się za mocno się nastawiać, niestety to moja 4 ciąża już, a mam dopiero 1 synka.
 
Do góry