reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniowe mamy 2022

reklama
Mam tak samo i przełożyłam wizytę z 08.10 na 04. 10
Ale też głównie po to żeby nie pójść za późno..
No właśnie ja też się tak trochę boje bo będzie to już u mnie początek 13 tyg. ale wizytę wyznaczali z uwzględnieniem terminu OM także nie pozostaje mi nic innego jak ufać, że będzie ok. 8.10 mam na szczęście wizytę u lekarza prowadzącego, więc zweryfikujemy wiek ciąży. Te prenatalne aż mi się dzisiaj w nocy śniły...
 
Dziewczyny, po prenatalnych wszystko jest dobrze 🥰🥰🥰🥰🥰 Tak bardzo, bardzo się cieszymy ♥️♥️♥️ Płci jeszcze nie poznaliśmy, ale najważniejsze, że Dzieciątko zdrowo się rozwija😊
 

Załączniki

  • IMG_20210929_133524.jpg
    IMG_20210929_133524.jpg
    791 KB · Wyświetleń: 99
No właśnie ja też się tak trochę boje bo będzie to już u mnie początek 13 tyg. ale wizytę wyznaczali z uwzględnieniem terminu OM także nie pozostaje mi nic innego jak ufać, że będzie ok. 8.10 mam na szczęście wizytę u lekarza prowadzącego, więc zweryfikujemy wiek ciąży. Te prenatalne aż mi się dzisiaj w nocy śniły...
13+1 z ostatniego usg, a 13+3 z OM, a jak do tej pory co usg to mi wzrost przyspieszał 😁
A koleżanka mnie uświadomiła że jakby coś było nie tak i lekarz by zalecił pakiet badań to też jest czas do 13+6, więc baaardzo na styk by mogło wyjść.. Tym bardziej że 08.10 to będzie piątek
Zwolnił się termin na poniedziałek to się przepisałam dla spokoju ducha 😁
 
13+1 z ostatniego usg, a 13+3 z OM, a jak do tej pory co usg to mi wzrost przyspieszał 😁
A koleżanka mnie uświadomiła że jakby coś było nie tak i lekarz by zalecił pakiet badań to też jest czas do 13+6, więc baaardzo na styk by mogło wyjść.. Tym bardziej że 08.10 to będzie piątek
Zwolnił się termin na poniedziałek to się przepisałam dla spokoju ducha 😁
U mnie niby 13+1 z OM, co pokrywało się z USG, także mam nadzieję że będzie ok... No i kurczę, oni/one tam we dwójkę siedzą, więc nie mogą szybciej rosnąć! 😅 Chociaż brzuszek już mam, że tak powiem widoczny... 🙈🙊
 
Dziewczyny mam wyniki nifty, wszystko wyszło super i wiemy ze dziewczynka ;) uff odetchnęłam trochę z ulga.

W sumie czułam jakoś od początku, ze będzie dziewczynka. Beznadziejne zamopoczucie, pryszcze, wypadanie włosów, wysoki poziom beta hcg.
To super wieści. Fajnie ze tak szybko wynik. Ja będę pobierała krew u swojego lekarza w poniedziałek
 
A dlaczego tak ważne jest żeby nie przekroczyć tego terminu 13+6 🤔? Ja będę miała prenatalne 16.10 to będzie 12+6. Chciałam właśnie później tak jak by było 13+4 ale Pani w rejestracji powiedziała żeby nie ryzykować .... Nie rozumiem czemu to takie ważne ?
 
reklama
Do góry