reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

Dziewczyny, ile pijecie płynów? Ja jak wypiję 1,5l to jest sukces 😐 Co pijecie? Samą wodę?
Zastanawiamy się nad kinem jutro. Na bajkę z młodym. Trochę jednak się boję, że mogę coś złapać. I nie myślę tu o COVID. Chodzicie do kina?
Miłego dnia mamuśki 😍
Nie liczę ile, ale jak tylko opróżnię szklankę zaraz ja uzupełniam...postanowiłam się nie stresować odmierzaniem ilości i sięgać po plyn regularnie, nawet jeśli nie czuje pragnienia robię kilka małych łyczków i już..
 
reklama
Czy mamy tu jakąś mamę biegłą w sprawach HRowych? Tak się zastanawiam czy na macierzyńskim (nie rodzicielskim) mogę pracować u obecnego pracodawcy w jakiś sposób? Nie chciałabym rezygnować całkowicie z macierzyńskiego, ale chciałabym jednocześnie być wsparciem dla niektórych procesów, które wiem, że w tym czasie będą realizowane. W większości mogę pracować zdalnie także mogłoby to zadziałać 😉 Powoli przygotowuje się do poinformowania o ciąży w pracy i szukam dobrego rozwiązania.

Moim zdaniem tak. Moja koleżanka rodziła w połowie kwietnia, a od lipca już z nami pracuje na umowę zlecenie.
Mnie to samo zaproponowali, gdy im powiedziałam o ciąży w 9 tygodniu.
 
Czy mamy tu jakąś mamę biegłą w sprawach HRowych? Tak się zastanawiam czy na macierzyńskim (nie rodzicielskim) mogę pracować u obecnego pracodawcy w jakiś sposób? Nie chciałabym rezygnować całkowicie z macierzyńskiego, ale chciałabym jednocześnie być wsparciem dla niektórych procesów, które wiem, że w tym czasie będą realizowane. W większości mogę pracować zdalnie także mogłoby to zadziałać 😉 Powoli przygotowuje się do poinformowania o ciąży w pracy i szukam dobrego rozwiązania.

Moim zdaniem tak. Moja koleżanka rodziła w połowie kwietnia, a od lipca już z nami pracuje na umowę zlecenie.
Mnie to samo zaproponowali, gdy im powiedziałam o ciąży w 9 tygodniu
 
Ja dzisiaj idę na ślub koleżanki, o tyle kiepsko że 45 min od domu ejst sala więc powrót to będzie koszmar mam nadzieję że przeżyje 😅🤞
 
Dzień dobry w ten piękny chłodny poranek. Podobno zaatakował nas antycyklon, stąd zapewne mój wczorajszy ból głowy. Jakie macie plany na sobotę? Ja po krwawieniu aż do prenatalnych postanowiłam leżeć w łóżku, bo tylko tyle mogę zrobić...oszczędzać się. Partner będzie w zasadzie cały dzień poza domem więc zostaje mi książka i telewizor. Od swoich rodziców naprzywozil wczoraj pyszności więc w sumie nie muszę pichcić, ale chodzi za mną pieczony kurczak więc dzisiaj uruchomię piekarnik. To na szczęście nie wymaga wysiłku, a efekt zdecydowanie podniesie mi poziom endorfin😁🤤
Ja dzisiaj wyciągam męża do lasu, bierzemy leżaczki, kupujemy kawę po drodze i będziemy oddychać. Bo ze spacerami jeszcze się boję. Przesiedziałam pierwszy trymestr prawie cały w domu polegując, więc czas trochę odświeżyć głowę... Ale wszystko na spokojnie...
 
Aż miło się czyta że wszystko super wszędzie:) byle tak dalej, smaka na robiłyście tymi jedzonkami...a mi wczoraj wyszła cukrzyca ciążowa 😭 i nici z pyszności 😪 dużo słonka! 💛
Dasz radę! Ta dieta jest upierdliwa (zwłaszcza jak się ma na coś konkretnego smaka), ale da się to ogarnąć. Ja np. dzisiaj będę robić test modyfikacji ciasta zamieniając mąkę zwykła na orkiszowa i cukier na erytrytol i zobaczymy co wyjdzie z tego eksperymentu. 🙈🤞💪
 
Dasz radę! Ta dieta jest upierdliwa (zwłaszcza jak się ma na coś konkretnego smaka), ale da się to ogarnąć. Ja np. dzisiaj będę robić test modyfikacji ciasta zamieniając mąkę zwykła na orkiszowa i cukier na erytrytol i zobaczymy co wyjdzie z tego eksperymentu. 🙈🤞💪
Daj znać z tym ciachem:) ja jak byłam na diecie o niskim ig to słodkie wypieki w ogóle mi nie wychodziły 🙈
 
reklama
Dasz radę! Ta dieta jest upierdliwa (zwłaszcza jak się ma na coś konkretnego smaka), ale da się to ogarnąć. Ja np. dzisiaj będę robić test modyfikacji ciasta zamieniając mąkę zwykła na orkiszowa i cukier na erytrytol i zobaczymy co wyjdzie z tego eksperymentu. 🙈🤞💪
Czekam na wynik jak poszło a później proszę o przepis 🙏.... Miłego dnia, u nas pogoda niby ładna słonko ale wiatr głowę wyrywa 😑💛💛
 
Do góry