reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2025

reklama
Ja właśnie mając na uwadze swoje zapędy do paniki i fakt, że to pierwsza ciąża a też mam 36 lat, uznałam że zacznę od Panoramy 😂 ale teraz troszkę spokojniejsza idę na prenatalne, więc nie żałuję że się zdecydowałam :) no i już wiem że będzie chłopak :)
Dziewczyny, też mam 36 lat i to moja pierwsza ciąża 😃
 
Na 07.04 :) wiec ja już jestem 11+2 ☺️ jak się czujesz ? Masz jakieś przeczucie kogo nosisz w brzuszku ?
Szczerze to poza obecnie lekkim bolem piersi nic mi nie dolega 🙈 może jestem odrobinę bardziej senna. Wcześniej miałam mdłości ale to dosłownie przez tydzień, teraz nic 🙈 mam nadzieję, że to dobrze. No i w związku z tym brakiem dolegliwości jakoś myślę, że może być chłopiec 😁
 
Prenatalne mam dopiero 9 października, a w przyszły poniedziałek idę na pobieranie krwi do Sanco. Już zaczynam się stresować.
Przy okazji prenatalnych to idziecie lub już byłyście na tym badaniu z partnerami? Zastanawiam się nad zabraniem męża.
Mój mąż nie jeździ ze mną na wizytę bo musi zostać z pozostałą dwójką w domu.

Ja mojemu niby powiedziałam żeby ze mną poszedł, ale zaczynam się wahać 😀
Pierwsze usg prenatalne zawsze jest już przez powłoki brzuszne?
Ja miałam przez brzuch i dopochwo bo lekarza czegoś nie mogę zmierzyć przez brzuch. Ale zawsze zaczyna przez brzuch.
Szczerze to poza obecnie lekkim bolem piersi nic mi nie dolega 🙈 może jestem odrobinę bardziej senna. Wcześniej miałam mdłości ale to dosłownie przez tydzień, teraz nic 🙈 mam nadzieję, że to dobrze. No i w związku z tym brakiem dolegliwości jakoś myślę, że może być chłopiec 😁
Kochana ja z córką neo miałam praktycznego zaduch objawów poza burakiem miesiączki, z synem już cała plejada objawów.
 
Szczerze to poza obecnie lekkim bolem piersi nic mi nie dolega 🙈 może jestem odrobinę bardziej senna. Wcześniej miałam mdłości ale to dosłownie przez tydzień, teraz nic 🙈 mam nadzieję, że to dobrze. No i w związku z tym brakiem dolegliwości jakoś myślę, że może być chłopiec 😁
Też jestem w pierwszej ciąży i jestem na podobnym etapie bo 9+5 😊
 
reklama
Do góry