reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniowe mamy 2025

reklama
Nie powiedział że to cukrzyca wiec przy porodzie też nie mówiłam bo hipotetycznie nie wiedziałam że mogę ją mieć a po ciąży cukier sprawdzałam od czasu do czasu z palca i zawsze był poniżej 90

Noo tylko według zaleceń cukrzyca i to całkiem ewidentna. Jak nie byłaś pod opieką diabetologiczną to tak naprawdę nie wiadomo jak te cukry się zachowywały w ciągu dnia/nocy.
Sory, ale dla mnie lekarz do zgłoszenia bo u was się nic nie stało, ale inna mama może nie mieć tyle szczęścia.

Przy samokontroli cukier na czczo musi być max 89 ale takie mierzenie brzydko mówiąc z d*upy nie ma sensu. Do tego są odpowiednie zasady.
 
Ja jeszcze dodam że polecam książkę ,,o ciąży „ Michał lipa, Nicole Sochacki-Wójcicka. Jest tam wszystko, wszystkie odpowiedzi na pytania które można sobie zadać. Naprawdę polecam
 
Zanik objawów ciąży więc panikuje. Wizyta dopiero 29.08 ale mam nadzieję że usłyszę serduszko
Będzie dobrze ! Mi się znowu nasiliły objawy . Mam mdłości od wczoraj :/ czytałam , że czasem tak się zdarza , że objawy znikają na kilka dni . To moja pierwsza ciąża i nie sądziłam , że będę to tak mocno przeżywać i się stresować :/
 
reklama
Będzie dobrze ! Mi się znowu nasiliły objawy . Mam mdłości od wczoraj :/ czytałam , że czasem tak się zdarza , że objawy znikają na kilka dni . To moja pierwsza ciąża i nie sądziłam , że będę to tak mocno przeżywać i się stresować :/
A w którym tygodniu jesteś ? To też moja pierwsza ciąża i czuję dokładnie to co Ty 😅 Tylko że z partnerem nie dogadujemy się ostatnio najlepiej więc czuję się w tym wszystkim strasznie samotna
 
Do góry