reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniowe mamy 2025

reklama
Napisałam do administratorki potrzebuje nicki dziewczyn, które mają mieć dostęp do prywatnego.
Proszę żebyście te które chcą być na prywatnym wątku kliknęły 👍 wtedy zrobię listę.
Jestem też moją prośba. Jeśli, która z Was nie chcę się udzielać to wątek otwarty pozostaje, tutaj też będzie można pisać, a my dostaniemy powiadomienia że ktoś coś napisał.
Na prywatnym jest zasada, że trzeba być aktywnym użytkowaniem. Kiedyś za aktywność uważaliśmy 1 wpis na dwa tygodnie.
Przepraszam dopiero dziś udało mi się nadrobić forum. Ja również chciałabym dołączyć do prywatnego watku🙂
 
Ja mam dziś wizytę o 16 stresuje się bardzo oby wszystko było ok. Nadal moj stan ogranicza mnie we wszystkim mam nadzieje ze wchodząc w drugi trymestr większość objawów mi odpuści. Ja jeszcze nie mam terminu na prenatalne ale pewnie dziś dostanę skierowanie. Dziś mam 11+1.
 
Mam już praktycznie całą listę chętnych na prywatną grupę. Poczekam do wieczora i wyśle do admina.

Powiedzcie mi co zrobić z @Kami.La, @Adziorek$ każda z nich napisała jeden lub dwa posty i się nie odzywają.

A no i jeszcze @Meow14 planujesz zostać na forum i się udzielać? Nie mówię że musimy to być milion wpisów, ale żeby dawać znać co u ciebie i nadrabiać wpisy.
 
Mam już praktycznie całą listę chętnych na prywatną grupę. Poczekam do wieczora i wyśle do admina.

Powiedzcie mi co zrobić z @Kami.La, @Adziorek$ każda z nich napisała jeden lub dwa posty i się nie odzywają.

A no i jeszcze @Meow14 planujesz zostać na forum i się udzielać? Nie mówię że musimy to być milion wpisów, ale żeby dawać znać co u ciebie i nadrabiać wpisy.
Nie znam się na praktykach na forum. To co mi się wydaje to dać im jeszcze szansę się zapisać do wieczora. Jak się nie odezwą teraz to czy w przyszłości jest opcja aby dodać je do wątku prywatnego? Nie wiem jak to dziala pod względem technicznym. Jeżeli można to nic straconego i dołączą później gdy będą tego chciały.
 
reklama
Nie znam się na praktykach na forum. To co mi się wydaje to dać im jeszcze szansę się zapisać do wieczora. Jak się nie odezwą teraz to czy w przyszłości jest opcja aby dodać je do wątku prywatnego? Nie wiem jak to dziala pod względem technicznym. Jeżeli można to nic straconego i dołączą później gdy będą tego chciały.
zazwyczaj jest tak ze się nie dodaje, a osoby które nie piszą np 2 tygodnie są z takiej grupy usuwane. ten wątek dalej będzie istniał tutaj w razie czego, a prywatna grupa jest po to żeby poznać się bliżej i móc swobodnie poruszyć tematy których nie chcemy żeby czytał każdy w necie. takie doskoki i odskoki trochę mijają się z celem w grupie prywatnej, ale zawsze możemy to przedyskutować i podjąć inną decyzję
 
Do góry